• 16.10.19, 09:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuula: firmat müües jäta midagi ka ostjale

Kuidas väljuda ettevõttest, mida arvestada ettevõtte müügil ning mida tasuks Eesti ettevõtjatel soomlastelt õppida?
Kuula: firmat müües jäta midagi ka ostjale
Nendele ja paljudele teistele ettevõtte müügiga seotud küsimustele vastavad BaltCapi partner Peeter Saks, Grant Thorntoni partner ning nõustamisteenuste valdkonna juht Artur Suits ja Grant Thorntoni partner ning maksunõustamise valdkonna juht Kristjan Järve. Vestlust juhib Aivar Hundimägi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.25, 09:04
Logistikaettevõtte HRX rahvusvahelise eduloo võtmeks on Directo äritarkvara
HRX on pereettevõtte taustaga rahvusvaheline logistikaettevõte, mis teenindab aastas enam kui 5000 klienti ning toimetab kohale üle 400 000 saadetise kogu Euroopas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele