4. juuni 2013
Jaga lugu:

CM: Mitme tunni töö tehakse paari klikiga

Kuu alguses on ettevõttes aeg, mil väljastatakse lugematu hulk arveid, teavitusi ning kirju. Eesti Postil on selliste tüütute tööde: kirjade voltimise, ümbrikustamise ja margikleepimise, jaoks olemas lahendus.

Kuidas lihtsustab Eesti Posti Kirjakeskus inimeste tööd? Klient saab kiirelt kontrollida, kas kiri on juba välja saadetud või vastu võetud ning millisele aadressile see toimetati. Vajadusel saab sama kirja paari hiireklikiga uuesti välja saata.

• Klient omab pidevat ülevaadet väljasaadetavast postist.

Teenuse kasutaja Mari Sauga, ETK Finants AS teenindusjuht:  „Kirjakeskuse kasutamine loob võimaluse kliendile täpselt öelda, millal ning mis aadressile tema kliendikaart välja on saadetud. Aega säästev ja kulusid kokku hoidev  lahendus on saata  tähitud kirjade asemel  ID- kaardi kasutajatele reaalajas jälgitavaid e-tähtkirju.“ http://www.youtube.com/watch?v=uyCkSdD4vzg

 Hoiad kokku aega. Enam ei pea klient vaeva nägema ja paberkirju voltima, ümbrikustama ja margistama, samuti ei pea aega kulutama postkontori külastuseks.

Kirjakeskust kasutav Reini Rätsep, Tallinna Ülikooli kantselei spetsialist: „Nüüd saame ühe nupuvajutusega kirjad teele saata ning nende staatust jälgida. Tänu sellele saame rohkem pühenduda oma põhitegevusele, nii et olen valmis soovitama Kirjakeskuse kasutamist kõigile.“

• Kasutamine on lihtne. Kirjakeskuse kasutuselevõtmine ei nõua erioskusi, investeeringuid ega lisaprogramme. Piisab ligipääsust arvutile või nutitelefonile ja internetile.

Teenuse kasutaja Karin Plakk, Emajõe Veevärk pearaamatupidaja:  „Enam ei pakita iga kuu alguses meie kontoris arveid ümbrikutesse, vaid need saadetakse ühtse failina teele. Koostöös Eesti Postiga on nüüd meil  asjaajamine mugavam ja lihtsam, kliendil info käes kiiremini.“ 

 Kirjakeskus kasutamine on sama turvaline, kui internetipangas toimetamine. Klient võib kindel olla, et võõras silm kirjade sisu ei näe, kuna kogu protsessi käigus tegelevad nendega masinad.

Kirjakeskuse kasutaja Jane Rumjantseva, Tartu kohtutäitur:  „Kirjakeskuse eeliseks on kirjade kiire ja turvaline kohaletoimetamine, mistõttu kiireneb kogu infoliikumine. Oluline on see, et e-tähtkirja saatmisel on täpselt näha vastuvõtja isik, isikut on võimalik ära siduda saadetud kirja sisuga ning võimalik on jõuda ka inimesteni, keda nende postiaadressilt kätte ei saa. Minu kogemus näitab, et e-tähtkirja kättesaamist kinnitav staatus on juriidiliselt samaväärne pabertähtkirjaga.“

Mais tähistas Kirjakeskus esimest sünnipäeva. Selle aja jooksul on Kirjakeskuse vahendusel saadetud enam kui 160 000 kirja ning aastaga on pälvinud Eesti Posti elektrooniline kirjade saatmise keskkond juba 300 ettevõtte usalduse, kes igapäevatööd ilma Kirjakeskuseta enam ette ei kujuta.

Kirjakeskusega liitumiseks tuleb saata oma ettevõtte kontaktandmed aadressile info@post.ee või helistada telefonil 1661. Samuti saab liitumisankeeti täita Eesti Posti veebilehel SIIN.  

Liitudes tarkade ettevõtetega säästate oma aega. 

Autor: raamatupidaja.ee, Juuli Laanemets

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt