Autor: Lemmi Kann • 20. jaanuar 2011
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Äripäevalt uus ajakiri: Personali Praktik

Kuhu areneb tulevikus personalitöö? Mis on personalijuhtide valuteemad? Kuidas värvata ja hoida töötajaid, kuidas olla kursis valdkonna infoga? Nendele küsimustele annab vastuse Äripäeva uus ajakiri Personali Praktik.

Personaliga tegelevad inimesed teavad väga hästi, kui palju küsimusi tekib igapäevatöös. Nende pakiliste küsimuste lahendamiseks Eesti tööturul ilmutas Äripäev sisuka ja praktilise personalivaldkonna ajakirja Personali Praktik.

Ajakiri on suunatud kõigile, kes tegelevad organisatsioonis personalitööga. Ka ettevõtted või asutused, kus pole personalijuhti ning ühe inimese töökohustused sisaldavad nii raamatupidaja, sekretäri kui personalijuhi omi, vajavad infot, et valdkonna suundumustega kursis olla.

Personali Praktik hoiab lugejaid kursis valdkonna infoga, tööturu ja personali arengu suundumustega nii Euroopa Liidus kui ka mujal ning aitab kiiresti konkurentsieelise saavutada.

Ajakiri valgustab järgmisi teemasid: 

* töötasud,

* õigusaktide kommentaarid,* persoonilood, tööandjate edulood,* maakonnalood,* tööjõuturg Eestis ja välismaal,* nõuanded personalispetsialistile,* töötervis,* personalitöö mujal maailmas,* psühholoogia,* valdkonna lühiuudised,* monitooring jpm.

Personali Praktik ilmub 48-leheküljelisena kümme korda aastas (ei ilmu juulis ja augustis). Ajakirja peatoimetaja on karjääri­nõustaja Tiina Saar.

Vaata lisainfot SIIT.

Jaanuaris ilmunud Personali Praktikust leiad järgmised teemad:

* tervishoid: millal ja miks peaks töötaja sportima?* töötasu: kuidas rääkida palkadest tööintervjuul?* persoonilugu Ericssoni personalijuhist Ülle Mattist* uuring: milline on eakate tööhõive Põhjamaades?* haridus: emotsionaalne intelligentsus teenindusorganisatsioonis* välismaa tööturg: Serbia* maakonnad: Lääne-Virumaa tööandjate edulood* seadused: euro tulekuga kerkivad küsimused töölepingutes ja palgatingimustes* lisaks meediamonitooring, EL-i uudised, blogid jpm.

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700