Autor: NOOM • 11. jaanuar 2018

NOOM raamatupidamistarkvara: terviklik, paindlik, kodumaine

NOOM on terviklik ja kodumaine majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks. Moodulitest koosnev ülesehitus tagab tarkvara paindlikkuse, laia standardfunktsionaalsuse ja erilahenduste suure võimekuse.

NOOMi raamatupidamistarkvara on hea valik kõigile raamatupidajatele, kes otsivad funktsionaalset ja paindlikku töövahendit oma igapäevatöö lihtsustamiseks. Lisaks sisaldab meie finantsarvestus mugavat ja mitmekülgset finantsaruandlust.

Tarkvara integreeritus võimaldab juhtida kogu ettevõtte ressursse terviklikult ja reaalajas. Raamatupidamisprogramm annab olulise eelise ettevõtte juhile ning raamatupidajale: kõik tööks vajalikud andmed ja aruanded on kättesaadavad koheselt ja ilma andmetöötlusvigadeta.

NOOMiga võite kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide teie erisoovidega ning muudab oluliselt lihtsamaks nii juhtkonna kui ka töötajate tööprotsessid.

Tutvu NOOMi raamatupidamistarkvaraga SIIN.

Tutvu NOOMi majandustarkvaraga SIIN.

Tarkvara on võimalik kohandada ja täiendada lisamoodulitega: NOOM tootmistarkvara, NOOM palk ja personal, NOOM müügitarkvara, NOOM tanklad, NOOM laotarkvara, NOOM majutustarkvara ja NOOM kliendihaldus.

Astro Baltics on üks vanimaid majandustarkvara pakkujaid, tegutsed turul juba alates 1998. aastast.

Lisainfo: www.astrobaltics.eu

Kontakt: [email protected]

Klienditeenindus: +372 628 0000

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700