30. juuli 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater

31.07 kl 19 “Raha”Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures  01.08 kl 19 “Raha”Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures     04.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”Viimsi Rannarahva muuseumi õues05.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”Viimsi Rannarahva muuseumi õuesJaama 14, Tartu

Endla Teater

30.07 kl 19 “Madame Bovary”31.07 kl 19 “Tiramisu”01.08 kl 19 “Röövlitütar Ronja”04.08 kl 19 “Ballettmeister”05.08 kl 19 “Esimesed suudlused”Keskväljak 1, Pärnu

Etendused Vargamäel

30.07 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetares31.07 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetares01.08 kl 19 “Vargamäe varjus”A.H.Tammsaare muuseumi rehetaresVetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus

30.07 kl 20 “Puut/Laat”31.07 kl 20 “Hitler (suveeri)”02.08 kl 19 “Puut/Laat”03.08 kl 19 “Puut/Laat”Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater

30.07 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas31.07 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas01.08 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas02.08 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas03.08 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas04.08 kl 19 “Rääkivad kivid”Sadamaaidas05.08 kl 19 “Rääkivad kivid”SadamaaidasTallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme

30.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas05.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjalwww.kell10.ee

Vana Baskini Teater

02.08 kl 20 “Üllatuskülaline”Rapla Laululaval03.08 kl 20 “Üllatuskülaline”Paide Laululaval04.08 kl 20 “Üllatuskülaline”Tartu Hansahoovis05.08 kl 20 “Üllatuskülaline”Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn

Viinistu

Kunstimuuseumi Katlamajas

30.07 kl 19 “Kivist külalised”31.07 kl 19 “Kivist külalised”Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Theatrum

04.08 kl 20 “Tuulesaared”Tahkuna majaka all, Hiiumaal05.08 kl 20 “Tuulesaared”Tahkuna majaka all, HiiumaalVene 14, Tallinn

Varius

30.07 kl 20 “Üksi ja vaba”Aegna saarel Captain MorganSadamakõrtsisTõnismägi 2, Tallinn

Vene Noorsooteater

31.07 kl 12 “Tšeburašhka i krokodil Gena”01.08 kl 15 “Sipsik i strana voobrazilija”Kalevipoja 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa

01.08 kl 21 Neeme Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Meistrikursuse ja Eesti Noorte Orkestri-ja Keelpillikursuse kontserdid Pärnus - Õhtukontsert Ammende VillasMere pst. 7, Pärnu

Arensburg Boutique Hotel & Spa

04.08 kl 19 “Seitse häält”Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku SuvisteLossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Endla Jazzklubi

30.07 kl 21 Jazzliit: Peedu Kass 005Keskväljak 1, Pärnu

Haapsalu kuursaal

31.07 kl 20 “Vene romanss ja itaalia serenaad” Aare Saal (bariton),Alina Sakalouskaya (mandoliin),Piia Paemurru (klaver)Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja

31.07 kl 19 Löökpilliduo Double Stroke:Hele-Riin Uib & Madis MetsamartPargi 40, Jõhvi

Kõpu tuletorni jalam 30.07 kl 21 “Frank Sinatra laulud”

James Werts ning Ivo Lille kvartettMägipe küla, Kõrgessaare vald

Kõrveaia talu

04.08 kl 22 “Pariisi linnas Londonis. Veljo Tormis 80” kontsert-etendus05.08 kl 22 “Pariisi linnas Londonis. Veljo Tormis 80” kontsert-etendusAru küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Niguliste

30.07 kl 20 “Orelifestivali avakontsert” Roman Krasnovski (Iisrael),Peter Van Dijk (Holland),Aare-Paul Lattik (Eesti),Andres Uibo (Eesti)31.07 kl 16 “Orelipooltund”Tuuliki Jürjo31.07 kl 20 Aare-Paul Lattik (orel)01.08 kl 16 Hortus Musicus02.08 kl 20 Peter Van Dijk (orel, Holland)03.08 kl 20 Pierre Pincemaille(orel, Prantsusmaa)05.08 kl 20 Ulla Krigul (orel),Eesti Filharmoonia Kammerkoor,dirigent Daniel ReussNiguliste 3, Tallinn

Omari küün

31.07 kl 19.30 Tormise ring /Nargen Festival 2010Lõuna küla, Naissaar, Viimsi vald, Harjumaa

Puhas Kuld

05.08 kl 21.30 Jazzliit: Kelli Uustani & Aivar Vassiljev Acoustic BandLossi 15, Viljandi

Puurmani Mõis

04.08 kl 20.10 “Hümn armastusele”Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bändPuurmani alevik, Jõgeva maakond

Pädaste Mõis

31.07 kl 18 Hedvig Hanson jaAndre Maaker - ArmastuslauludMuhu saar

Pärnu Eliisabeti kirik

30.07 kl 20 Pierre Pincemaille(orel, Prantsusmaa)01.08 kl 20 Roman Krasnovski(orel, Iisrael), Tallinna Poistekoor,dirigent Lydia Rahula02.08 kl 20 Neeme Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Meistrikursuse ja Eesti Noorte Orkestri-ja Keelpillikursuse Kontserdid Pärnus - Romantikud ja Meistrikursuse dirigendid03.08 kl 20 Klassika Pärnu kirikus04.08 kl 20 “Orel ja džäss”David Timm (orel, Saksamaa),Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja

30.07 kl 19 “IX Pärnu Suupillifestival - Galakontsert” Ilmar Tõnisson jakeelpillikvartett, Piccolo kvintett,Jantso Jokelin ( FIN) ja Bullfrog Brown, Kvartett Fata Morgana (NL),Jean-Louis Emmenecker ( FRA)04.08 kl 19 Neeme Järvi Dirigentide Meistrikursuse kontsert05.08 kl 20 PesnjarõAida 4, Pärnu

Rootsi Mihkli kirik

31.07 kl 22 “Vanemast nooremani ehk orelist klaverini”Ivo Sillamaa (klavessiin),Peep Lassmann (klaver),Andres Uibo (orel), Andres Mustonen (viiul)Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Sangaste Loss

30.07 kl 19 Hedvig Hanson jaAndre Maaker - ArmastuslauludLossiküla küla, Sangaste vald, Valgamaa

Tallinna Jaani kirik

01.08 kl 10 “Festivali Missa”Peter Van Dijk (orel, Holland) 01.08 kl 20 Toomas Trass (orel)02.08 kl 10 Pierre Pincemaille(orel, Prantsusmaa)02.08 kl 13.30 Jaanus Torrim (orel)03.08 kl 13.30 Johan Luimjes(orel, Holland)04.08 kl 13.30 Andres Uibo (orel) jaTallinna Poistekoor,dirigent Lydia Rahula05.08 kl 10 Guy Bovet (orel, Šveits)05.08 kl 13.30 Piret Aidulo (orel)Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak

03.08 kl 18 MikaNarva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Sadama Turg

30.07 kl 19.30 Tormise ring /Nargen Festival 2010Sadama 24, Tallinn

Tartu Laululava muruosa

31.07 kl 12 Plink Plonk 2010Laulupeo pst 25, Tartu

NÄITUS

ArtDepoo

00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, 04.08–28.08Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,kuni 07.08                  Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Tauno Kangro, kuni 06.08Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Dialoog” Mare Vint & Vilen Künnapu, kuni 09.08                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10“Balti biidermeier”, kuni 29.08“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Pihkva “Autorikeraamika töökoja”looming, kuni 29.08Svetlana Druzkova, kuni 22.09“Trickster’s Office”Peeter Lauritsa fotonäitus  Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12“Neoimpressionismi jälgedes:Mägi ja Finch”, kuni 12.09“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08“Nõukogude naine”, kuni 26.09Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Roman Koržov, installatsioon (RUS),kuni 21.08Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08HGDF esitleb: Hispaania plakat,kuni 21.08 Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Rahvusvaheline panoraam vol.2”Ott Kadarik, kuni 08.08Harju 13, Tallinn

Tampere Maja

“Loomadest, ja mitte ainult”Jonna Finnilä ja Terhi Saalastigraafikanäitus, kuni 11.08Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja

Anonymous Boh, kuni 01.08Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus

“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,kuni 31.07Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus“Mees ja naine”, alateemaga“Tugevad tunded, haprad suhted”,kuni 05.09„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii

Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegadeViinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii

Heikki Leis, Toomas Kuusing,kuni 06.08Narva Kunstnike Liit,kuni 06.08Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Lohista ta lavale”kl 13.00, 15.15, 17.45, 20.00, 22.15“Võluri õpipoiss”kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.15, 20.45“Algus”kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30“Kick-Ass: Uus superkangelane”kl 14.45“Lelulugu 3”eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.30“Kiskjad”kl 22.00“Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 18.45, 21.15“Nagu öö ja päev”kl 17.15, 19.30 (v.a. N)“Shrek nüüd ja igavesti”kl 12.15“Agent Salt”N kl 19.30Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Robin Hood”kl 16.35   “Shrek: Nüüd ja igavesti” 3Deesti keeles: kl 14.50, 17.45;vene keeles: kl 12.25“Seks ja linn 2”kl 22.10“A-rühm”kl 22.20“Killerid”kl 22.30“Nagu öö ja päev”kl 13.30, 16.05, 18.30“Videvik: Päikesevarjutus”kl 11.40, 14.20, 17.00, 19.45“Lelulugu 3” (3D)eesti keeles:kl 11.25, 14.10, 16.50, 20.15;vene keeles: kl 12.05, 15.00, 17.40“Kiskjad”kl 11.35, 14.05, 19.35, 22.05“Kirjad Juliale”kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.40“Algus”kl 11.30, 14.40, 17.50, 19.15, 20.55, 21.00, 22.25; L–P kl 16.00“Võluri õpipoiss”kl 12.00, 14.25, 16.55, 19.20, 21.45“Lohista ta lavale”kl 12.30, 14.55, 17.35, 20.05, 22.35“Avatar” 3Dkl 20.30Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Lelulugu 3” 3D

eesti keeles:kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.30“Kiskjad”kl 22.00“Võluri õpipoiss”kl 12.00, 14.30, 16.45, 19.15, 21.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 16.15, 21.00“Lelulugu 3”vene keeles eestik. subtiitritega:kl 14.00, 18.45; L–P kl 11.45“Algus”inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: P, E kl 18.30;vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. P, E), 21.30; L–P kl 12.30 “Võluri õpipoiss”kl 14.30, 17.00, 19.30, 21.45; L–P kl 12.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!“Hübriid”kl 18.00“Lelulugu 3” 2Deesti keeles: kl 13.00, 17.45“Kick-Ass: Uus superkangelane”kl 15.30, 20.30“Karvapallide kättemaks”kl 13.30“Pärsia prints: Ajaliiv”kl 15.15, 20.00Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Lelulugu 3“eesti keeles: kl 16.00“Nagu öö ja päev”kl 18.30, 21.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Shrek nüüd ja igavesti” 3Deesti keeles: kl 11.20;vene keeles: kl 16.10“Nagu öö ja päev”kl 12.00, 21.20 “Videviku saaga: Päikesevarjutus”kl 14.30, 17.00, 20.45“Lelulugu 3” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45; vene keeles: kl 13.45, 18.30;inglise keeles: kl 19.15 (v.a. N)“Kiskjad”kl 19.30, 21.50“Algus”kl 11.50, 14.45, 18.00, 21.10“Kirjad Juliale”kl 11.40, 14.00, 16.15, 18.35, 21.00“Võluri õpipoiss”kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30“Lohista ta lavale”kl 11.30, 13.50, 16.30, 19.00, 21.40“Salt”eellinastus N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt