Autor: Raamatupidaja.ee • 24. oktoober 2019

Arvestusvaldkonna edendaja 2019: kandidaat nr 2 Kristine Jarve

Läbi aasta vahendab ajakiri Raamatupidamise Praktik arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid.

Koostöös Excellent Business Solutionsiga valime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Kristine Jarve: finantssektorit ootavad ees suured muutused

2018 aasta juunis Deloitte Eesti juhiks saanud Kristine Jarve on maksuõiguse ekspert, kelle saavutused on silmapaistvad. Ta on töötanud kakskümmend aastat finantssektoris, sh neli aastat ühes BIG4 hulka kuuluva finantsteenuseid pakkuva organisatsiooni Londoni kontoris, juhtides ülemaailmseid projekte. „Tuleb keskenduda oma tugevustele. Kui tegelda nõrkustega, on tulemuseks keskmine, mitte hea tulemus. Kui keskendud tugevustele, annab see aga parimaid tulemusi,” avaldab Deloitte Eesti uus juhtiv partner, võluv lätlanna Kristine Jarve ühe olulise edu valemi.

2015. aastal koju tagasi tulles sai Kristinest Deloitte Baltikumi partner. Ta on lõpetanud Riias asuva Stockholmi Majanduskooli (Stockholm School of Economics), saanud magistrikraadi Läti Ülikoolist (University of Latvia) ja doktorikraadi Riia Tehnikaülikoolist (Riga Technical University), õppinud raamatupidamist Oxfordi Brookesi Ülikoolis (Oxford Brookes University) ja täiendanud ennast Harvardi Ärikoolis (Harvard Business School). Ta on asutanud naisjuhtide organisatsiooni nii Leedus kui ka Lätis ning mis veel imetlusväärsem, ta on kolme lapse ema.

Raamatupidajate päev 2019: Maksukarusell

8. november 2019 - Cinamon Mall of Tallinn T1

Londonis töötades koges Kristine, et mida mitmekesisem on meeskond, mida rohkem on erineva tausta, kogemuse ja vanusega inimesi, nii mehi kui ka naisi, seda paremaid tulemusi on äris oodata. Homogeenne tiim võib küll olla juhile mugav, aga suuri tulemusi sellelt oodata ei saa. Eestisse tuleku peamine eesmärk on kasvatada Deloitte’i haaret ja võimsust ning selleks kavatseb Kristine parimal viisil ära kasutada just maailmast saadud kogemusi.

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700