12. november 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome18.11 kl 21 “Cabaret Interruptus”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater12.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

12.11 kl 19 “Kõik on täis”12.11 kl 19 “Aabitsa kukk”13.11 kl 19 “Kirsiaed”13.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”14.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”14.11 kl 19 “Grönholmi meetod”16.11 kl 12 “Piparkoogimehike”16.11 kl 19 “Kõik on täis”16.11 kl 19 “Aabitsa kukk”17.11 kl 19 “Vombat”17.11 kl 19 “Vihmatants”18.11 kl 19 “Augustikuu”18.11 kl 19 “Boulgakoff”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater12.11 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”

13.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”13.11 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”14.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”16.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”17.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”18.11 kl 11 “Hanel oli auto”18.11 kl 19 “Mängurid”Lai 1, Tallinn

Endla Teater12.11 kl 19 “Madame Bovary”

13.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”13.11 kl 19 “Algus”15.11 kl 19 “Algus”Vanemuise väikeses majas16.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Räpina Kultuurimajas17.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Vastseliina rahvamajas18.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”18.11 kl 19 “Ballettmeister”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia12.11 kl 19 “Cosi fan tutte”

13.11 kl 19 “Luikede järv”14.11 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”16.11 kl 19 “Silva”17.11 kl 19 “Nahkhiir”18.11 kl 19 “Boheem”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal13.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad

15.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus16.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad17.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

PolygonTeater13.11 kl 18 “Lahkumised???????”

Kohtla-Järve Kultuurimajas14.11 kl 20 “Lahkumised???????”Narva kultuurimajas RugodivTüve 14-17, Tallinn

R.A.A.A.M12.11 kl 19.30 “Kuues maitse”

esietendus Kanuti Gildi SAALis Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater12.11 kl 19 “39 astet”

12.11 kl 19 “Mina, naine”Sadala rahvamajas12.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”13.11 kl 19 “Eikellegimaa”13.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”15.11 kl 12 “Kaelkirjak”Eesti Draamateatris15.11 kl 19 “39 astet”Eesti Draamateatris17.11 kl 13 “Kaelkirjak”Võru kultuurimajas17.11 kl 19 “39 astet”Võru kultuurimajas17.11 kl 19 “Eikellegimaa”18.11 kl 19 “Torm”18.11 kl 19 “Toatüdrukud” PangamajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater12.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

12.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”13.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”13.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”15.11 kl 19 “Meie, kangelased”15.11 kl 19 “Hecuba pärast”16.11 kl 19 “Meie, kangelased”16.11 kl 19 “Hecuba pärast”17.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”18.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater14.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

15.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis16.11 kl 19 “Sisaliku tee”Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teater NO9912.11 kl 19 “(Untitled)”

13.11 kl 19 “(Untitled)”15.11 kl 19 “(Untitled)”16.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”17.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”18.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”Sakala 3, Tallinn

Teoteater13.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”

14.11 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”15.12 kl 19 “Kõik (s)ängis”Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum13.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”

16.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater12.11 kl 19 “Piloot”

13.11 kl 18 “Grace ja Glorie”16.11 kl 17.30 “Kuugelmuugel”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater14.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

esietendus Salme Kultuurikeskuses15.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Haapsalu Kultuurikeskuses16.11 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”Oisu Rahvamajas17.11 kl 19 “Kihluspidu”Mõniste Rahvamajas18.11 kl 19 “Üllatuskülaline”Käina KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine12.11 kl 12 “Mowgli”

12.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”12.11 kl 19 “Don Juan”teatri väikeses majas12.11 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris13.11 kl 19 “Orpheus põrgus”13.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris14.11 kl 12 “Nukitsamees”teatri väikeses majas14.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris16.11 kl 19 “Kaos”17.11 kl 19 “Mowgli”Kaks tundi enne etendust teatrikohtumine Aleksei Turovskiga17.11 kl 19 “Linn” Sadamateatris18.11 kl 19 “Rumm ja viin”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

VAT Teater12.11 kl 19 “Misantroop”

Kuressaare Linnateatris15.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”Pärnu teatris Endla16.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”17.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”18.11 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”18.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater16.11 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”

18.11 kl 11 “Jänes ja punamütsike”Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater14.11 kl 19 “Idioodid”

15.11 kl 19 “Idioodid”Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater17.11 kl 19 “Lõppmäng” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia black-boxis

18.11 kl 19 “Lõppmäng”Tartus Athena keskusesLiiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz12.11 kl 22 Villu Veski iLife Jazz Party

15.11 kl 21 Anna Põldvee Trio16.11 kl 22 Denise Fontoura Band18.11 kl 22 Opolopo & Amalia (SWE), Sofia RubinaVana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi12.11 kl 21 Jazzliit:

Rebecca Kontus & Tom-Tomm TrioKeskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal 12.11 kl 19 “Gija Kantšeli 75”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,Eesti Kontsertkoor, Maxim Rysanov (vioola, Ukraina/suurbritannia),Henry-david Varema (tšello),dirigent Andres Mustonen.Kontserdil osaleb Gija Kantšeli13.11 kl 12 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslusedEstonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja13.11 kl 18 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.

Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslusedPargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait12.11 kl 20 Uma,

Aleksei Saks (Trompet),Robert Jürjendal (kitarr) 13.11 kl 20  Roland Karu (saksofon),Sulev Sommer (saksofon)Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk12.11 kl 22  Vanity Beach (Fin),

Tallinn Daggers, pedigree*vanity*daggers DJ Smash-up13.11 kl 22  Zorg, Sinine,One Dollar ProjectVallikraavi 4, Tartu

Mederi Saal 15.11 kl 19 Kristjan Randalu ja

Vaiko Eplik - KooskõlaSuur-Kloostri 16, Tallinn

Nokia Kontserdimaja12.11 kl 19 Ansambel Laine juubelikontsert

13.11 kl 19 Garik Sukachev18.11 kl 19 Gary Brooker &Procol Harum kontsertEstonia pst 9, Tallinn

NO9912.11 kl 21.30 Jazzkaar esitleb:

Print (Prantsusmaa)13.11 kl 16 Jazzklubi: Sigmund 517.11 kl 22 Luxfilm: Lühimängufilmi Vahetus;Erki Pärnoja, Angelina Lundhi kontsertSakala 3, Tallinn

Puhas Kuld12.11 kl 22 Kosmikud

17.11 kl 21 IHM TrioLossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait16.11 kl 18 Omakultuuriakadeemia kontsertkohtumine Robert Jürjendaliga

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja14.11 kl 14 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.

Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused 17.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge BändAida 4, Pärnu

Rock Cafe12.11 kl 21 No-Big-Silence “Starstealer” re-reliisi tähistamine, Iiris

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Mõis12.11 kl 19 Hedvig Hanson &

Andre Maaker - ArmastuslauludJuubelitammede tee 4, Saku

Tartu Ülikooli aula12.11 kl 19 Kristjan Randalu ja

Vaiko Eplik - KooskõlaÜlikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet15.11 kl 19 Raivo Tafenau,

Jürmo Eespere, Eno KollomTeatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja 13.11 kl 19 Ansambel Laine 50 

16.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge BändVanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater12.11 kl 21 Featuring: Highmachine, One Dollar Project, Kurjam,

Crystal Cloisters, Frankifier (FIN)Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn 13.11 kl 16 Hortus Musicus

“Gija Kantšeli 75”Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooMerike Estna, kuni 27.11 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  

“Sundmõtted” Anna Hints, kuni 13.11Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Nähtamatu mees” Andres Tali,

17.11–29.11“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, kuni 15.11                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 ““See“ surnud ehitised eestis.ee”Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitusPikk 8, Viljandi

Kumu“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike MajaEda Lõhmus, maal, kuni 13.11 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12Aida 4, Pärnu

Tallinna LinnagaleriiKarel Koplimets & Ivar Veermäe,

kuni 21.11Harju 13, Tallinn

Tampere MajaTampere Kunstnike Liit:

Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, 18.11–12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,17.11–12.12“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,17.11–12.12“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,kuni 14.11Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,

kuni 16.11“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, 17.11–03.01Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii“Akvarellistide Liit”, 15.11–10.12

“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Pidurdamatu”kl 12.30 (v.a. L,P), 17.45, 19.45, 21.45;L–P kl 15.30“Jälle sina”kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.45, 21.00“Akvaarium”kl 17.20“Saag VII”kl 20.15, 22.05“Õigeks ajaks”kl 13.30 (v.a. E), 15.30 (v.a. L,P,E), 17.30, 19.30, 21.30 (v.a. N); E kl 13.00“Tsentuurio”kl 15.15“Häbimärk”kl 20.00“RED-eriti ohtlikud agendid”kl 13.00 (v.a. L,P,E), 22.00; L–E kl 12.45“Mina, supervaras”eesti keeles:kl 12.00, 14.05, 16.05, 18.15 (v.a. N)“Söö, palveta, armasta”kl 14.45 (v.a. L,P); L–P kl 13.00“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” N kl 21.30Kirjandus kinos: “Protsess”E kl 15.00Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Keelatud tants” 3Dkl 19.35 (v.a. N), 22.15“Wall Street: Raha ei maga”kl 15.30“Söö, palveta, armasta”kl 12.30, 18.30, 21.25“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;vene keeles: kl 11.30, 16.15“Sotsiaalvõrgustik”kl 11.35 (v.a. L–P), 14.10 (v.a. P),16.45, 19.20, 21.55“Agoraa”kl 16.55 (v.a. L, N)“Pettson, Findus ja mälukaotus”eesti keeles:L–P kl 12.15; P kl 11.35, 13.15, 14.55“Muumitroll ja punane komeet” 3Deesti keeles: kl 14.05“Külm linn”kl 14.15, 21.40“RED-eriti ohtlikud agendid”kl 11.55, 14.25, 19.40 (v.a. L), 22.10 (v.a. L); L kl 19.00, 21.45“Häbimärk”kl 12.00, 17.15 (v.a. N), 19.25 (v.a. N)“Õigeks ajaks”kl 13.30, 15.45, 18.00 (v.a. E, T), 20.15 (v.a. E, T), 22.30“Saag” 3Dkl 11.50 (v.a. P), 14.30 (v.a. P), 17.10 (v.a. N), 18.45, 19.45 (v.a. N), 21.20, 22.25“Jälle sina”kl 11.40, 14:00, 16.30, 18.55, 21.15“Pidurdamatu”kl 12.40, 15.00, 17.30, 20.00, 22.20Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”L kl 20.00; P kl 12.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 12.45“Saag” 3D15.15, 17.30, 19.45 (v.a. L), 22.15 (v.a. L)“Õigeks ajaks”kl 14.45, 21.30“Jälle sina”kl 12.30, 17.00, 19.15Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri            

“Mina, supervaras”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00“Sotsiaalvõrgustik”kl 19.00 (v.a. L)“Söö, palveta, armasta”kl 18.15; L–P kl 12.45“Õigeks ajaks”kl 15.00, 17.00, 21.30 (v.a. L); L–P kl 13.00“Stone”kl 15.45, 21.00“Scott Pilgrim terve maailma vastu”kl 20.00Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”L kl 20.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Papa”

P kl 17.00, 19.00; E, T kl 18.00, 20.00;K kl 18.00, R, N kl 20.00Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Kirjad Juliale”

L, N kl 19.00, 21.00Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Algus”kl 18.15“Mina, supervaras”eesti keeles: kl 14.30“Saatan”kl 14.00, 21.15“Stone”kl 16.00“Varuvõmmid”kl 18.45“Resident Evil: Teispoolsus”kl 16.30, 21.00Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Keelatud tants 3”kl 16.45; L–P kl 14.30“Sotsiaalvõrgustik”kl 19.00“Saatan”kl 21.30Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino  “Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”

eesti keeles: kl 13.55;vene keeles: kl 11.55“Keelatud tants” 3Dkl 17.00 (v.a. L, P), 20.35  “Söö, palveta, armasta”kl 12.00, 14.50, 17.40, 20.30“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: kl 12.15, 18.15;L–P kl 14.30, 16.45vene keeles: kl 15.55; L–P kl 12.35“Sotsiaalvõrgustik”kl 15.45, 21.00“Häbimärk”kl 12.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”kl 14.40(v.a. L,P), 18.30 (v.a. N); N kl 21.50  “Õigeks ajaks”kl 13.30, 19.20 (v.a. N), 21.30 (v.a. N);N kl 18.45“Saag” 3DE–R kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. N),21.15(v.a. N); N kl 22.15L–P kl 14.45, 17.05, 19.00, 21.15“Pidurdamatu”kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.25, 21.45“Jälle sina”E–R kl 13.45, 16.00, 18.25, 20.45;L–P kl 14.10, 16.30, 18.50, 21.10“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” eellinastus: N kl 19.00“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus N kl 19.30Estonia pst 9, Tallinn

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt