Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Üle 25aastane ajalugu

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba 25 aastat, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1700, tarkvara kasutavate inimeste arv aga tõusnud üle 6500.

Laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi

Kõige paremini iseloomustab TAAVI mooduleid lause „laialdane ja paindlik funktsionaalsus“. Kuna tarkvara arendatakse Eestis, on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada iga kliendi soovide ja vajaduste järgi, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul. Suurt tähelepanu pöörame me oma toodete kasutajatoele, kuna meie jaoks on võrdselt olulised nii uued kui ka olemasolevad kliendid. Meie suurte kogemustega konsultandid abistavad kasutajaid operatiivselt telefoni ja e-posti teel. Lisaks on võimalik saada kasutajatuge ka interneti kaudu kaughoolduse vahendusel. See võimaldab konsultandil teenindada Klienti oma töölaua tagant lahkumata, mis teeb Kliendi jaoks abi saamise väga kiireks ja efektiivseks, kuna konsultant näeb Kliendi ekraanipilti oma tööarvutist. Vajadusel võib konsultandi ka enda juurde kohale kutsuda.

TAAVI Majandustarkvara kasutavad eri suurusega ettevõtted

TAAVI Majandustarkvara kasutavad ettevõtted on väga erineva profiiliga. Alates pankadest kuni kohtutäituriteni. Tarkvara sobib väga erinevatele ettevõtetele, nii suurtele kui ka väikestele Eesti mõistes. Näiteks TAAVI palgaprogrammi kasutavad nii väikesed kui ka väga suured ettevõtted. Samuti ettevõtted, kes osutavad raamatupidamisteenust teistele firmadele. TAAVI laoprogrammil on palju tootmisettevõtetest kasutajaid, näiteks pagaritööstused. TAAVI Finantsprogrammi kasutajad on väga erinevatelt tegevusaladelt suured ja väikesed ettevõtted.

Lihtne kasutusele võtta ja kasutada ja uuendada

TAAVI moodulid on selge loogikaga üles ehitatud. Töö toimub menüüdes vasakult paremale andmete sisestuselt, andmete töötluse ja aruannete poole liikudes. Koolitusvajadus sõltub suuresti konkreetsest kasutajast, tarkvara koosseisu kuulub põhjalik juhend, mille abil on võimalik iseseisvalt tööd alustada. Programmi ostmisel pakume kliendile klient kaks tundi tutvustavat koolitust mooduli kohta ning meie praktika on näidanud, et see on alustuseks piisav. Ja alati saab abi Taavi Tarkvara telefonilt või e-posti teel.

Olemasoleva tarkvara vahetus TAAVI Majandustarkvara vastu on väga lihtne. Andmed eelmisest süsteemist tuleb kopeerida ettevalmistatud Exceli tabelitesse ning need tõstetakse meie konsultantide poolt TAAVI andmebaasidesse. TAAVI Palgaprogrammil on lisaks sellele veel automaatne andmete ületoomise võimalus enamikust Eestis kasutusel olevatest palgaprogrammidest.

TAAVI moodulite uuendamine on lihtne, väiksemates süsteemides tuleb kasutajal vaid vastavat menüüpunkti vajutada ja programm uuendab tarkvaraversiooni ise. Seadusemuudatustest tingitud versioonivahetuse kohta saadetakse kasutajale e-kiri, milles teavitatakse versiooniuuenduse vajadusest ja on veidi täpsemalt kirjas, mida versiooniuuendus sisaldab.

Suur hulk põhjalikke aruandeid

TAAVI Majandustarkvara sisaldab kokku üle 1500 erineva aruande, mida saab edasiseks töötluseks eksportida Exceli, Wordi või rtf-formaadis failina. Soovi korral on meie kasutajatel võimalik tellida spetsiaalselt nende jaoks kujundatud aruandeid või ise aruandeid juurde koostada.

Nüüdistarkvara

TAAVI Majandustarkvara käib pidevalt ajaga kaasas, näiteks on võimalik programmist saata arveid ja palgalipikuid e-kirjaga PDF-formaadis või kasutada tarkvara kaugtöökohana interneti kaudu. Programmimoodulite vahel on võimalik sisse seada automaatne andmevahetus, kasutades XML-protokolli. Andmemahukate lahenduste jaoks kasutame oma rakendustes klient-server-tehnoloogiat.

HinnastamineTAAVI Majandustarkvara hind sõltub ostetud moodulite, kasutajate ja ettevõtete arvust ning palga- ja personaliprogrammi puhul sõltub hind lisaks ka veel töötajate arvust ettevõttes. Põhivara programmi hind sõltub põhivarade arvust. Selline hinnastamine võimaldab kliendil soetada vaid talle vajalikud moodulid ja talle suuruselt sobilik pakett.

Võimalik on tarkvara rentida.

TAAVI plussid

TAAVI Majandustarkvara plussid on põhjalik funktsionaalsus ja väga hea kasutajatugi.

Kuna tarkvara arendatakse Eestis, on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul. TAAVI Majandustarkvara on alati vastavuses Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega.

Liidesed teiste tarkvaradega

TAAVI Majandustarkvaras on erinevad liidesed, näiteks X-tee liides maksu- ja tolliametiga, liidesed mitmesuguste läbipääsusüsteemidega, näiteks Suprema (AS Hansab), Protege (AS G4S), FoxSec (OÜ Hardmeier). TAAVI Palk programm koostab kanded 37 finantstarkvaraformaadis ja on integreeritav erinevate personaliarvestuse tarkvaradega (näiteks SAP). TAAVI Majandustarkavara töötab koos erinevate e-arvekeskustega, näiteks Omniva, Fitek, Telema ja Krediidiinfo. Formaate ja liideseid lisandub pidevalt.

Iseseisvalt töötavad, vajadusel integreeritavad moodulid

TAAVI Majandustarkvara koosneb 11-st omavahel integreeritavast moodulist. TAAVI Majandustarkvara iseloomustab eelkõige põhjalik funktsionaalsus, paindlikkus ja hea kasutajatugi ning integreeritavus teiste tarkvaradega, näiteks e-arvekeskused, mitmesugused finantstarkvarad ja läbipääsusüsteemid.

Meie tuntuim toode TAAVI Palk on oma suure populaarsuse saavutanud just tänu oma lihtsusele ja kasutajasõbralikkusele ning laialdasele funktsionaalsusele ja heale klienditoele. TAAVI Palk võimaldab teha finantskandeid kõikidesse Eestis levinumatesse finantstarkvaradesse.

– finantsarvestus, sh ostu- ja müügiarved, kassa, pank, reskontrod

– kaupade jae- ja hulgimüük, tootmine, komplekteerimine

– töötasu arvestus, maksuaruandlus

– töötajate info haldamine, saamata puhkusepäevade arvestus, töölepingu ja lisade trükk

– tööajaarvestus ja tööajatabelite koostamine

– põhivarade arvestus

– eelarve koostamine ja täitmise jälgimine

– suhted potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega

– lisamoodul kohtutäiturite töö lihtsustamiseks

– lisamoodul reisibüroodele

– lisamoodul laenudega tegelevatele firmadele

Olete alati oodatud! www.taavi.ee

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700