10. detsember 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome10.12 kl 19 “Avangardist”

11.12 kl 19 “Oraatorid”16.12 kl 19 “Cabaret Interruptus”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater10.12 kl 19 “Rahauputus”

10.12 kl 19 “Kõik on täis”10.12 kl 19 “Aabitsa kukk”11.12 kl 19 “Hiilgav!”11.12 kl 19 “Panso”12.12 kl 12 “Piparkoogimehike”12.12 kl 19 “Kirsiaed”12.12 kl 19 “John Gabriel Borkman”12.12 kl 19  Esimene lugemine:“Tasandikkude helinad”14.12 kl 19 “Augustikuu”14.12 kl 19 “Boulgakoff”15.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”15.12 kl 19 “Vombat”15.12 kl 19 “Vihmatants”16.12 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”16.12 kl 19 “Leekrüübe”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater10.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

10.12 kl 13 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”10.12 kl 18 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”10.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”11.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”11.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”11.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”12.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”12.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”12.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”12.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”12.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”14.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”14.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”14.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”14.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”15.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”15.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”15.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”15.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”16.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”16.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”16.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”16.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”16.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”Lai 1, Tallinn

Endla Teater10.12 kl 19 “Madame Bovary”

14.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”15.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”15.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”16.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”16.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia10.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

10.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”10.12 kl 19 “Silva”11.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”11.12 kl 12 “Silva”11.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”11.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”11.12 kl 19 “La Traviata”12.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”12.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”12.12 kl 12 “Ooperigala lastele”12.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”12.12 kl 17 “Silva”14.12 kl 11 “Käsikivi kosmosest”14.12 kl 13 “Käsikivi kosmosest”14.12 kl 19 “Silva”15.12 kl 09.30 “Mõmmi jõuluaabits”15.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”15.12 kl 12 “Pähklipureja”15.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”15.12 kl 19 “Pähklipureja”16.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”16.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”16.12 kl 16 “Käsikivi kosmosest”16.12 kl 19 “Cosi fan tutte”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal10.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest

10.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”Sandra Z11.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest11.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”Sandra Z15.12 kl 19.30 “Järgmisel õhtul...” Laur KaunissaarePikk 20, Tallinn

NO9910.12 kl 19 “(Untitled)”

11.12 kl 19 “(Untitled)”13.12 kl 19 “(Untitled)”15.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”16.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine15.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel15.12 kl 14 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel16.12 kl 11 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel16.12 kl 14 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljelVene 6, Tallinn

Rakvere Teater10.12 kl 19 “Unenäokohvik”

esietendus Pangamajas11.12 kl 11 “Väike mukk” esietendus11.12 kl 15 “Väike mukk” 11.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas13.12 kl 11 “Väike mukk”13.12 kl 15 “Väike mukk”14.12 kl 11 “Väike mukk”14.12 kl 15 “Väike mukk”15.12 kl 11 “Väike mukk”15.12 kl 15 “Väike mukk”15.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas16.12 kl 11 “Väike mukk”16.12 kl 15 “Väike mukk”16.12 kl 19 “Unenäokohvik” PangamajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater10.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

10.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”11.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”11.12 kl 19 “Homme näeme”13.12 kl 19 “Homme näeme”13.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”14.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”14.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”15.12 kl 19 “Suur mees juba”15.12 kl 19 “Homme näeme”16.12 kl 19 “Keskööpäike”16.12 kl 19 “Homme näeme”Lai 23, Tallinn

Teoteater11.12 kl 12 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi11.12 kl 15 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses Lindakivi12.12 kl 12 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses Lindakivi12.12 kl 15 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses Lindakivi13.12 kl 18 “Päkapikne”14.12 kl 18 “Päkapikne”Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum15.12 kl 19 “Fööniks”

16.12 kl 19 “Fööniks”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater10.12 kl 13 “Isa talveuni”

10.12 kl 16 “Isa talveuni”10.12 kl 19 “Jürka”11.12 kl 13 “Isa talveuni”11.12 kl 16 “Kuugelmuugel”11.12 kl 19 “Stockmannid”14.12 kl 18 “Helesinine vagun”15.12 kl 13 “Isa talveuni”15.12 kl 16 “Isa talveuni”15.12 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”  Oisu Rahvamajas16.12 kl 10 “Isa talveuni”16.12 kl 13 “Isa talveuni”16.12 kl 16 “Isa talveuni”16.12 kl 19 “Maakad”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater11.12 kl 19 “Valedetektor”

Salme Kultuurikeskus12.12 kl 19 “hilinenud pulmaöö”  Lihula Kultuurimajas13.12 kl 19 “äärmiselt piinlik”Keila KultuurikeskusTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine10.12 kl 13 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas10.12 kl 19 “Kaos”10.12 kl 19 “Linn” Sadamateatris10.12 kl 19 “Helisev muusika”Tallinnas Nokia Kontserdimajas11.12 kl 13 “Helisev muusika”Tallinnas Nokia Kontserdimajas11.12 kl 19 “Kaos”11.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris11.12 kl 19 “Helisev muusika”Tallinnas Nokia Kontserdimajas12.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”Teatri väikeses majas12.12 kl 19 “Puhastus”teatri väikeses majas12.12 kl 19 “Evita”14.12 kl 12 “Detektiiv Lotte“14.12 kl 19 “Orpheus põrgus”14.12 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris15.12 kl 19 “Don Juan”Teatri väikeses majas15.12 kl 19 “Gorgo kingitus”15.12 kl 19 “Evita”Tallinnas Nokia Kontserdimajas16.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”Teatri väikeses majas16.12 kl 19 “Kaos”16.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris16.12 kl 19 “Evita”Tallinnas Nokia KontserdimajasVanemuise 6, Tartu

VAT Teater10.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”

13.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”14.12 kl 14 “Robinson & Crusoe”Kohtla-Järve Kultuurikeskuses15.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”16.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater10.12 kl 19 “Idioodid”

11.12 kl 19 “Idioodid”13.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”14.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”15.12 kl 19 “Idioodid”16.12 kl 19 “Idioodid”Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater10.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

11.12 kl 17 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas15.12 kl 15.30 “Vaibaalused ja Jõulumemm”16.12 kl 12 “Vaibaalused ja Jõulumemm”Liiva 13, Võru

KONTSERT

Endla Jazzklubi10.12 kl 21 Jazzliit: Dynamite Vikings

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal 10.12 kl 19 “Mozart ja Haydn”

Irina Zahharenkova (klaver),Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,dirigent Milan Turkovic (Austria) 12.12 kl 12 “PerekontsertBraavo Brass!”Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi14.12 kl 13 Laste jõulukontsert“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”15.12 kl 19 “Tango latino”Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstettEstonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi15.12 kl 19 Indigolapsed

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja11.12 kl 16 “Perekontsert

Braavo Brass!”Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi13.12 kl 12 Laste jõulukontsert“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”14.12 kl 19 Annely Peebo jaNoorkuu jõulukontsert15.12 kl 20 Ines live16.12 kl 19 “Tango latino”Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstettPargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait10.12 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Ara Yaralyan (kontrabass)

11.12 kl 20 Roland Karu (saksofon), Peep Ojaveski (kitarr)Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk16.12 kl 22 The Blanko (FIN),

Aides (EST), Egostrip (EST)Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium12.12 kl 17 Frank Sinatra 95 /

Jõulujazz 2010Politsei- ja Piirivalveorkestri Bigbänd,Ott Lepland ja Marvi Vallaste,dirigent Siim Aimla16.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare Linnateater10.12 kl 20  Laura Junson,

Erko Niit & Kristjan MazurtchakDebüütalbumi esitlustuur Tallinna 20, Saaremaa

NO9910.12 kl 22 Jazzklubi:

Raul Sööt Deeper Sound11.12 kl 22 Jazzklubi:Dynamite VikingsSakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja12.12 kl 19 Le Grand Orchestre hommage de Paul Mauriat

13.12 kl 19 Sergei Penkinijuubelikontsert “50”14.12 kl 19 Nino Katamadze jaansambel Insight oma uue albumi ning kontsertprogrammiga „RED“Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld14.12 kl 21 Arno Tamm - 25

Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja12.12 kl 17 Noorte jõulumix vol.2

15.12 kl 11 Laste jõulukontsert“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”15.12 kl 14 Laste jõulukontsert“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”16.12 kl 19 Annely Peebo jaNoorkuu jõulukontsertAida 4, Pärnu

Rock Cafe10.12 kl 21 Eesti Krooni matused: Kosmikud & Fridays Deal

11.12 kl 21 Sõpruse Puiestee /August Hunt12.12 kl 19 Gorky Park (RUS)13.12 kl 20 Helloween (GER) / Stratovarius (FIN)15.12 kl 21 Leslie Da Bass “Minukuningriik” plaadiesitluskontsertTartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik11.12 kl 18 Jõuluaaria:

Uku Joller (bass), Anne Ilves (vioola),Toomas Trass orel  Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Athena Keskus10.12 kl 20 Ines Live

Narva mnt 2, Tartu

Teater Vanemuine,16 .12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -

väike maja

Pimedas on ValgeVanemuise 45 a, Tartu

Teatri Puhvet13.12 kl 19  Rebecca Kontus (vokaal), Toomas Rull (trummid),

Marek Talts (kitarr), Peedu Kass (bass), Raun Juurikas (klahvpillid)Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja 10.12 kl 19 “Ole tervitatud, Maria”

Tõnis Mägi ja Heldur Harry Põlda14.12 kl 19 “Tango latino”Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett16.12 kl 12 Laste jõulukontsert“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus11.12 kl 17 Liisi Koikson & Band / Jõulujazz 2010

11.12 kl 20 Tribute to Joe Zawinul / Jõulujazz 2010Mere pst 5, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel15.12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -

Pimedas on ValgeLiiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu“Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond”

R kl 12.00, 14.20, 16.45, 19.15;L–E kl 12.00, 14.20, 17.30, 19.45;T–N kl 11.00, 13.20, 15.40, 18.30 (v.a. N), 21.00“Võluhõbe”eesti keeles: R kl 12.30; L–E kl 12.15;T–N kl 10.30, 12.30“Beebid”R, T–N kl 14.30, 16.15, 18.00 (v.a. K);L–E kl 14.05, 16.00, 17.45;“Kiirem”R kl 17.45, 19.45, 21.45, 23.45;L–E kl 18.00, 20.00, 22.00;T–N kl 17.30, 19.45, 21.45“Luba mind sisse”R kl 17.30, 20.30, 23.00; L–E kl 16.45, 19.05, 21.25; T–N kl 17.05, 19.30, 22.00“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”R kl 12.15, 15.00; L–E kl 12.30, 15.15;T–N kl 11.30, 14.15“Skyline – ära vaata üles”R kl 18.30, 21.00; L–E kl 15.30;T–N 19.15, 21.15 (v.a. N)“13”R kl 23.15; L–E kl 18.30;T–N kl 17.15 (v.a. N), 19.15“Pidurdamatu”R 20.00; L–E kl 19.30, 21.45; T–N kl 20.30“Jälle sina”R kl 13.00, 15.00, 22.30; E kl 13.15;L–E kl 20.45; T–N kl 12.00, 14.45“Mina, supervaras”eesti keeles:R kl 13.30, 15.30; L–P 13.15; E 12.45;T–N kl 13.00, 15.15, 17.15 (v.a. N)“Coco Chanel & Igor Stravinski”R kl 22.15“Megameel”eesti keeles: L–P kl 12.45, 15.00“Kõrboja peremees”(Tasuta!) E kl 15.00“Serge Gainsbourg –huligaani armastus” N kl 21.30Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Mina, supervaras” 3D

eesti keeles:kl 13.15 v.a. L–E), 14.10 (v.a. L–P);vene keeles: kl 11.35 (v.a. L)“Õigeks ajaks”kl 11.50, 17.20 (v.a. N)“Saag” 3Dkl 22.00“Pidurdamatu”kl 14.40, 21.55“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.00, 15.15 (v.a. K), 18.15 (v.a. N), 21.15“Kõrbelill”kl 14.05, 19.30“Skyline - Ära vaata üles”kl 17.10“Kolm järgmist päeva”kl 11.30, 16.55, 22.20“Luba mind sisse”kl 14.20, 19.35, 22.10“Kiirem”kl 12.25, 17.30 (v.a. T), 19.45“Keelatud tants” 3Dkl 21.50“Narnia Kroonikad:Koiduränduri teekond” 3Dkl 11.45 (v.a. P), 12.15, 14.50, 15.20 (v.a. L), 16.00 (v.a. P, E), 17.50 (v.a. L),18.20 (v.a. K, N), 19.00, 20.50 (v.a. L), 21.20 (v.a. K) “Megameel” 3Deesti keeles: P kl 12.05; L kl 15.30;vene keeles: L kl 13.15; P kl 14.10“Elusalt maetud”kl 12.30, 14.45, 19.20, 21.35“Tapja minu sees”kl 12.20, 15.00 (v.a. N), 17.40 (v.a. E, N), 20.05, 22.30“Variautor”kl 16.30, 19.10Met Opera HD Live: “Don Carlo”L kl 19.30; P kl 12.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Õigeks ajaks”kl 21.30“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.30, 15.30, 18.30“Narnia Kroonikad: KoiduränduriTeekond” 3D  kl 12.00, 15.00 (v.a. P), 18.00 (v.a. L), 21.00 (v.a.L)“Megameel” 3Deesti keeles: P kl 15.00Met Opera HD Live: “Don Carlo”L kl 19.30Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri       “Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. L, E), 21.15 (v.a. L); L–P kl 12.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 18.15“Kiirem”kl 14.00, 18.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00“13”kl 16.15 (v.a. P), 21.00“Narnia Kroonikad: KoiduränduriTeekond” vene keeles,eestikeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Mina, supervaras”

L–P kl 15.00, 17.15; T–K kl 16.30, 18.45;N kl 18.00; R kl 20.00Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Õigeks ajaks”

R–L kl 19.00; N kl 21.00“Saag VII”R–L kl 21.00Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Red - Eriti ohtlikud agendid”kl 16.15, 21.00“Häbimärk”kl 16.30“Varuvõmmid”kl 14.15, 21.15“Wall Street: raha ei maga”kl 18.30“Jälle sina”kl 14.00, 18.45Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond” kl 17.30, 20.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino  “Söö, palveta, armasta”

kl 14.15 (v.a. L, P), 19.15 (v.a. K, N)“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: kl 12.15;vene keeles: kl 11.40 (v.a. K)“Sotsiaalvõrgustik”kl 21.30 “RED – Eriti Ohtlikud Agendid”kl 22.10 (v.a. N)    “Õigeks ajaks”kl 11.45, 18.00“Saag” 3Dkl 22.00 (v.a. N); N kl 21.45“Pidurdamatu”kl 13.45, 17.20, 22.30 (v.a. N); N kl 22.00“Jälle sina”kl 11.50 (v.a. K), 17.00 (v.a. K);K kl 13.20, 19.50“Harry Potter ja surma vägised.Osa 1” kl 12.15 (v.a. K), 14.20, 15.15, 18.15, 19.30(v.a. N), 21.15“Skyline. Ära vaata üles”kl 12.10, 21.50“Kolm järgmist päeva”kl 14.10, 19.10“Kiirem”kl 15.50 (v.a. L, P), 20.00, 22.35; K kl 13.10“Keelatud tants” 3Dkl 16.45“Narnia Kroonikad. KoiduränduriTeekond”R, E, T, K kl 12.00, 13.45, 14.30, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00; L–P kl 12.00, 14.15, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00;N kl 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 19.30, 20.45; K kl 11.00“Megameel”eesti keeles: eellinastused P kl 13.45;esilinastus N kl 19.00vene keeles: eellinastused P kl 13.45;esilinastus N kl 19.00;inglise keeles(originaal keel):L–P kl 15.45; esilinastus N kl 20.00“Eilne öö”esilinastus: N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,

13.12–31.12“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),Juliana Espana Keller (CA/UK),Thora Gunnarsdottir &Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12  Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01Lai 17, Tallinn

Haus Galerii“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, 15.12–03.01

“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus “Meelemaastikke sõrmede kaudu”,

kuni 30.01“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01“Mõtted savis”, kuni 18.12 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,

14.12–08.01„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,skulptuur, maal, kuni 11.12 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), 16.12–16.01

Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12Harju 13, Tallinn

Tammelinna RaamatukoguRaivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tampere Maja“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum”Nõukogude öö” ja teisi pilte.

Raul Rajangu, kuni 30.12Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,kuni 12.12“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,kuni 12.12Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja“Peterburi muuseumi vahakujude

näitus”, kuni 13.12Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Ehalill Halliste, 13.12–07.01Pusa, 13.12–07.01Andrus Raag´i iskinäitus, 13.12–07.01Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt