Autor: Raamatupidaja.ee • 6. juuni 2009

Kuidas laekusid maksud? Vaata võrdlustabelit!

Võrreldes möödunud aastaga laekus maikuus 15% vähem makse. Viie kuu arvestuses laekus maksutulu 11% vähem kui mullu, selgus andmete kõrvutamisest.

Maksulaekumine (mln kr)
2008
2009
muutus
 
2008 (5 k)
2009 (5 k)
muutus
Füüsilise isiku tulumaks3663999%522-520-200%
Juriidilise isiku tulumaks430233-46%14671090-26%
Sotsiaalmaks25742348-9%1271912076-5%
Käibemaks20221434-29%84537199-15%
Alkoholiaktsiis2122235%9099272%
Tubakaaktsiis182161124%6927498%
Kütuseaktsiis398372-7%1732190810%
Elektriaktsiis3028-6%13316424%
Hasartmängumaks4230-28%212134-37%
Tollimaks4624-49%211140-34%
Kokku6 1395 226-15% 27 08124 014-11%

Loe artikli kommentaare siit

Loe lisaks: Käibemaksu laekus mais oodatust kõvasti vähem

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700