Tuuli Seinberg • 24 september 2014

CM: Piiranguteta Profit pakub tõhusat tuge

2002. aastal asutatud Intellisoft OÜ põhitegevus on majandustarkvara Profit arendus, müük ja hooldus. Profit on lihtne ja kasutajasõbralik majandustarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele.

Küsimustele vastab Intellisoft OÜ juhataja Jaana Tihhanovski.

Millest on tarkvara valikul kõige olulisem lähtuda?Funktsionaalsusest, kas ettevõtte kasvades tarkvara endiselt katab kõik vajadused? Millised omandamise ja ülalpidamise kulud programmiga kaasnevad? Kas tarkvaral on mingisugused mahulised, ajalised vms piirangud? Kui kättesaadav ja professionaalne on kasutajatugi?

Millised on teie tarkvara suurimad plussid ja eelised?Piirangute puudumine (töötajate arv, kannete arv, kande ridade arv jms ei ole piiratud). Kasutajasõbralikkus, paindlikus ja lihtsus. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Programmi saab kasutada kuni viiele ettevõttele. Soodne kuu või aasta renditasu. Profiti litsentsi võib ka välja osta, mis on ühekordne investeering - uuendused, telefonitugi on tasuta. Klienditugi professionaalidelt, kes kasutavad programmi igapäevaselt.

Kui palju on kasutajaid ja kes on tuntumad kasutajad?Profitil on u 1000 kasutajat, väga erinevatest valdkondadest. Meie kliendid tegelevad teenindusega, ehitusega, tootmisega, vahendamisega jms. Programmi funktsionaalsus katab ka suurema ettevõtte vajadused. Bürooversioon sobib hästi raamatupidamisteenust osutavatele firmadele, lubades programmi kasutada piiramatul arvul firmadele. Profiti ladu on mõeldud jae- või hulgifirmadele laoarvestuseks, tootmisprotsessi jälgimiseks ja ostu-müügihaldamiseks. Kiire jaemüügi korraldamiseks pakume kassasse Profit Pos paketti. Profit KÜ koos erinevate lisamoodulite ja võimalustega (laekumiste import, otsekorralduste eksport) sobib suurepäraselt korteriühistutele ja haldusfirmadele. Profiti kasutajateks on näiteks: Uniplast OÜ, Linda Nektar AS, Inges Kindlustus AS, Hansacolor OÜ, Harju Pellet OÜ, Syntema AS, Iluks Kaubandus OÜ, Ruut Disain OÜ, Jumek Export OÜ jt.

Kasutajad tarkvarast:

"Olen 18 aasta jooksul töötanud 5-6 erineva majandustarkvaraga, nendest viimase 8 aasta jooksul Profit`iga. Olen töötanud erinevates hulgi- ja jaemüügiga tegelevates ettevõtetes. Profit on selgelt kasutajasõbralikum tarkvara. Lihtne ja mugav kasutada, tasuta uuendused, andmete edastus üle võrgu jne. Alati leitakse just sinule sobiv lahendus. Võimalik rentida, kui ei soovi välja osta. Igati soovitan."Lauri Rand, Jalgpalliklubi FC Tartu.

 Mida tarkvara sisaldab:

Majandustarkvara Profit

Profit on lihtne ja kasutajasõbralik majandustarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Lisaks rentimisele pakume võimalust ka programmi välja osta. See on soodsaim viis pikema aja jooksul programmi kasutada, kuna versiooniuuendused ja telefonitugi on tasuta st puuduvad täiendavad iga-aastased kulutused programmile.Profit abistab järgmistes valdkondades:

? finantsarvestus;? ostu-müügihalduse korraldamine;? laoarvestus ja tootmine;? palgaarvestus;? e-kaubandus;? korteriühistu üüriarvete koostamine.Turul oldud kaksteist aastat on Profitile toonud ligikaudu 1000 rahulolevat kasutajat.Majandustarkvara Profit on arukas investeering nii alustavale kui ka juba tegutsevale ettevõttele. Professionaalsed teenindajad, mitmekülgsed võimalused ning igakülgne abi ja usaldusväärsus on need, mis teevad Profitist parima tarkvara!

Intellisoft OÜ kõik tarkvarapaketid leiate artikli manusest.

Tarkvaravõrdlustabeliga on võimalik tutvudaSIIN.

 

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700