15 oktoober 2013

CM: Firma maksehäired ja võlad nüüd Äripäeva veebis

Selle aasta suvel käivitus uus krediidiinfo portaal, mis on täiendav kvaliteetne võimalus kontrollida isikute maksehäireid, nende äriseoseid ja seotud isikute maksekäitumist. Lisaks on andmebaasis olemas muu informatsioon põhjendatud krediidiotsuste tegemiseks ja võlgnevuste menetlemiseks.

Andmebaasis on täna üle 93 000 maksehäire juhtivatelt inkassoettevõtetelt, pankadelt, telekommunikatsiooniettevõtetelt, kütusemüüjatelt jne, maksuameti võlgade ajalugu ning info isikute kinnisvara kohta koos fotodega Google streetview abil.

Krediidiregistri eesmärk on pakkuda turule alternatiivset, odavat ja lihtsat võimalust teha kindlaks need isikud, kelle maksekäitumine pole korrektne või kelle äriseostes on kahtlase käitumisega isikuid. Lisaks soovib portaal aidata kaasa võlgnevuste lahenemisele, teostades keskkonna abil võlglaste teavitamist.

Äriühingute osas on see kõik tasuta ning lihtsalt päritav Äripäeva Online-s ning www.krediidiregister.ee.

Lepingulised kliendid saavad vaadata kõiki äriseoseid,  seotud isikute maksekäitumise ajalugu ning õigustatud huvi korral on neil lisaks võimalik vaadata eraisikute võlainfot. Lisaks saab avalikustada enda võlglasi ja lasta krediidiregistril teostada võlglaste seiret.

Lisainformatsioon:Ülar Maapalu, OÜ Julianus Inkasso Juhatuse esimees,  tel +372 50 43126 ylar@julianus.ee;

Art Andresson; OÜ Krediidiregister juhataja, tel: +372 67 55 555  info@krediidiregister.ee

Autor: raamatupidaja.ee, Juuli Laanemets

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700