25. märts 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

25.03 kl 19 “Hiilgav!”25.03 kl 19 “Aabitsa kukk”26.03 kl 19 “Kirsiaed”26.03 kl 19 “Kõik on täis”26.03 kl 19 “Aabitsa kukk”Võhma seltsimajas29.03 kl 19 “Augustikuu”29.03 kl 19 “Õitseng”30.03 kl 19 “Hiilgav!”30.03 kl 19 “Vihmatants”31.03 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”Salvestusetendus31.03 kl 19 “Grönholmi meetod”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

25.03 kl 11 “Klaabu”26.03 kl 12 “Klaabu”26.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”26.03 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”26.03 kl 18 “Libahunt” esietendus27.03 kl 13.30 “Pikse pill”29.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”29.03 kl 19 “Libahunt”30.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”30.03 kl 11 “Käed ja kindad”30.03 kl 19 “Libahunt”31.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”31.03 kl 19 “Libahunt”Lai 1, Tallinn

Endla Teater

25.03 kl 19 “Madame Bovary”26.03 kl 12 “Kolm Põrsakest ja Hea Hunt”26.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”26.03 kl 19 “Lõpp”30.03 kl 19 “(H)ing”Endla Noortestuudio lavastus30.03 kl 19 “Esimesed suudlused”Karksi-Nuia Kultuurimajas30.03 kl 19 “Kirjad endlale”31.03 kl 19 “Ballettmeister” Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

25.03 kl 19 “Coppelia”26.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”26.03 kl 19 “Tuhkatriinu”30.03 kl 19 “Silva”31.03 kl 19 “Maskiball”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL

25.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula25.03 kl 19.30 „Kui kiiresti needõnnetused”Alexis Steeves & Rain Saukas26.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company28.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company29.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula29.03 kl 19.30 „Kui kiiresti needõnnetused”Alexis Steeves & Rain Saukas30.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula30.03 kl 19.30 „Kui kiiresti needõnnetused”Alexis Steeves & Rain SaukasPikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

25.03 kl 19 “Värviline kummut”29.03 kl 19 “Hind”Tallinna 20, Saaremaa

NO99

25.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas26.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas30.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas31.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajasSakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja

27.03 kl 12 “Teatri lood ja laulud”29.03 kl 10 “Kui sa näedkorstnapühkijat””Näitleja loeb raamatut” -Loevad Piip ja Tuut. Külla tuleb päris korstnapühkija PepeToom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M

31.03 kl 19 “Valged Daamid”esietendus HobuveskisSüda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater

25.03 kl 19 “Meie, mehed”25.03 kl 19 “39 astet”  Kiviõli rahvamajas28.03 kl 19 “Saja-aastane maja”Pärnu Endla Küünis28.03 kl 19 “Eksperimentõhupumbaga” Endlas29.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla”30.03 kl 12 “Kaelkirjak”Põltsamaa kultuurikeskuses30.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla”Põltsamaa kultuurikeskusesKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

25.03 kl 19 “Homme näeme”26.03 kl 19 “Koletis kuu peal”esietendus28.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”28.03 kl 19 “Koletis kuu peal”29.03 kl 19 “Koletis kuu peal”30.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”30.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”31.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

29.03 kl 19 “Sisaliku tee”Genialistide Klubis30.03 kl 19 “Sisaliku tee” Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Ugala Teater

25.03 kl 19 “Grace ja Glorie”Võru kultuurimajas Kannel25.03 kl 19 “Jürka”26.03 kl 19 “Stockmannid”29.03 kl 19 “Kollane nool”30.03 kl 13 “Karlsson katuselt”30.03 kl 19 “Mee hind”31.03 kl 19 “Kuugelmuugel”31.03 kl 19 “Maakad” Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

25.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”Kohtla-Nõmme Rahvamajas26.03 kl 19 “Püha müristus”Haljala Rahvamajas28.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”Vene Teatris29.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)30.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)31.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

25.03 kl 19 “Casanova”teatri väikeses majas25.03 kl 19 “Helisev muusika”26.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”26.03 kl 19 “Rigoletto”teatri väikeses majas26.03 kl 19 “Maetud laps”Sadamateatris29.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”29.03 kl 19 “Sviit”29.03 kl 19 “Haldjakuninganna”Sadamateatris30.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”Valga Kultuurikeskuses30.03 kl 19 “Figaro pulm”teatri väikeses majas30.03 kl 19 “Gorgo kingitus”30.03 kl 19 “Elling”Valga Kultuurikeskuses31.03 kl 19 “Vihmamees” teatri väikeses majas31.03 kl 19 “Giselle”Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

25.03 kl 18 “Kihvad” esietendus26.03 kl 18 “Kihvad”28.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  Ugala teatris29.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  Tapa Kultuurikojas30.03 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”  Abja Kultuurimajas31.03 kl 14 “Kirjaklambritest vöö”  Võru Kultuurimajas KannelTõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Clazz

25.03 kl 22 Anna Põldvee Quartet26.03 kl 22 Rhythm Doctor,Tanel Kuusk & Reigo Ahven28.03 kl 21 Jam SessionVana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

25.03 kl 21.30 Jazzliit:Kadri Voorand GroupKeskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

25.03 kl 21.30 “Klassikatähtede ÖÖkontsert”27.03 kl 17 Eesti Muusika- jaTeatriakadeemia sümfooniaorkestri kevadkontsert29.03 kl 19 Violino Bis!Contrabasso Con Amore31.03 kl 19 Nikolai Petrov ja Eri KlasEstonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed

27.03 kl 19 Ooperjazz  29.03 kl 19 “Muusika läbi pisarate”Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

26.03 kl 17 Jõhvi Big Band 1531.03 kl 19 Violino Bis!Contrabasso Con AmorePargi 40, Jõhvi

Kanepi seltsimaja

28.03 kl 19 “Tass teed”Eesti Filharmoonia KammerkoorWeizenbergi 31, Kanepi alevik, Põlvamaa

Kloostri Ait

25.03 kl 20 Kitarril Indrek KruusimaaVene tänav 14, Tallinn

Klubi Rockstars

25.03 kl 19 Tallinn Music Week:Before The Dawn (FIN), Taak, Goresoerd, Ceremonial Perfection, SoundArcade (LV)26.03 kl 21 Tallinn Music Week:Beati Mortui (FIN), KK Null (JP), Edasi, Shirubi IkazuchiTatari 6, Tallinn

Lokaal Sumin

26.03 kl 21 Hendrik Sal-Saller Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja

25.03 kl 20 Tallinn Music Week / Odessa Pop esitleb:French Films (Soome), Pastacas (Eesti), Kreatiivmootor (Eesti), Badass Yuki (Eesti), Multiphonc Rodent (Eesti)Pikk tn. 26, Tallinn

NO99

25.03 kl 22 Jazzliit: FlavorSakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja

25.03 kl 19 “Kevade lummuses”solist Maano Männi,Pärnu LinnaorkesterAida 4, Pärnu

Rapla kultuurikeskus

27.03 kl 19 “Tass teed”Eesti Filharmoonia KammerkoorTallinna mnt 17, Rapla

Rock Cafe

25.03 kl 20 “Tallinn Music Week:Tuborg Green Club” Leslie Da Bass,Tallinn Daggers, Mimicry, Amoeba, Shirubi Ikazuchi, Tiiu Kiik, James Reipas, Antonina, Slagmasklubben26.03 kl 20 “Tallinn Music Week:Tuborg Green Club”Metsatöll, Lenna, Malcolm Lincoln, Nevesis, Slinghunt, Everything is Made in China,Martin Laika VirginTartu mnt. 80d, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik

26.03 kl 12 Naiskoori Virvik jaEMLS Tallinna Meeskoori kontsertRüütli tn. 7/9, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

25.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,dirigeerib Ragnar Rasmussen31.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioonVabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna

Rotermanni keskus25.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011 -Folgi eriMere pst 4, Tallinn

Tartu Jaani kirik

26.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,dirigeerib Ragnar Rasmussen30.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioonJaani 5, Tartu

Teatri Puhvet

28.03 kl 19 Raul Sööt,Mihkel Mälgand, Brian MelvinTeatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

30.03 kl 19 Violino Bis!Contrabasso Con Amore Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

25.03 kl 19 Kaminakontsert -Witek ja Ania Broda (Poola)30.03 kl 21 Jazzliit:Kadri Voorand GroupTasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli baar

25.03 kl 20 Tallinn Music Week 201126.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel

27.03 kl 19 Kaunimate AastateVennaskond - Muusikaline kevadLiiva 13, Võru

Väravatorn

26.03 kl 16 “Tõmmu kaunitar”Hortus MusicusLühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,kuni 03.07Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Armastusetuba” Margit Lõhmus,28.03– 09.04“Meie” Eva Sepping & Tanja Muravskaja, kuni 26.03   Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,kuni 10.04“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,kuni 10.04Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Õun, Kuu ja Mina”Sveta Aleksejeva, kuni 21.04Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Kurjuse kannul” Anu Juurak,30.03–11.04“Igapäevane vastuhakk”Agur Kruusing, kuni 28.03                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,kuni 05.06“Armastuse, mitte raha pärast”Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.Villem Raam fotograafina”,kuni 29.05Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

“Jänesenukkude külalisnäitus”,kuni 30.04.2011Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja

Valli Lember – Bogatkinaakvarellide näitusTelliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus

Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Aleksei Gordin, 30.03–23.04Ivar Veermäe, kuni 26.03 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

Linnagalerii Raekojas“Ungari kaasaegne kunst”,kuni 02.04Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Money,Money,Money: Nälg” Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Jass Kaselaan, kuni 24.04Kuzja Zverev, kuni 24.04Ago Teedema, kuni 24.04Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Koos kasvamine” Maaja Kallewaldorf- ja käsitöönukkude näitus“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,kuni 18.04“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  30.03–30.04“Linna legendid” Rahvusvaheline nukunäitus. Esinevad kunstnikud Eestist, Ukrainast ja Venemaalt, kuni 27.03“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

“Melu” Juss Piho, kuni 26.03Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Maria Laanelepp, kuni 01.04Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Võitleja”kl 19.45“Kormoranid: Nahkpükse ei pesta”R–P kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45“Karu Yogi”R–N kl 11.45, 16.00“Jane Eyre”kl 13.35, 18.15, 20.35 (v.a. N)“Musta nõia aasta” kl 12.45, 19.35“Maailma vallutamine: Lahing Los Angeles”kl 13.00, 22.00“Rango”eesti keeles: R–P kl 11.30, 14.05, 16.35“Saatuse büroo”R–P kl 17.30, 21.15“Must luik”kl 15.15“Kuninga kõne”kl 14.45, 17.15“Minu liba–abikaasa”R–P kl 18.45, 21.35“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”N kl 20.45Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Kuninga kõne”kl 12.10 (v.a. N), 17.10“Minu liba-abikaasa”kl 16.55“Must luik”kl 14.40, 19.30“Võtaks vabalt”kl 12.15, 21.55“Sõida vihaga” 3Dkl 21.20 (v.a. E)“Olen number neli”kl 17.05“Rango”eesti keeles:kl 12.00 (v.a. N), 14.20, 17.30 (v.a. E)vene keeles: kl 15.00, 18.25 (v.a. K–N)“Saatuse büroo”kl 14.50 (v.a. N), 19.45, 22.05“Hommikune sära”kl 14.05, 18.45“Maailma vallutamine:Lahing Los Angeles”kl 11.40, 16.40, 21.25 (v.a. E)“Pahupidi armastus 3”kl 11.50, 16.30, 21.10“Taevariik”kl 20.45“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”kl 11.45, 14.30 (v.a. N), 16.45 (v.a. E), 18.30, 19.20 (v.a. N), 21.00, 21.55“Karu Yogi” 3Dkl 13.20, 17.20“Pulkson”kl 11.25, 15.25“Jane Eyre”kl 14.10, 19.10, 21.40“Sea Rex: Meresaurused” 3Deesti keeles:kl 11.35, 13.15, 17.00, 20.00 (v.a. E);vene keeles: kl 11.30, 15.40, 19.40 (v.a. E)“Armastus tööpostil. Meie aeg”kl 13.15, 17.15, 19.25, 21.35“Riitus”kl 11.55, 14.25, 19.35, 22.10Met Opera Hd Live:“Lucia Di Lammermoor” E kl 19.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Rango”eesti keeles: kl 13.15, 17.15“Pulkson”eesti keeles: kl 11.30, 15.30“Karu Yogi” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 13.30 (v.a. K)“Kormoranid”eesti keeles: 15.45 (v.a. K), 19.30, 22.00“Sea Rex: Meresaurused” 3Dkl 12.00 (v.a. K), 18.15“Lastega on kõik korras”kl 19.30“Aus mäng”kl 21.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Rango”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 14.00, 16.15; R–P kl 11.45“Petised”kl 18.30, 20.45“Pahupidi armastus 3”kl 17.15; R–P kl 13.00“Sõida vihaga” 3Dkl 19.15“Karu Yogi” 3Dvene keeles: kl 16.45; R–P kl 11.30inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 21.30“Sea Rex: Meresaurused” 3Deesti keeles: kl 13.45;vene keeles: kl 15.15“Armastus tööpostil: meie aeg”kl 15.15, 19.30, 21.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel

“Kuku: Mina jään ellu”K kl 19.00, 21.00;N kl 19.00Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino kosmos onesmaspäeviti suletud!“Turist”kl 21.15“127 tundi”kl 17.00; R–P kl 12.30“RapuntseL” 2Dkl 16.30; R–P kl 12.00“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”kl 14.00, 18.30, 21.00“Sanctum”kl 14.30, 19.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Printsess ja konn”eesti keeles: L–P kl 12.30“Kuidas taltsutada lohet”eesti keeles: L–P kl 14.30“Mina, Supervaras”eesti keeles: L–P kl 16.30“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”kl 18.45“Sanctum”kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee