• 21.01.21, 11:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Majanduse vaktsineerimine võtab veel aega

Luminor Eesti peaökonomist Tõnu Palm, Alexela juhatuse liige Alan Vaht ning saatejuht Paavo Siimann vaatlevad majandusprognoose ning ennustavad, millist majanduse taastumist maksab oodata. Sarnaselt tervisega võtab ka majanduse vaktsineerimine aega.
Majanduse vaktsineerimine võtab veel aega
Lisaks hinnatakse USA presidendivahetuse, koroonavaktsiini saabumise, alternatiivkütuste kasutamise ja teiste aktuaalsete teemade mõju majandusele ning arutatakse aktsiaturgudel toimuvat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.02.26, 13:28
SimplBooks raamatupidamistarkvara – võimekas raamatupidajale, lihtne ettevõtjale
SimplBooks on kõige kaasaegsem raamatupidamistarkvara, mis pakub sulle lihtsamat navigeerimist ja kõige automaatsemaid lahendusi. Tarkvara sobib suurepäraselt nii ettevõtjale, kes soovib oma raamatupidamist ise teha, kui ka professionaalsele raamatupidajale, kes haldab mitme kliendi raamatupidamist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele