• 08.04.21, 09:00

Maksustamine ja deklareerimine seoses Töötukassa töötasu hüvitisega 2021. aastal

Töötukassa maksab seoses COVID-19 olukorraga töötasu hüvitist 2021. aasta märtsi ja aprilli eest. Tööandja on enne hüvitise taotlemist kohustatud ise maksma töötajale tasu vähemalt 200 eurot (brutosumma) kuu eest, mille eest ta töötajale hüvitist taotleb.
Maksustamine ja deklareerimine seoses Töötukassa töötasu hüvitisega 2021. aastal
  • Foto: Pixabay
Tööandja deklareerib oma väljamakse TSD lisas 1 väljamakse liigiga 10 (palgatulu) ning maksustab tulu- ja sotsiaalmaksuga, töötuskindlustus- ja kogumispensioni maksega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.11.25, 17:04
Reaalajas aruandlus: kas ettevõtted on valmis?
Reaalajas aruandlus liigub üha kindlamalt uue normaalsuse suunas, kus ettevõtted saavad oma andmeid esitada riigile kiiresti, täpselt ja struktureeritult. Mida see endaga kaasa toob ning milleks firmad ja organisatsioonid peavad valmis olema, selgitab raamatupidamisettevõtte Vesiir OÜ juhataja Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele