13. august 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

13.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas13.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas14.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas14.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas17.08 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”Vanemuise väikses majas18.08 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”Vanemuise väikses majas19.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas19.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisasPärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater

13.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis14.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”Viimsi Rannarahva muuseumi õues14.08 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis15.08 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis15.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”Viimsi Rannarahva muuseumi õuesJaama 14, Tartu

Etendused Vargamäel

13.08 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetares14.08 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetares15.08 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetaresVetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus

13.08 kl 19 “Puut/Laat”17.08 kl 19 “Puut/Laat”18.08 kl 19 “Puut/Laat”19.08 kl 19 “Puut/Laat”Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal

14.08 kl 20 Augusti TantsuFestival 2010: Hooman Sharifi (Norra)19.08 kl 20 Augusti TantsuFestival 2010: Liis Ilula “Älis Mnimedemaal”Ele Viskus “Taidlusrühm Rähn”Henri Hütt “The Reader”Pikk 20, Tallinn

MTÜ Kell Kümme

13.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas13.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal14.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas14.08 kl 14 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel15.08 kl 14 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel15.08 kl 18 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel15.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas17.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas18.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas19.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisaswww.kell10.ee

Palmse mõisa härrastemajas

15.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”17.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”18.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”Palmse küla, Lääne-Virumaa

Pärimusteater Loomine

13.08 kl 20 “Carmen Alexandrinum”Pärnu raekojasVene 6, Tallinn

R.A.A.A.M

15.08 kl 19.30  “Jõud”Jäneda Pulli tallis15.08 kl 19 “Antigone”Püha Katariina kirikus 16.08 kl 19 “Antigone”Püha Katariina kirikus 16.08 kl 19.30  “Jõud”Jäneda Pulli tallis17.08 kl 19 “Antigone”Püha Katariina kirikus 18.08 kl 19 “Antigone”Püha Katariina kirikus Süda 8-7a, Tallinn

IN Teateri ja Cabaret Rhizome Suvelavastus

13.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”14.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”15.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”17.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”18.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”19.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”Haanja vald, Suur Munamägi

Theatrum

14.08 kl 19 “Tuulesaared”Tahkuna majaka all, HiiumaalVene 14, Tallinn

Ugala Teater

14.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus19.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku MetsatalusVaksali 7, Viljandi

Võru Linnateater

17.08 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”19.08 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa

14.08 kl 20 “Sa oled hea”Lauri Saatpalu, Raivo Tafenau,Peeter RebaneMere pst 7, Pärnu

Arensburg

Boutique Hotel

15.08 kl 19 “Suveõhtu romantika” Maestro Olav Ehala, Tanja Mihhailova,Lauri Liiv, Alen Veziko19.08 kl 20 “Saare Jazz”Lossi 15, Kuressaare

Clazz

13.08 kl 22 “ It’s About You”Liisi Koikson Trio14.08 kl 22 Marjamaa Brothers feat. Raimondo Laikre19.08 kl 22 “Jazz With Me”Mark de Clive-Lowe & Vanessa FreemanVana turg 2, Tallinn

Haapsalu kuursaal

15.08 kl 20 Riho Sibul, Bonzo,Alari Piispea 18.08 kl 20 “Vaid Sulle kuulub mu süda” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt19.08 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan SöötPromenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi Kontserdimaja

15.08 kl 19 Elokuu-Ensemble:Mikk Murdvee (viiul), Samuli Peltonen(tšello), Anna-Mari Murdvee (klaver)Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik

19.08 kl 18 “Meditatsioon”Helin-Mari Arder (vokaal), Teet Raik (trompet), Mart Soo (kitarr),Ara Yaralyan (kontrabass)Rakvere 6, Jõhvi

Kadrioru Lossi Lilleaed

15.08 kl 18 Hedvig Hanson & Viker5 / Sügisjazz 2010 Weizenbergi 37, Tallinn

Kanavere Mägi

14.08 kl 21 Tanel Padar & The Sun,Ott LeplandKanavere, Kose vald, Harjumaa

Kuressaare Linnateater14.08 kl 19 Liis Lulla (flööt),

Maarja Kindel (klaver)Tallinna 20, Saaremaa

Kõpu tuletorni jalam

13.08 kl 21 “Veljo Tormis 80”Eesti Rahvusmeeskoor,dirigent Ants Soots  14.08 kl 21 “Regilaul ja Tormis”ETV Tütarlastekoor,Maestro Veljo Tormis,dirigent  Aarne Saluveer Mägipe küla, Kõrgessaare vald

Mederi saal

14.08 kl 18 Elokuu-Ensemble:Mikk Murdvee (viiul), Samuli Peltonen (tšello), Anna-Mari Murdvee (klaver)Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste

17.08 kl 19 Ansambel Heinavanker: Eve Kopli, Kadri Hunt, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann, Taniel Kirikal, Vambola Krigul, kunstiline juht Margo Kõlar Niguliste 3, Tallinn

NO9919.08 kl 22 Jazzklubi: Crossing Borders Jam session

Sakala 3, Tallinn

Noblessneri valukoda17.08 kl 19 “Alguses oli”

Nargen Opera ja Von Krahli Teater18.08 kl 19 “Alguses oli”Nargen Opera ja Von Krahli TeaterTööstuse 48, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja

13.08 kl 20 “Regilaul ja Tormis”ETV Tütarlastekoor,maestro Veljo Tormis,dirigent  Aarne Saluveer Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda

18.08 kl 20 “Pärnu Raemuusika 2010 - Trialoogid” Indrek Palu (viiul),Leonora Palu (flööt), Kristo Käo (kitarr)Uus 4, Pärnu

Sadamateater

14.08 kl 15 Teatribändide festival 2010Soola 5b, Tartu

Saka Mõisa Suvelava15.08 kl 19 “Seitse häält”

Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku SuvisteSaka mõis, Kohtla Vald, Ida-Virumaa

Tartu Jaani kirik

18.08 kl 20 Ansambel Heinavanker: Eve Kopli, Kadri Hunt, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann, Taniel Kirikal, Vambola Krigul, kunstiline juht Margo Kõlar  Jaani 5, Tartu

Tuhalaane Kirikumägi

15.08 kl 13 “Rukkimaarjapäev Tuhalaanes” Tuule Kann, Kati Soon jateised vanadel (väikestel) kanneldel.Ansambel LinnamuusikudTuhalaane küla, Karksi vald, Viljandimaa

Vanemuise kontserdimaja

14.08 kl 20 “Veljo Tormis 80”Eesti Rahvusmeeskoor,dirigent Ants Soots Vanemuise 6, Tartu

Vihula mõis

15.08 kl 20 “Hümn armastusele”Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bändVihula, Lääne-Virumaa

Viljandi Kaevumäe lava18.08 kl 20 “Hümn armastusele”

Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bändViljandi

Võru Kandle Aed19.08 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit 

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Viimane õhutaltsutaja”kl 11.30, 13.35, 15.45, 18.00, 20.15“Mehed ujumistrikoodes”kl 19.30, 21.30“Agent Salt”kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 21.00“Lohista ta lavale”kl 15.15, 22.05“Võluri õpipoiss”kl 13.00, 17.30, 19.45 (v.a. N)“Algus”kl 16.15, 19.05, 22.00“Lelulugu 3”eesti keeles: kl 12.00, 14.05“Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 14.15, 17.05“Shrek nüüd ja igavesti”kl 12.15“Suured”N kl 19.45“Palgasõdurid”N kl 22.15Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 16.55“Killerid”kl 20.15 (v.a. N)“Nagu öö ja päev”kl 11.45, 16.30, 18.55“Videvik: Päikesevarjutus”kl 11.50, 14.35, 22.20“Lelulugu 3” 3Deesti keeles:kl 12.10, 14.10, 17.45;vene keeles: kl 15.00“Kiskjad”kl 14.15, 21.40“Kirjad Juliale”kl 17.20, 19.55“Algus”kl 11.30, 12.05, 14.40, 15.15, 17.50, 17.50, 18.20, 21.00, 21.30“Võluri õpipoiss”kl 11.55 (v.a. N), 14.25 (v.a. N),16.50 (v.a. N), 19.20, 21.45“Lohista ta lavale”kl 12.25 (v.a. N), 14.55 (v.a. N), 17.25, 20.00, 22.25“Agent Salt”kl 12.45, 15.10, 17.40, 20.10, 22.30“Viimane õhutaltsutaja” 3Dkl 11.25, 12.00, 14.45, 17.35, 19.30, 20.30, 22.15“Solomon Kane”kl 22.35 (v.a. N)“Palgasõdurid”N kl 20.00, 22.30Beebihommik: “Suured”N kl 12.15, 15.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Lelulugu 3” 3Deesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)“Agent Salt”kl 12.45, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00“Viimane õhutaltsutaja” 3Dkl 14.20 (v.a. K), 17.00, 19.35, 22.10Beebihommik: “Suured”K kl 11.15, 14.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Lelulugu 3”vene keeles eestik. subtiitritega:L–P kl 12.30“Algus”inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: P kl 18.00;vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.45, 18.00 (v.a. P), 21.00  “Võluri õpipoiss”kl 15.00“Agent Salt”kl 17.15, 19.30, 21.45; L–P kl 12.45“Viimane õhutaltsutaja”kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; L–P kl 12.15Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Nagu öö ja päev”R, L, K kl 19.30; P, N kl 17.30;T kl 18.00; P kl 19.20Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!“Lelulugu 3” 2Deesti keeles: kl 15.30“Pärsia prints: Ajaliiv”kl 16.00, 21.30“Põrgulik kohting”kl 14.00“Robin Hood”kl 18.30“A-Rühm”kl 13.00, 21.00“Seks ja linn 2”kl 18.00Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 18.30“Kiskjad”kl 21.00“Hullud” T kl 24.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino  “Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.45;vene keeles: kl 12.10“Nagu öö ja päev”kl 21.40 (v.a. N) “Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 16.10“Lelulugu 3” 3Deesti keeles: kl 13.55; vene keeles: kl 16.25“Algus”kl 13.00, 16.00, 19.00, 22.00“Kirjad Juliale”kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45“Võluri õpipoiss”kl 11.20, 13.45, 18.50, 21.15“Lohista ta lavale”kl 19.20 (v.a. N), 21.45“Agent Salt”kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15 (v.a. N),21.30 (v.a. N); N kl 21.40“Viimane õhutaltsutaja” 3Dkl 13.25, 14.20, 15.55, 16.55, 18.35, 19.25, 21.00“Palgasõdurid”eellinastused N kl 19.30, 21.55“Suured”eellinastus N kl 19.20Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo

00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Soolakaev” Mari-Liis Tammi,Andres Koort, Ene Luik, kuni 21.08                 Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Lendas üle pea” Mall Paris, kuni 23.08                  Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10“Balti biidermeier”, kuni 29.08“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus Pihkva “Autorikeraamika töökoja”

looming, kuni 29.08Svetlana Druzkova, kuni 22.09“Trickster’s Office”Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 Pikk 8, Viljandi

Kumu“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

“Neoimpressionismi jälgedes:Mägi ja Finch”, kuni 12.09“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10“Nõukogude naine”, kuni 26.09Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike MajaNelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Roman Koržov, installatsioon (RUS),kuni 21.08Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08HGDF esitleb: Hispaania plakat,kuni 21.08 Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Jass Kaselaan, kuni 29.08Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate maja

„Kahekõne läbi lillede”Piibe Arraku ja Liive Koppelimaalinäitus, kuni 31.08Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja

“Muinasjutumaalid”Anna Almi akvarellid, kuni 08.09Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

“Üle ühe” Evi Gailiti ja Tõnis Kriisa ühisnäitus, kuni 29.08“Ehitatud ja ehitamata arhitektoonid”, kuni 29.08“Stiilne Viisnurk” Jasper Zoova ja Kiwa, kuni 29.08Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus“Mees ja naine”, alateemaga“Tugevad tunded, haprad suhted”,kuni 05.09„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii

Kadri Alesmaa, kuni 24.08Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, kuni 01.09Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegadeViinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii

“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, kuni 03.09Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt