• 20.12.21, 12:17

Idufirma juht: 2021 oli kasutamata võimaluste aasta

Tänavune aasta tähistab kasutamata võimalusi, mistõttu algav aasta kuulutab kriisi – tööjõukriisi, kirjutab innovatiivseid töötajate uuringute lahendusi loov idufirma Moticheck juht ja kaasasutaja Martin Rajasalu.
Martin Rajasalu.
  • Martin Rajasalu.
  • Foto: Andres Laanem
2020 oli suurte muutuste aasta. Tehti ära kõik, mis eelmisel dekaadil tegemata oli jäänud: juurutati kaugtöö kui norm, võeti laialdaselt kasutusele videokohtumised, muudeti tööprotsesse ja kaasajastati kommunikatsioonikanaleid ja -põhimõtteid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 12:11
Raamatupidamisteenuse kasutamine on kasvav trend, mis muudab ettevõtte toimimist
Üha enam ettevõtteid loobub traditsioonilisest majasisesest raamatupidamisest ja eelistab paindlikumat lahendust teenusena sisseostmise näol. Miks see trend on tulnud ning kui edukalt ettevõtted seda praktikas rakendavad, selgitab raamatupidamisettevõtte K&R Äriteenused OÜ asutaja ja juht Karin Buström.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele