21 juuli 2009
Jaga lugu:

Kuidas viidata töölepingu ülesütlemise etteteatamise tähtaegadele

Töölepingu sõlmimisel tuleb lepingus viidata töölepingu ülesütlemise etteteatamise tähtaegadele või töölepingu ülesütlemise etteteatamise tähtajad. Kuidas toimida, kui tähtaegade rakendamine oleneb töölepingu lõpetamise alusest ning töösuhte kestusest?

TLS §5 lg 1 p 10 mõte seisneb selles, et siis kui tööleping lõpetatakse, tuleks kirjalikus lepingus täita see osa, mis puudutab lepingu ülesütlemist ning etteteatamise tähtaegu, ütleb Indrek Orav, Deloitte Audit Eesti AS maksu- ja õigusabi osakonna konsultant. See, milliseid tähtaegu rakendatakse, oleneb tõesti töölepingu lõpetamise alusest ning töösuhte kestusest.  Lepingu sõlmimisel võib töölepingu lõpetamist käsitlev peatükk lepingu blanketil olemas olla lahtiste lünkadega, lõpetamisel tuleks täita lüngad, soovitab Indrek Orav.  

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee