• 13.08.24, 07:00

SUUR INTERVJUU I Krista Teearu: e-kaubandus on investeerimise kõrval üks keerulisemaid raamatupidamise valdkondi

E‑kaubandusega seotud äriprotsesside puhul on kriitiliselt oluline läbi mõelda finantsjuhtimise ja raamatupidamise protsessid, eelkõige just maksudega seotud küsimused.
E-kaubanduse võimalustest ja riskidest räägivad intervjuus raamatupidamisbüroo Robby ja Bobby partner Krista Teearu ja tehnoloogiafirma AccoSuite finantsjuht ja partner Anneli Võsu.
  • E-kaubanduse võimalustest ja riskidest räägivad intervjuus raamatupidamisbüroo Robby ja Bobby partner Krista Teearu ja tehnoloogiafirma AccoSuite finantsjuht ja partner Anneli Võsu.
  • Foto: Andres Laanem
E-kaubandus nõuab hoolikat planeerimist ja finantsjuhtimist. Rahvusvahelised maksureeglid ja suure andmemahu haldamine vajavad tehnoloogilisi lahendusi. Edukas e-kaubanduse ettevõte peab suutma oma rahavoogusid täpselt planeerida ja andmeid efektiivselt analüüsida, et tagada pikaajaline kasumlikkus ja konkurentsivõime.

Seotud lood

Saated
  • 20.07.23, 14:00
E-kaubanduse edu võtmeks on digitark tehnoloogia
Saates „Digitark äri” räägime e-kaubandusest ja lähemalt sellest, miks on e-kaubandusega seotud äriprotsesside puhul kriitiliselt oluline läbi mõelda ka finantsjuhtimise ning raamatupidamise protsessid, viimase puhul just maksudega seotud küsimused.
Töökuulutused
  • 25.04.25, 09:41
AdFactory otsib raamatupidajat
Kandideerimine kuni: 06.05.02025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele