Viru maakohus tegi kohtuotsuse, kus lisaks maksupettusi korraldanud ettevõtte juhile mõisteti karistus ka kuritöös kaasa aidanud raamatupidajale.
Viru Maakohus mõistis Alar Sepperni süüdi kelmustes, dokumentide võltsimises ja maksekohustuste varjamises, Olga Kroni süüdi dokumentide võltsimises ja kelmusele kaasaaitamises ning Ksenia Sepperni süüdi kelmuses.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates 1. juulist 2025 hakkas kehtima raamatupidamise seaduse muudatus, mis annab kõikidele end äriregistris e-arve vastuvõtjaks registreerinud ettevõtetele õiguse nõuda müüjatelt e-arveid. Kas ja m illiseid probleeme võivad ettevõtted sel teemal kogeda, räägib raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.