Lemmi Kann • 6. oktoober 2011
Jaga lugu:

Vastutustundliku ettevõtluse TOPis osalemiseks on jäänud vaid nädal

Kuni 14. oktoobrini on ettevõtetel võimalik osaleda vastutustundliku ettevõtluse 2011. aasta indeksi kokkupanemisel. Kas Sinu ettevõte on juba kirjas?

Oma tegevuse vastutustundlikkuse hindamiseks peavad ettevõtted vastama www.csr.ee lehel enesehindamise küsimustikule ning pingerea esimese kümne ettevõtte tulemusi valideerivad Ernst&Youngi audiitorid.

Indeksi tulemused avaldatakse Äripäeva TOP pingereana novembri lõpus. Maksimumtulemustest vähemalt 70% saavutanud ettevõtetele omistatakse ametlik vastutustundliku ettevõtte kvaliteedimärgis. Tänavu on lisaks üldpingereale eraldi kategooria ka mikro- ja väikeettevõtetele ning avaliku sektori organisatsioonidele.

Vastutustundliku ettevõtluse indeks võimaldab ettevõtetel analüüsida, kuidas tegutseda keskkonna ja kogukonna suhtes vastutustundlikult ning kujundada seeläbi jätkusuutlikku ärimudelit ja olla majanduslikult edukam. Seekordne indeks on järjekorras juba neljas.

Vastutustundliku ettevõtluse indeksi projekti veab Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, EBSi Eetikakeskuse ja ajalehega Äripäev. Indeksi metodoloogia on valminud koostöös ekspertkomisjoniga, kuhu kuuluvad nii ettevõtete, ülikooli kui ka mittetulundusühenduste esindajad.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt