Lihtne äritarkvara juhile

Lihtne äritarkvara juhile  

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Tavaliselt ajab juht rahaasju eri kohtades - ostuarvete vastuvõtt meilikastis, müügiarved Excelis või raamatupidamises, eelarved Excelis, aruanded raamatupidamises, maksed pangas jne. Selline töökorraldus on ajamahukas ega taga jooksvat ning just juhile olulist ülevaadet firma käekäigust.

 

BudgetMatador toob peamised juhipoolsed raamatupidamisega seotud ülesanded ning ülevaated ühte kohta. Tänase seisuga on BudgetMatador tööriist ostu- ja müügitehingute haldamiseks, eelarvete koostamiseks ja nende täituvuse jälgimiseks. Kuivõrd rakendus on veebipõhine, saab andmeid lihtsalt jagada tiimikaaslaste ning äripartneritega.

 

Lähema aasta jooksul lisandub ka:

- ostuarvete vastuvõtmine meili teel;

- ostuarvete kinnitamine ja maksmine äpist;

- müügiarvete väljastamine ja maksekontroll äpist;

- töölaud aruannete koostamiseks;

- töölaud ehk dashboard peamiste mõõdikute jälgimiseks.

 

BudgetMatadori arendatakse pidades silmas eeskätt juhi vajadusi - seda nii kasutajaliidese, funktsionaalsuse kui ka terminoloogia mõttes. Nii on rakendus mõeldud kasutajale, kel ei ole tingimata raamatupidamislikke süvateadmisi. Sarnaselt keskendub BudgetMatador peamiselt nendele funktsioonidele, mida haldab juht - st arvehaldus, likviidsusprognoosid ja juhtimisaruanded. Kasutajaid ei koormata nt lao- ja palgaarvestusega, samuti jäetakse raamatupidaja hoolseks bilanss ja kasumiaruanne.

 

Lisaks aitab BudgetMatador kui andmebaasi põhine ja avatud API-ga rakendus tõsta organisatsiooni üldist tööefektiivsust:

- Automatiseerida andmesisestust üle liideste - BudgetMatador on välja arendamas eel-integratsioone peamiste pankade ning raamatupidamistarkvaradega;

- Liidestuda teiste ettevõttes kasutatavate lahendustega, toetudes BudgetMatadori avatud rakendusliidesele;

- Töödelda suuremamahulisi andmeid ilma Exceli ning Google Sheetsi mahupiirangute ning kiiruseprobleemideta.

 

Tutvu äpiga ja lae alla tasuta e-raamat Kuidas siduda oma eelarved tulude-kuludega SIIN.

 

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700