19. november 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater19.11 kl 19 “Kirsiaed”

19.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”19.11 kl 19 “Krappi viimane lint.Sammumisi”20.11 kl 19 “Hiilgav!”20.11 kl 19 “Müügimehe surm”21.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”21.11 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”23.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”23.11 kl 19 “Sügissonaat”24.11 kl 19 “Hiilgav!”24.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”24.11 kl 19 “Krappi viimane lint.Sammumisi”25.11 kl 19 “Augustikuu”25.11 kl 19 “Boulgakoff”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater19.11 kl 11 “Hanel oli auto”

19.11 kl 19 “Mängurid”20.11 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”20.11 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”21.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”21.11 kl 12 “Klaabu”23.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”23.11 kl 11 “Klaabu”24.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”24.11 kl 11 “Klaabu”25.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”Lai 1, Tallinn

Endla Teater19.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

19.11 kl 19 “Tiramisu”20.11 kl 19 “Külmale maale”20.11 kl 19 “Põletus”23.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas23.11 kl 19 “Ballettmeister”Kuressaare Linnateatris24.11 kl 10 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas24.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valjala Kultuurimajas24.11 kl 18 “Ballettmeister”Kuressaare Linnateatris25.11 kl 19 “Põletus”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia19.11 kl 19 “Kolm musketäri”

20.11 kl 19 “Cosi fan tutte”21.11 kl 17 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”24.11 kl 19 “La Traviata”25.11 kl 19 “Nahkhiir”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal20.11 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad

20.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

Oma Lava21.11 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi”

Telliskivi Loomelinnakuses (Telliskivi 60A)www.omalava.ee

R.A.A.A.M19.11 kl 19 “Kuues maitse” Pärnu Endlas

Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater19.11 kl 11 “Kaelkirjak”

Rae kultuurikeskuses19.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”Rae kultuurikeskuses 19.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellegaToime tulla”19.11 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale”22.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”Vanemuise väikeses majas22.11 kl 19 “Täismäng”Vanemuise väikeses majas24.11 kl 12 “Pipi Pikksukk” Endla Teatris24.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”Endla Teatris25.11 kl 13 “Kaelkirjak”25.11 kl 19 “Torm”25.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater19.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”

19.11 kl 19 “Nõks”20.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”20.11 kl 19 “Nõks”22.11 kl 19 “Minu tädi”23.11 kl 19 “Minu tädi”24.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Jõhvi Kontserdimajas     25.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Vanemuise KontserdimajasLai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater21.11 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis22.11 kl 19 “Sisaliku tee”Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teoteater21.11 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”

25.12 kl 19 “Naine ja klarnet”Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum19.11 kl 18 “Planeet”

20.11 kl 18 “Planeet”23.11 kl 18 “Planeet”24.11 kl 18 “Planeet”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater20.11 kl 19 “Jürka” esietendus

23.11 kl 19 “Jürka”24.11 kl 13 “Karlsson katuselt”24.11 kl 19 “Grace ja Glorie”24.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Paide Kultuurikeskuses25.11 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”25.11 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater19.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Jõhvi Kontserdimajas20.11 kl 19 “Üllatuskülaline”Tapa Kultuurikojas21.11 kl 19 “Üllatuskülaline”Kuusalu Rahvamajas22.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Tartu Vanemuises23.11 kl 19 “Üllatuskülaline”Otepää Kultuurikeskuses24.11 kl 19 “Üllatuskülaline”Avinurme Kultuurikeskuses25.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Pärnu teater EndlasTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine19.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

20.11 kl 19 “Uinuv kaunitar”20.11 kl 19 “Vihmamees”esietendus teatri väikeses majas21.11 kl 16 “Gorgo kingitus”21.11 kl 16 “Figaro pulm”teatri väikeses majas22.11 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas22.11 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas22.11 kl 19 “Puhastus” Viljandi Ugalas23.11 kl 12 “Ninasarvik Otto”teatri väikeses majas23.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris24.11 kl 19 “Puhastus”teatri väikeses majas24.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris25.11 kl 19 “Vihmamees”teatri väikeses majas25.11 kl 19 “Rumm ja viin”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

Varius24.11 kl 18 “Ananassid šampanjas”

esietendus Rahvusraamatukogu teatrisaalisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater19.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”

Iisaku Kultuurimajas20.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”Rakvere Teatris22.11 kl 19 “Misantroop”Tartu Sadamateatris 23.11 kl 19 “Misantroop”Jõgeva Kultuurikeskuses25.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater21.11 kl 12 “Kureke ja hernetont”

21.11 kl 16 “Kureke ja hernetont”23.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”25.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Amigo19.11 kl 22 Dr. Alban

Viru väljak 4, Tallinn

Clazz20.11 kl 22 Ewert +4

23.11 kl 22 Denise Fontoura Band24.11 kl 22 NaTa Jazz Band25.11 kl 22 James Werts, Ivo LilleVana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal 20.11 kl 18 Soome Barokkorkester 

24.11 kl 19 “EliitkontserdidEstonia Kontserdisaalis”Mikk Murdvee (viiul),Mari-katrina Suss (viiul), Anne Ilves(vioola), Henry-David Varema (tšello),Peep Lassmann (klaver) 25.11 kl 15 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”25.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed  23.11 kl 19 “Ooperjazz”

Janne Ševtšenko (sopran),René Soom (bariton), Priit Volmer (bass), Toivo Unt, Tõnu Naissoo, Aivar Vassiljev jaSiim Aimla24.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),Ain Agan (kitarr),Mihkel Mälgand (kontrabass),Mika Kallio (trummid, Soome) 25.11 kl 19 “Mustlasvanker”Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi25.11 kl 19 Jazzliit: Xpress Quartet

Magasini 5, Tartu

Kloostri Ait19.11 kl 20 Siim Aimla (saksofon),

Ara Yaralyan (kontrabass)Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk19.11 kl 22 Groundhog Day,

Kassidele iirised 20.11 kl 22 “Praise the Lowered”Khuda (UK), Lemon TreesVallikraavi 4, Tartu

Kumu19.11 kl 19 Mikk Saar ja Marvi Vallaste

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinnu Nokia Kontserdimaja19.11 kl 19 Ansambli Bi-2 kontsert21.11 kl 19 Aleksandr Malinini kontsertEstonia pst 9, Tallinn

NO9919.11 kl 22 Jazzklubi: Rebecca Kontus ja Tomtomm Trio

20.11 kl 19 Jazzklubi: “Otsa kooli eri”Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld19.11 kl 22 Zorg, Sinine ,

One Dollar Project20.11 kl 20 “Heavy Metal Grand Slam vol.2”25.11 kl 20 NAK ja Viljandi Guitar TrioLossi 15, Viljandi

Põlva Kultuurikeskus25.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat

laval kontserttuur “Mälestused”Kesk 15, Põlva

Pärimusmuusika Ait19.11 kl 19 Suur Seto Pidu

20.11 kl 18 Viljandimaa Kammerkoori 10. aastapäeva kontsertTasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja20.11 kl 19 Vokaalansambel Greip plaadi “Üks viis” esitlus

25.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),Ain Agan (kitarr),Mihkel Mälgand (kontrabass),Mika Kallio (trummid, Soome)Aida 4, Pärnu

Rock Cafe19.11 kl 21 LiveBändCämp vol 2:

Terminaator, Kognito, Neljapäev, Kruuv, Dominanta20.11 kl 22 Smilers / Koit ToomeTartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Jaani kirik24.11 kl 19 “Öölaulud. Hommage a Robert Schumann” Lauljad Celia Roose, Kadri Hunt ja Eve Kopli, kandlemängija Kristi Mühling ja Weekend Guitar Trio 

Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet22.11 kl 19 Anna Kutšinskaja,

Heikko Remmel, Joel Remmel,Dimitri NikolajevskiTeatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal24.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat

laval kontserttuur “Mälestused”Valga mnt 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja 23.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”

Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),Ain Agan (kitarr),Mihkel Mälgand (kontrabass),Mika Kallio (trummid, Soome)24.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”Vanemuise 6, Tartu

Wabadus24.11 kl 19.30 “Klassika kolmapäevad Wabaduses” V. Veldi, A. Lend, M. Saarmäe  

Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu  “Harry Potter ja surma vägised: Osa I” kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30

“Skyline – ära vaata üles”kl 13.30, 15.45, 19.45, 21.45“13”kl 13.00, 15.00, 20.00 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 17.15“Agoraa”kl 17.30 (v.a. N)“Pidurdamatu”kl 16.30 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 20.45 (v.a. N); N kl 14.30“Jälle sina”kl 12.15 (v.a. N), 17.45“Õigeks ajaks”kl 17.15 (v.a. N), 19.15 (v.a. N),21.15 (v.a. N); N kl 16.00, 20.30, 22.15“Häbimärk”kl 14.30 (v.a. N); N kl 12.15“Mina, supervaras”eesti keeles: kl 12.00, 14.05Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Keelatud tants” 3D

kl 22.00“Söö, palveta, armasta”kl 15.30“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;vene keeles: kl 11.30, 16.25“Sotsiaalvõrgustik”kl 21.55“Külm linn”kl 15.20“RED-eriti ohtlikud agendid”kl 16.55 (v.a. N), 21.45 (v.a. N)“Häbimärk”kl 17.00“Õigeks ajaks”kl 13.00 (v.a. T, K), 18.00, 20.15, 22.25“Saag” 3Dkl 14.00. 18.55, 19.35, 21.30, 22.15 (v.a. N)“Jälle sina”kl 12.00 (v.a. N), 14.25 (v.a. N),19.25 (v.a. N)“Pidurdamatu”kl 12.30, 14.45, 19.15, 21.40“Harry Potter ja surma vägised Osa I”kl 11.50, 12.45, 14.55, 15.50 (v.a. N), 18.10, 19.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. E);E kl 21.25“13”kl 12.20, 14.55, 17.20, 19.40“Kõrbelill”kl 12.30, 18.30, 21.20“Skyline - Ära vaata üles”kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.25 (v.a. E)Just Film Festival: kl 19.00Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”E kl 19.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Saag” 3DL–P kl 21.00“Õigeks ajaks”kl 14.45, 21.30“Jälle sina”kl 12.30, 17.00, 19.15“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 (v.a. L–P)Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Õigeks ajaks”kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.15“Stone”kl 21.15“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 15.00, 18.00 (v.a. E), 21.00; L–P kl 12.00;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 18.00“Saag VII”kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Söö, palveta, armasta”

P kl 15.00, 18.00; K kl 18.00, 20.50;E, T kl 18.30; N kl 19.00Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Sotsiaalvõrgustik”

L kl 19.00; P kl 17.00; E, K kl 21.00“Keelatud tants 3”P, E, K kl 19.00; L kl 21.00“Muumitroll ja punane komeet”K, N kl 17.30Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! Alates 25. novembrist kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis PÖFFi seansid.“Algus”kl 18.15“Mina, supervaras”eesti keeles: kl 14.00, 16.00“Saatan”kl 16.30“Varuvõmmid”kl 14.15, 21.15“Wall Street: raha ei maga”kl 18.00, 20.45Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Harry Potter ja surma vägised. Osa I” kl 17.00, 20.00; P kl 14.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”eesti keeles: kl T, K 12.05;vene keeles: R kl 11.50; E kl 12.05“Keelatud tants” 3DN kl 14.10; T kl 16.15; R–P kl 16.35;E, K kl 17.00“Söö, palveta, armasta”R–E, K kl 11.55; T kl 16.15;R–E, K kl 17.00; N kl 14.50“Mina, supervaras” 3Deesti keeles:L kl 11.00; P kl 11.45; N kl 12.05;T kl 14.00; R–P kl 14.25; E, K kl 14.45;vene keeles: T kl 11.45; N kl 11.50;R–P kl 12.20; E kl 12.30; K kl 12.40“Sotsiaalvõrgustik”E, K kl 21.30; R–P kl 21.40; T kl 22.00;N kl 22.20“Häbimärk”N kl 11.45; T kl 11.55; R kl 12.00;L–P kl 12.15; E kl 12.45; K kl 13.45“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”T kl 14.00; R–E, K kl 14.40; N kl 12.30   “Õigeks ajaks”N kl 17.35; E, K kl 19.45;R–P, T kl 21.30“Saag” 3DT kl 21.25; R–P kl 22.05; E, K, N kl 22.30“Pidurdamatu”R kl 13.45; R–P kl 19.45; N kl 20.15;E–K kl 21.15“Jälle sina”kl 14.50(v.a. T, N)T kl 13.30; N kl 13.45“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” R kl 11.45, 13.00, 14.50, 16.00, 18.00, 19.00, 21.15, 22.00;L–P kl 11.15, 12.45, 14.30, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00;E–K kl 12.00, 13.00, 15.05, 16.00, 18.15, 19.30 (v.a. T), 21.30; T kl 19.00; N kl 12.15, 13.30, 15.30, 16.30, 19.30, 21.15“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus R–E, K kl 12.40, 17.05, 19.15, 21.50;T kl 12.40, 14.50, 17.05, 19.15;N kl 13.30, 15.45, 18.05, 22.25“Kolm järgmist päeva”esilinastus: N kl 19.45Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

20.11–20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooMerike Estna, kuni 27.11 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Nähtamatu mees” Andres Tali,

kuni 29.11                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 ““See“ surnud ehitised eestis.ee”Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus, kuni 28.11Pikk 8, Viljandi

Kumu“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12Aida 4, Pärnu

Tallinna LinnagaleriiErkki Luuk & Chaneldior, 25.11–12.12

Karel Koplimets & Ivar Veermäe,kuni 21.11Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate MajaÜlo Sarapuu maalide näitus, kuni 30.11

Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, 25.11–14.12

Tampere Kunstnike Liit:Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,kuni 12.12“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,kuni 12.12Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,

kuni 16.11“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, kuni 03.01“Teistmoodi loodus” Loodusfotograafide Bj¸rn R¸rslett’i (Norra) ja Tiina Gill’i (Eesti) väljapanek, kuni 01.12Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii Talvesalong, 24.11–31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee