Raamatupidaja.ee  • 15. oktoober 2006
Jaga lugu:

Vastab Lauri Looga

Kes ma olen?

Olenlõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnamajandusarvestuse ja kaubanduse erialal. Viimased 11 aastat olentegelenud majandustarkvara juurutamisega erineva suurusegaettevõtetes, ka rahvusvahelistes. Hetkel on põhifookussuunatud erinevate kaubandus-logistika lahenduste väljatöötamiseleja juurutamisele. Praegune tööandja on Columbus IT PartnerEesti AS, kus töötan süsteemi konsultandina.

Midatähendab minu jaoks raamatupidamine/raamatupidaja?

Klassikalineraamatupidaja mõiste on hägustumas. Kaasaegsetetäis-integreeritud infosüsteemide ajastul vähenebraamatupidaja roll kui andmesisestaja oma, automatiseeritudlahendused tekitavad kandeid raamatupidamismoodulitesse karaamatupidaja vahelesegamiseta. Tähtsustuvad aga uued rollidnagu andmekvaliteedi ja mittevastavuste monitooring ningjuhtimisarvestuse info kogumine.

Millisedon need väärtused, mis annavad minu elule suuna?

Mindrõõmustab kui inimestel läheb hästi. Kõigil.Ja uhkeks teeks see, kui saaksin olla osaline selles, et kõigilläheks hästi.

Sinule,hea konverentsil osaleja, tahan öelda et..

Tulebolla avatud kõigele uuele ja mitte karta muudatusi. Samastuleks olla piisavalt konservatiivne, et mitte teha mõtlematuidsamme. Kui on kahtlusi, tuleb küsida, kui on kogemusi, tulebjagada.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt