Eesti elektrirataste tootja Ampler Bikes teatas, et on esitanud Harju maakohtule pankrotiavalduse.
Ettevõtte juht Kristjan Maruste nimetas pankroti peamiseks põhjuseks kümneaastase rendilepingu Berliinis, mida polnud võimalik lõpetada

Seotud lood

Analüüsid
  • 09.04.26, 08:00
Advokaadid: Võlgnik on pankrotis ja raha kadunud. Millal saab juhatuse liikme isiklikult vastutusele võtta?
Juhatuse liige ei vastuta äriühingu võlgade eest üldjuhul isiklikult, kuid erandid on olemas ja kohtupraktikas saavad need aina selgemaks. Millistel juhtudel saab võlausaldaja esitada kahjunõude otse juhatuse liikme vastu ning mida on Riigikohus viimastel aastatel sellel teemal otsustanud?
Uudised
  • 13.05.26, 08:00
Üks häda ajab teist taga: makseasutuse klientide raha jäi hoiu-laenuühistusse lõksu
Tegevusloa kaotamise ohus Ühisarveldused AS ei suuda oma klientidele raha välja maksta. Lõviosa nende rahast on kinni raskustes Tartu Hoiu-laenuühistus, ütleb finantsinspektsioon.
Uudised
  • 17.03.26, 08:00
Pankrotis HLÜ nõuab oma audiitorilt 2 miljonit
Peagi neli aastat pankrotis olnud Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu läks oma audiitori vastu ja nõuab temalt 2 miljonit eurot. 1 miljonit tahab ühistu saada ka nõukogu liikmetelt.
Analüüsid
  • 05.05.26, 07:30
Põhja kõrbenud majatootja juht peab kukrut kergendama 100 000 euro jagu
Mõne aasta eest põhja kõrbenud puitmajatootja Astel Modulari juhatuse liige tegi enne pankrotti tehinguid, mis tõid talle tagantjärgi kaela kopsaka kahjunõude.
  • ST
Töökuulutused
  • 29.06.26, 10:33
Linnamäe Lihatööstus otsib pearaamatupidajat

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele