14. jaanuar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome15.01 kl 19 “Avatar”

20.01 kl 19 “Avatar”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater14.01 kl 19 “Kirsiaed”

14.01 kl 19 “Kõik on täis”15.01 kl 19 “Augustikuu”15.01 kl 19 “Grönholmi meetod”16.01 kl 19 “Pulmad” esietendus16.01 kl 19 “Krappi viimane lint.Sammumisi”18.01 kl 12 “Varastatud oranžjalgratas”18.01 kl 19 “Pulmad”18.01 kl 19 “Aabitsa kukk”19.01 kl 19 “Eesti matus”20.01 kl 19 “Augustikuu”20.01 kl 19 “Panso”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater14.01 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

15.01 kl 12 “Klaabu”16.01 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”18.01 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”19.01 kl 11 “Kiki ja Miki”20.01 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”Lai 1, Tallinn

Endla Teater15.01 kl 19 “Põletus”

19.01 kl 19 “Röövlitütar Ronja”20.01 kl 12 “Röövlitütar Ronja”20.01 kl 19 “Teatrikomöödia”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia14.01 kl 19 “Silva”

15.01 kl 19 “Metshaldjas(La Sylphide)”16.01 kl 17 “Silva”16.01 kl 17 “Balletiõhtu” Ugala teatris18.01 kl 19 “Giselle”19.01 kl 19 “Suveöö unenägu”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL19.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad

20.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

Monoteater20.01 kl 19 “Isa” Vene Kultuurikeskuses

Tallinn

NO9914.01 kl 19 “(Untitled)”

15.01 kl 19 “(Untitled)”17.01 kl 19 “(Untitled)”19.01 kl 19 “Võtame uuesti!”20.01 kl 19 “Võtame uuesti!”Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater20.01 kl 19 “Boob teab” esietendus   

Laitse GraniitvillasTüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater14.01 kl 19 “Papagoide päevad”

14.01 kl 19 “Tuulte pöörises”17.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Vanemuine väikeses majas17.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”Sadamateatris18.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla”19.01 kl 19 “Meie, mehed “ Ugalas20.01 kl 19 “Täismäng”20.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater14.01 kl 19 “Härra Biedermann ja

tulesüütajad”14.01 kl 19 “Nõks”15.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”15.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”17.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”17.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”18.01 kl 19 “Hecuba pärast”18.01 kl 19 “Suur mees juba”19.01 kl 19 “Suur mees juba”19.01 kl 19 “Hecuba pärast”20.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”20.01 kl 19 “Suur mees juba”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater18.01 kl 19 “Identiteet” Kinos Ekraan

Magasini 5, Tartu

Teoteater16.01 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”

17.01 kl 19 “Kõik (s)ängis”20.01 kl 19 “Naine ja klarnet”Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater14.01 kl 13 “Karlsson katuselt”

14.01 kl 19 “Grace ja Glorie”15.01 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”16.01 kl 17 “Balletiõhtu - „Who Cares? ja “Phaidra“17.01 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Vanemuises20.01 kl 19 “Jürka”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater17.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Võru Kultuurimajas Kannel18.01 kl 19 “Püha müristus”Vastemõisa Rahvamajas19.01 kl 19 “Kihluspidu”Antsla Kultuurikeskuses20.01 kl 19 “Minu sõbratarMaksuamet”Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehras)Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine14.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”

teatri väikeses majas14.01 kl 19 “Don Juan”teatri väikeses majas14.01 kl 19 “Memory 2011”15.01 kl 12 “Memory 2011”15.01 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas15.01 kl 19 “Memory 2011”16.01 kl 12 “Mowgli”16.01 kl 16 “Maetud laps”Sadamateatris16.01 kl 19 “Madame Butterfly”teatri väikeses majas18.01 kl 19 “Evita”18.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris19.01 kl 19 “Figaro pulm”teatri väikeses majas19.01 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris20.01 kl 19 “Giselle”Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater14.01 kl 19 “Idioodid”

15.01 kl 19 “Idioodid”17.01 kl 19 “Aasta hiljem :King Kong ja teised pisiasjad”18.01 kl 19 “Aasta hiljem :King Kong ja teised pisiasjad”Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater20.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“

esietendusLiiva 13, Võru

KONTSERT

Endla Jazzklubi15.01 kl 21.30 Jazzliit:

Brian Melvin & East-West ProjectKeskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal 16.01 kl 16 “Tallinna

Muusikakeskkooli gala”Esinevad TMKK parimad solistid jakammeransamblid20.01 kl 19 Franz LisztiKammerorkester (Ungari)Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja15.01 kl 17 Elena Stepanenko ja

Evgeni PetrosjanPargi 40, Jõhvi

Kirjanike Maja16.01 kl 19 Tane Mahuta - Maaema väelauludele pühendatud kontsert

Harju tn 1, Tallinn

Kloostri Ait14.01 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)  

15.01 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)Vene 14, Tallinn

Kukruse mõis 14.01 kl 19 Kontsertjazz

Margus KappelKukruse 20, Kukruse küla, Kohtla vald

Kullamaa kultuurimaja20.01 kl 19 Rein Rannapi klaveriõhtu “Sõrmepalavik”

Kullamaa, Läänemaa

Lokaal Sumin14.01 kl 21 PS Troika

15.01 kl 21 Liisi KoiksonTuru tn. 21, Tartu

Mooste mõis14.01 kl 19 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),Issa Dembele (Burkina Faso)Mooste mõis, Põlvamaa

Mustpeade Maja16.01 kl 19 “Salong. Jerusalem 1948” Juudi rahvamuusika

Sofia Rubina (vokaal),Andre Maaker (kitarr),Julia Anstal (flööt),Ara Jaralnjan (kontrabass),Aleksandra Anstal (löökpillid)Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik15.01 kl 19 Orthodox Singers - Svjatki

Niguliste 3, Tallinn

NO9914.01 kl 22 Jazzklubi: Tape That

Sakala 3, Tallinn

Oru Külakeskus16.01 kl 15 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),Issa Dembele (Burkina Faso)Oru, Kose vald

Puhas Kuld14.01 kl 22 Kassidele Iirised

19.01 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Introduction 5Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja19.01 kl 19 Franz Liszti

Kammerorkester (Ungari)Aida 4, Pärnu

Rakvere14.01 kl 21.30 Jazzliit:

Teatri Jazzukohvik

Ain Agan & Oleg PissarenkoKreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe14.01 kl 21 Metsatöll /

Tharaphita / Kurjam15.01 kl 20 “J.M.K.E. 25. juubel”Turist, Psychoterror, Monstercöuq,Jaan Pehk, Vaiko Eplik, Ivo Uukkivi,Tõnu Trubetsky jptTartu mnt. 80d, Tallinn

Rock & Roll Heaven15.01 kl 21 Metsatöll /

Tharaphita / KurjamTiigi 76A, Tartu

Tartu Linnamuuseum15.01 kl 19 ELIITkontserdid /

Olga Voronova, Mati MikalaiNarva mnt. 23, Tartu

Vanemuise kontserdimaja16.01 kl 16 Elena Stepanenko ja

Evgeni PetrosjanVanemuise 6, Tartu

Viitina mõis15.01 kl 16 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),Issa Dembele (Burkina Faso)Viitina mõis, Rõuge vald

Vilde lokaal ja kohvik19.01 kl 19 “AveNue”

bändi juubelikontsertAleksandr Kotler (Tel-Aviv, Iisrael),Vladimir Tšerdakov (Narva, Eesti) jaKirill Adõlin (Narva, Eesti)Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi 14.01 kl 19 Cätlin Jaago & Piret Päär -Sõnade ja sõrmedega 

Pärimusmuusika Ait

Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu  “Armastus ja teised uimastid”

kl 12.30 (v.a. L, P), 15.00 (v.a. E), 19.30 , 21.45; E kl 14.50; L–P kl 17.15“Roheline vapsik”kl 19.15, 21.35 (v.a. N); N kl 12.15, 14.45“Polli päevikud”kl 20.30“Turist”kl 13.00 (v.a. E), 15.30 (v.a. E), 17.40,19.50 (v.a. N), 22.00; E kl 12.45“Üks mu sõber”kl 14.45 (v.a. N), 16.30, 18.45“Eilne öö”kl 21.00“Tron: Pärand”kl 13.15“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”kl 17.05“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 18.15“Megameel”eesti keeles: kl 17.15 (v.a. L–P);L–P kl 12.00, 14.05“Kolm järgmist päeva”kl 15.45 (v.a. N)“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond”kl 14.05 (v.a. L–P); L–P kl 12.30“Madame Bovary”E kl 15.00“Meie senine elu”N kl 19.45“Varietee”N kl 21.35Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Turist”kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.10;L–P kl 14.50“Tron: Pärand” 3Dkl 12.10, 15.15, 18.30, 21.30“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”kl 13.50, 18.45“Üks mu sõber”kl 13.30, 17.40, 19.50, 22.05“Politseiauto Pelle”eesti keeles: kl 11.35, 15.40“Megameel” 3Deesti keeles: kl 14.50;vene keeles: kl 12.20“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond “ 3Dkl 17.30, 20.20“Tappev vaheaeg”kl 11.40, 16.30, 21.10“Kasiino Jack”kl 16.50“Jõulupuud”kl 12.35, 17.20 (v.a. T), 19.40 (v.a. E, T), 21.50 (v.a. E)“Eilne öö”kl 14.40“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10 (v.a. N),21.40 (v.a. N)“Roheline vapsik” 3D12.00, 15.00, 18.15 (v.a. N), 21.15“Kusagil”kl 11.55, 14.30, 19.20, 21.45“Armastus ja teised uimastid”kl 11.50, 14.25, 16.55 (v.a. T),19.25 (v.a. T, N), 22.00Met Opera HD Live:“Tütarlaps Läänest”E kl 19.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan“Tron: Pärand” 3D

kl 21.30“Politseiauto Pelle”eesti keeles: kl 12.45“Kõrbelill”kl 19.00“Tappev vaheaeg”kl 17.00“Pidurdamatu”kl 14.45, 21.45“Roheline vapsik” 3D12.30, 15.30, 18.30 (v.a. T–K)Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Megameel” 3Dvene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: L–P kl 12.30“Turist”vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45 (v.a. T), 19.00 (v.a. P, T), 21.15 (v.a. E)inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.45; P kl 19.00; E kl 21.15“Tron: Pärand”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 16.15, 18.45“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond “ 3Dvene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00“Jõulupuud”kl 16.30, 18.30, 20.45; L–P kl 12.00“Luba mind sisse”kl 13.45, 21.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud“Megameel”eesti keeles: kl 15.00“Skyline - ära vaata üles”kl 14.00“Sotsiaalvõrgustik”kl 20.15“Järgmised kolm päeva”kl 18.00, 20.30“Elusalt maetud”kl 16.00“Söö, palveta, armasta”kl 17.30Pärnu mnt 45, Tallinn

Kannel

“Saatan”L–P kl 19.00; K kl 20.00“Megameel”L, P, K kl 17.00; K kl 18.30Liiva 13, Võru

Solaris kino“Roheline vapsik”

kl 13.45(v.a. E), 16.30 (v.a. E),19.15 (v.a. E), 22.00 (v.a. E);E kl 13.30, 16.15, 19.00“Armastus ja teised uimastid”kl 12.00, 16.20, 18.45, 21.15 (v.a. E, K, N); K kl 21.45; N kl 22.00“Kusagil”kl 15.15, 17.30 (v.a. E), 19.40 (v.a. E, K), 21.45 (v.a. E, K, N); N kl 13.00, 22.10;E kl 17.20, 19.30; K kl 19.45, 22.10“Turist”kl 14.30, 16.45, 19.15 (v.a. N),21.30 (v.a. E)“Tron. Pärand”kl 12.45 (v.a. N), 15.00 (v.a. L, P), 18.30 (v.a. K, N), 21.10 (v.a. E,N);K kl 19.40; N kl 21.15“Jõulupuud”kl 12.15 (v.a. E); E kl 12.10“Pähklipureja” 3DVene keeles: kl 11.45, 14.00, 16.15“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 17.00 (v.a. E, K, N), 19.30 (v.a. N), 21.40 (v.a. E,N); N kl 14.20, 20.45;“Kasiino Jack”kl 21.50 (v.a. E, K);E kl 16.50 K kl 22.00“Megameel”eesti keeles: kl 11.40 (v.a. E),13.00 (v.a. N), 17.30;E kl 11.15; N kl 13.45; L–P kl 14.15“Polli päevikud”kl 14.20 (v.a. E, N), 19.10(v.a. E, K, N);E kl 14.10, 19.00; N kl 16.30; K kl 17.00“Narnia kroonikad.Koiduränduri teekond “kl 11.30 (v.a. N), 13.50 (v.a. L,P);N kl 12.40; L–P kl 15.10“Kuninga kõne”esilinastus: N kl 19.15“Varietee”esilinastus N kl 19.00“Meie senine elu”esilinastus N kl 18.45“Rapuntsel” esilinastuseesti keeles: N kl 18:30;vene keeles:  N kl 18:15Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, 17.01–29.01

“Koertenäitus” Edith Karlson,kuni 15.01  Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Scripta manent IV”

Rahvusvahelineköitekunstinäitus, kuni 09.01Lai 17, Tallinn

Haus Galerii“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Urbans - unio mystica” Mall Nukke, 19.01–31.01“Guts´n´Roses” Mihkel Kleis,kuni 17.01                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja“13 x Valter” 13 Edgar Valteri

toredat pilti, kuni 31.01Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus “Meelemaastikke sõrmede

kaudu”, kuni 30.01 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,kuni 29.05Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”,“Nukuteatri ajalugu Eestis”,“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,“Maailma nukkude saal”,“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“In Graafika”, kuni 29.01 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu“In Graafika”, kuni 29.01

Linnagalerii Raekojas

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii“Raha” Money,Money,Money:

Tanel Rannala ja Mart Raun, 20.01–13.02“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja„Tartu kunstnike aastalõpu näitus”,

kuni 16.01Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02

“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02“Tähelepanek ja tõlgendus”Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt