• 07.05.21, 08:00

Kortereid rabatakse kokku justkui raha kaotaks väärtuse

Juba mõnda aega ostetakse kinnisvaraturul sellise aktiivsusega nagu pakutav võiks otsa saada. Pole selge, kas inimesed pelgavad uusi piiranguid, kardavad pandeemiajärgse rahatrüki mõju, ootavad järgmist majandusliku allakäigu lainet, otsivad oma varadele tormikindlat sadamat või on mingil muul põhjusel korterite ja majade ostujahil. Näha on aga seda, et kinnisvara ostetakse nii nagu hakkaksime taas jõudma 2008. aastal lõhkenud kinnisvaramulliga analoogilisse olukorda.
Kortereid rabatakse kokku justkui raha kaotaks väärtuse
  • Foto: Pixabay
Uued korterid on kinnisvaraturu üheks tundlikumaks sektoriks, mis oma likviidsusest ja standardiseeritusest tulenevalt võivad hästi peegeldada trende ning anda alust prognooside tegemiseks. Korterite müügikuulutusi eksperimentaalstatistiliselt analüüsides on näha, et laojääk väheneb jõudsalt, varsti ei ole välistatud ka defitsiit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.02.26, 13:28
SimplBooks raamatupidamistarkvara – võimekas raamatupidajale, lihtne ettevõtjale
SimplBooks on kõige kaasaegsem raamatupidamistarkvara, mis pakub sulle lihtsamat navigeerimist ja kõige automaatsemaid lahendusi. Tarkvara sobib suurepäraselt nii ettevõtjale, kes soovib oma raamatupidamist ise teha, kui ka professionaalsele raamatupidajale, kes haldab mitme kliendi raamatupidamist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele