26. november 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome27.11 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

28.11 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater26.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”

26.11 kl 19 “Leekrüübe”27.11 kl 19 “Vombat”27.11 kl 19 “Vihmatants”28.11 kl 19 “Augustikuu”28.11 kl 19 “Panso” esietendus30.11 kl 19 “Augustikuu”30.11 kl 19 “Panso”01.12 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”01.12 kl 19 “Metspart”02.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”02.12 kl 19 “John Gabriel Borkman”02.12 kl 19 “Krappi viimane lint.Sammumisi”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater26.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

27.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”28.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”30.11 kl 11 “Ise, ise ka!”30.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”01.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”02.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”Lai 1, Tallinn

Endla Teater26.11 kl 19 “Janu”

27.11 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”27.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”02.12 kl 19 “Ära muretse, kallis!”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia26.11 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”

27.11 kl 19 “Kolm musketäri”28.11 kl 12 “Käsikivi kosmosest”28.11 kl 17 “Silva”01.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”01.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”02.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”02.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”02.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”02.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”02.12 kl 19 “Boheem”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal28.11 kl 15 “Rebellesque from Helsinki” Feministid tulevad kell kolm:

burleski performance30.11 kl 19.30 hypekas: Krista Köster & Carmel Köster & Rene Köster + Kaspar AusPikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater30.11 kl 19 “Hind”

Orissaare Kultuurimajas01.12 kl 19 “Hind”Kuressaare Linnateatris02.12 kl 10.45 “Tänav”Orissaare Kultuurimajas  Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater26.11 kl 19 “Tuulte pöörises”

26.11 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale”Kohtla-Nõmme rahvamajas26.11 kl 19 “Papagoide päevad”27.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”  27.11 kl 19 “Täismäng”29.11 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Valga kultuurikeskuses29.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”Valga kultuurikeskuses 02.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale” Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater26.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Pärnu Kontserdimajas     

27.11 kl 20 “Tallinna Linnateater laulab”  Estonia Kontserdisaalis29.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater28.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

29.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis01.12 kl 19 “Sisaliku tee”Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teoteater27.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit” Kuimetsa Rahvamajas

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum26.11 kl 19 “Planeet”

27.11 kl 19 “Planeet”01.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater26.11 kl 19 “Maakad”

27.11 kl 13 “Karlsson katuselt”27.11 kl 19 “Helesinine vagun”29.11 kl 19 “Nii nagu taevas” Vanemuises30.11 kl 19 “Nii nagu taevas”01.12 kl 19 “Jürka”02.12 kl 19 “Piloot”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater27.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Haljala Rahvamajas29.11 kl 19 “Valedetektor”Salme Kultuurikeskuses30.11 kl 19 “Valedetektor”Rapla Kultuurikeskuses02.12 kl 19 “Üllatuskülaline”Vene KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine26.11 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas26.11 kl 19 “Vanamees ja meri”Sadamateatris27.11 kl 19 “Helisev muusika” esietendus27.11 kl 19 “Don Juan”teatri väikeses majas28.11 kl 16 “Helisev muusika”28.11 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas30.11 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees30.11 kl 19 “Orpheus põrgus”01.12 kl 12 “Helisev muusika”01.12 kl 19 “Mowgli”01.12 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris02.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”02.12 kl 19 “Huntluts”02.12 kl 19 “Madame Butterfly”teatri väikeses majas02.12 kl 19 “Rumm ja viin”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

Varius29.11 kl 18 “Rida on raha”

Vilde muuseumis30.11 kl 18 “Rida on raha”Vilde muuseumis01.12 kl 18 “Rida on raha”Vilde muuseumisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater26.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”

29.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”30.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”01.12 kl 18 “Pal-tänava poisid”02.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater28.11 kl 12 “Kõige suurem sõber”

28.11 kl 16 “Kõige suurem sõber”30.11 kl 11 “Kõige suurem sõber”02.12 kl 15 “Jänes ja Punamütsike”Viiratsi HoolekandekeskusesLossi 31, Viljandi

Võru Linnateater01.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

02.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”02.12 kl 13 “Vaibaalused ja Jõulumemm”Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz26.11 kl 22 Tanel Ruben & Victoria

30.11 kl 22 Denise Fontoura BandVana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal 28.11 kl 17 Advendikontsert

Robert Schumann. OratooriumParadiis ja Peri 29.11 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoor30.11 kl 19 CCiurlionis String Quartet (Leedu)02.12 kl 19 Brüsseli FilharmoonikudEstonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed  30.11 kl 19 “Vanad armastuskirjad.

Õhtu Raimond valgre lauludega”Ele Raik (vokaal), Tõnu Kilgas (vokaal), Vambo Pikknurm (tšello, bass),Jaak Lutsoja (akordion) Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi02.12 kl 19 Jazzliit: Ajavares

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja 26.11 kl 19 “Pictures”

Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),Ain Agan (kitarr),Mihkel Mälgand (kontrabass),Mika Kallio (trummid, Soome)02.12 kl 19 “Geenius Mozart”Elar Kuiv (viiul), Neeme Punder (flööt),Olev Ainomäe (oboe), Tõnu Jõesaar (tšello), Ivo Sillamaa (haamerklaver) Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik28.11 kl 14 Jõuluaaria Helen Lokuta

Rakvere 6, Jõhvi

Kaarli kirik01.12 kl 18 “Jõulujazz 2010”

Take 6 (USA)Toompea 10, Tallinn

Kanuti Gildi Saal02.12 kl 19.30 Improtest:

Eleonora Tikas + Roomet JakapiPikk 20, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus 28.11 kl 17 Tallinna Poistekoor,

dirigent Lydia Rahula,dirigent ja kontsertmeister Tomi RahulaViljandi mnt. 1, Karksi-Nuia, Viljandimaa

Kloostri Ait27.11 kl 20 Janno Pokk (nükkelharf), Indrek Liit (akordion)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk26.11 kl 22 Ans. Andur, Honey Power 

27.11 kl 22 Bonzo plaadi Diipesitluskontsert02.12 kl 22 Sitimaan 20,Liisi Koikson, Cake of PeaceVallikraavi 4, Tartu

NO9926.11 kl 22 Jazzklubi: Xpress Quartet

27.11 kl 16 Jazzklubi:Agan-Viinikainen-Mälgand-KallioSakala 3, Tallinn

Puhas Kuld27.11 kl 20 Trubetsky Rock’n’Roll Circus

Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait26.11 kl 19 Kaminakontsert

Marju Kõivupuuga28.11 kl 18 Ansambel ResonabilisTasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja27.11 kl 19 Advendikontsert

Robert Schumann. OratooriumParadiis ja Peri01.12 kl 19 CCiurlionis String Quartet (Leedu)Aida 4, Pärnu

Rock Cafe27.11 kl 20 “Gunnar Grapsi mälestuskontsert 2010” Magnetic Band,

Crazy Dayz, Kolumbus Kris, Revolver, Erik Meremaa & Tamur Marjasoo, Herald28.11 kl 19 Carpark North (DEN)02.12 kl 19 Therion (SWE)Tartu mnt. 80d, Tallinn

Sadala Rahvamaja 27.11 kl 14 Eesti Filharmoonia

Kammerkoori MeeskvartettSillasoo 4, Sadala alevik

Tallinna Jaani kirik27.11 kl 18 Jõuluaaria Helen Lokuta

28.11 kl 20 Jõulumuusika festival -Advendiaeg oreligaVabaduse väljak 1, Tallinn 

Tallinna28.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko

Lauluväljaku Klaassaal

Narva mnt. 95, Tallinn

Tartu Ülikooli aula27.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet29.11 kl 19 Toomas Rull, Peedu Kass, Meelis Vind, Virgo Sillamaa

Teatri väljak 3, Tallinn

Väravatorn 27.11 kl 16 Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

Värska Kultuurikeskus26.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko

Pikk 12, Värska alevik

KINO

Cinamon Tartu  “Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.15, 15.15 (v.a. E), 18.15, 21.15“Skyline – ära vaata üles”kl 13.30, 20.30, 22.00 (v.a. L–E);L–E kl , 13.00, 20.00“13”kl 15.45, 17.45“Pidurdamatu”kl 14.25, 17.15 (v.a. R,L,N)“Jälle sina”kl 12.25“Õigeks ajaks”kl 13.00, 15.00, 19.45 (v.a. L–E);21.45 (v.a. L,P,E,N); L–E kl 13.30; N kl 17.15“Mina, supervaras”eesti keeles: kl 12.00, 14.05; E kl 16.30“Hamlet”E kl 15.00“Kiirem”N kl 20.30Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Söö, palveta, armasta”

kl 16.35“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: kl 11.45 (v.a. T), 14.00;vene keeles: kl 11.30, 16.45“RED-eriti ohtlikud agendid”kl 22.05“Õigeks ajaks”kl 11.55 (v.a. K–N), 16.55 (v.a. N), 22.00“Saag” 3Dkl 14.30, 19.15, 21.40“Jälle sina”kl 12.30, 17.20“Pidurdamatu”kl 12.00, 14.20, 19.30, 21.45“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 11.50, 12.45, 14.55, 16.05, 18.10, 19.05, 21.15“13”kl 15.00, 19.40 (v.a. K), 21.55“Kõrbelill”kl 14.05 (v.a. K, N), 19.10“Skyline - Ära vaata üles”kl 11.40, 13.50, 22.10 (v.a. N)“Kolm järgmist päeva”kl 11.35, 14.15, 17.00, 19.35, 22.1514. TallinnaPimedate Ööde FilmifestivalHobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Saag” 3D

P–E kl 21.00“Õigeks ajaks”kl 19.15“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 (v.a. P, E)“Häbimärk”kl 13.15, 17.15“Saatan”15.15, 21.30Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 15.00, 18.00 (v.a. E), 21.00; L–P kl 12.00;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 18.00“Saag VII”kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; L–P kl 13.15“Külm linn”kl 14.15, 19.00“Häbimärk”17.00, 21.30; L–P kl 12.15Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Sotsiaalvõrgustik”

P kl 17.00, 19.30; T kl 18.00, 20.30;E, K kl 18.30; R, N kl 19.30Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Muumitroll ja punane komeet”

E kl 17.30Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! Kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalisPÖFFi seansidPärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” kl 18.30; L–P kl 16.00“Üksik mees“kl 21.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino  “Söö, palveta, armasta”

L–P kl 11.30, 16.25 ; R kl 15.00, 17.45;T–K kl 15.30; E, N kl 17.15“Mina, supervaras” 3Deesti keeles.L kl 11.05; T, N kl 12.00;P, E, K kl 12.15; R kl 12.25;vene keeles. R, E, K kl 12.00; L–P kl 11.00; T, N kl 11.45“Sotsiaalvõrgustik”E, N kl 13.30; T–K kl 13.55; R–P kl 22.45 “RED – Eriti Ohtlikud Agendid”T–N kl 12.10; R kl 12.40;L–P kl 14.30; E kl 15.00    “Õigeks ajaks”E, N kl 13.00, R–P kl 16.45; E kl 17.15;T, K kl 18.15; T kl 22.45“Saag” 3DK kl 14.00; E kl 16.00; T, N kl 22.40;R–P kl 22.55“Pidurdamatu”R kl 14.35, 20.35; L–P kl 12.30, 18.45;E kl 15.10, 22.00; T kl 13.45, 20.15;K kl 14.00, 20.15; N kl 14.15, 22.00“Jälle sina”R kl 12.30; L–P kl 14.15; E kl 12.55;T kl 13.15; K kl 11.45; N kl 15.05“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” R kl 11.15, 12.45, 14.05, 15.45, 17.05, 20.00, 21.00;L, P kl 11.15, 13.05, 14.10, 16.00, 17.05, 20.00, 21.30;E kl 12.45, 14.15, 16.00, 17.15, 20.15, 21.15;T,N kl 12.45, 13.45, 15.45, 16.45, 19.45, 21.30;K kl 12.45, 14.15, 15.45, 17.15, 20.15, 21.30“Skyline. Ära vaata üles”R kl 16.55, 23.20; L,P kl 12.05, 20.45;E kl 14.00, 20.00; T kl 14.00, 22.15;K kl 13.30, 22.15; N kl 13.55, 22.35“Kolm järgmist päeva”R kl 12.05, 14.30, 18.55, 21.25;L kl 12.00, 16.35, 19.15, 21.45;P kl 11.05, 13.30, 19.15, 21.45;E kl 12.30, 15.00, 19.15, 21.45;T, K, N kl 14.25, 16.50, 19.15, 21.45“Kiirem”esilinastus: N kl 20.00Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooArtDepoo esimene püsinäitus,

30.11–15.01Merike Estna, kuni 27.11 Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),

Juliana Espana Keller (CA/UK),Thora Gunnarsdottir &Elin Thorisdottir (IS), 29.11—11.12“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Nimetu” Maarit Murka, 01.12–13.12

“Nähtamatu mees” Andres Tali,kuni 29.11                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 ““See“ surnud ehitised eestis.ee”Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus, kuni 28.11Pikk 8, Viljandi

Kumu“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate MajaÜlo Sarapuu maalide näitus, kuni 30.11

Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,kuni 12.12“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,kuni 12.12Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11

“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, kuni 03.01“Teistmoodi loodus” Loodusfotograafide Bj¸rn R¸rslett’i (Norra) ja Tiina Gill’i (Eesti) väljapanek, kuni 01.12Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt