4. veebruar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

04.02 kl 19 “Avatar”05.02 kl 20 “Avatar”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

04.02 kl 19 “Vombat”04.02 kl 19 “Pulmad”05.02 kl 19 “Hiilgav!”05.02 kl 19 “Aabitsa kukk”06.02 kl 19 “Kirsiaed”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

04.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”05.02 kl 12 “Ise, ise ka!”06.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”, esietendus06.02 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”Lai 1, Tallinn

Endla Teater

04.02 kl 19 “Teatrikomöödia”05.02 kl 19 “Ära muretse, kallis!”05.02 kl 19 “Esimesed suudlused”Türi kultuurimajasKeskväljak 1, Pärnu

 Estonia

04.02 kl 19 “Luikede järv”05.02 kl 19 “Cosi fan tutte”06.02 kl 17 “Kolm musketäri”Estonia pst 4, Tallinn

NO99

04.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”05.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

04.02 kl 19 “39 astet”04.02 kl 19 “Eikellegimaa”04.02 kl 19 “Mina, naine”  

Viimsi huvikeskuses

05.02 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”05.02 kl 19 “Täismäng”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

04.02 kl 19 “Hecuba pärast”04.02 kl 19 “Meie, kangelased”04.02 kl 19 “Suur mees juba”05.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”05.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond” 05.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”Lai 23, Tallinn

Ugala Teater

04.02 kl 11 “Limpa ja mereröövlid”  Paide kultuurikeskuses04.02 kl 19 “Meeste kodu”05.02 kl 14 “Grace ja Glorie”05.02 kl 19 “Meeste kodu”Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

04.02 kl 19 “Puhastus”teatri väikses majas04.02 kl 19 “Evita”05.02 kl 19 “Kaos”06.02 kl 16 “Nukitsamees”teatri väikses majas06.02 kl 19 “Gorgo kingitus”Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

07.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”08.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”09.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”10.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus

07.02 kl 19 JÄÄÄÄR 20, lisakontsert10.02 kl 19 Bonzo “End otsides”Narva mnt 2, Tartu

Estonia kontserdisaal

04.02 kl 19 Bella Hristova jaDima Slobodeniouk05.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestivali lõppkontsert: Bach ja pojad10.02 kl 19 Nikolai Rimski-Korsakov “Tsaari mõrsja”Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

08.02 kl 19 “Muusika läbi pisarate”Estonia pst 4, Tallinn

Haanja Rahvamaja

06.02 kl 16 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär Haanja

Haapsalu Kultuurikeskus

10.02 kl 19 Juhan Viidingu laulude õhtu: osa 2Posti 3, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja

10.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp WeifangPargi 40, Jõhvi

Maarja-Magdaleena Gild

10.02 kl 18 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret PäärUus tn 5, Pärnu

Mustpeade Maja

04.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestival: Ensemble La FenicePikk tn 26, Tallinn

NO99

04.02 kl 22 Jazzklubi:Pistol nr 9 (Eesti-Taani)Sakala 3, TallinnPärimusmuusika

Aida kohvik

09.02 kl 20 Viljandi Jazziklubiesitleb: Lembit Saarsalu &Leonid Vintskevitsh (RUS)Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

04.02 kl 19 KontsertJazz:“Nõiutud veerandtunnid”Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt09.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp WeifangAida 4, Pärnu

Raekelder

05.02 kl 19 Pistol nr 9Tallinna 2, Kuressaare

Rakvere pangamaja

04.02 kl 19 “Ibeeria”,Maria Rääk (koreograafia, tants, löökpillid), Kristo Käo (kitarr, löökpillid),Reigo Ahven (löökpillid, basskitarr)Turu plats 2, Rakvere

 KINO

Cinamon Tartu 

“Kuidas sa tead”R, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;L–P kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.15

“Sanctum”

kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.30

“Kirjad Inglile”

R, E–N kl 21.15;L–P 20.35

“127 tundi”

kl 19.35, 21.45

“Mehaanik”

kl 13.00, 15.15, 19.50 (v.a N), 22.00

“Meie senine elu”

kl 17.15

“Varietee”

kl 14.45

“Rapuntsel” eesti keeles:

R, E–N 12.00, 14.05, 17.45;L–P 12.00, 14.15, 16.20

“Armastus ja teised uimastid”

R, T, K kl 18.30;L–P kl 17.30;E, N kl 19.15

“Turist”

R–L kl 12.30, 19.00;P–N kl 12.30

“Üks mu sõber”

R, E–N kl 16.15;L–P kl 18.25

“Gulliveri reisid”

N kl 20.00Turu 2, TartuForum Cinemas Astri         

“Megameel”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: L–P kl 12.30

“Turist”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:kl 16.45, 19.00 (v.a E), 21.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:E kl 19.00

“Tron: Pärand”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.45

“Rapuntsel” 3D

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 14.30

“Sanctum”

kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;L–P kl 12.30Tallinna mnt 41, NarvaKino kosmosNB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud.

“Megameel”

eesti keeles: kl 14.00

“Eilne öö”

kl 16.00

“Kasiino Jack”

kl 18.00

“Kusagil”

kl 20.30

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 14.30, 18.45

“Jõulupuud”

kl 21.00

“Koletised”

kl 16.45Pärnu mnt 45, Tallinnkino sõprus

“Mr Nobody”

L-P kl 14.00

“Paljad luud”

kl 17.00, 12.00, kl 21.00,E kl 22.00

“Banksy: elevant kingipoes”

kl 19.00, E 20.00

“Hetkede vabrik”

kl 20.00

BFM esitleb: “Sõpruse filmikool – olen uudishimulik, kollane”

E kl 17Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Soe tuba”,Kaarel Eelma, kuni 12.02   Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Piret Rohusaar,kuni 04.03Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Inimarengu aruanne osa II”,Andrus Joonas & Siram,kuni 14.02                Hobusepea 2, Tallinn

Kondase Keskus

“Iseõppinud kunstnikuAntonina Kivimaa maalinäitus”,kuni 27.02  Püsiekspositsioon:Paul Kondase maalidPikk 8, Viljandi

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.–20. saj Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,kuni 29.05Püsiväljapanekud:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Pirita VabaAjaKeskus

“Puškiniana”,fotonäitus, kuni 24.02Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus,kuni 16.02 Nikolai 27, PärnuPärnu

LINNAGALERII RAEKOJAS

Rauno Thomas Moss,09.02–05.03Uus tn 4, Pärnu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”,Kaljo Põllu graafika,kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Kihnu Ljõnnud”,Mark Soosaare fotod,kuni 28.02“Kihnu pulm”,Mati Kose fotod,kuni 28.02“Omadega mäel”,Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii

“Elu keerises”,Tatjana Kutsjuba digigraafikanäitus, kuni 04.02“Elutants e värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli kultuuripealinna”,Andrus Kasemaa juubelinäitus,kuni 04.02“Tähelepanek ja tõlgendus”,Inari Krohni graafikanäitus,kuni 04.02Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee