Autor: SimplBooks • 20. jaanuar 2021

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamistarkvara

Veebipõhine raamatupidamistarkvara SimplBooks sobib kasutusmugavuse ja soodsa hinna poolest nii väikeettevõtetele kui ka raamatupidajatele. Juba üle 15 000 inimese usaldab meie tarkvara ning kasutajate arv kasvab kiiresti.

SimplBooksiga on lihtne oma raamatupidamisel silma peal hoida – saad luua erinevate õigustega kasutajad näiteks raamatupidajale ja müügiosakonnale.

Konto loomisel juhatab programm sind mugavalt läbi vajalike seadistuste, peale mida saad juba kasvõi kohe esimese müügiarve koostada ja välja saata. Võimalus on valida kas valmis arvekujunduste hulgast või ise kujundada endale sobivad arvepõhjad.

Soovid e-arveid saata? Tee seda SimplBooksi kaudu tasuta! Pakkumisest arve tegemine on kiire ning ka olemasoleva arve põhjal saab lihtsasti uue teha. Uue kliendi info saad laadida Äriregistrist otse müügiarvele.

Raamatupidamiskanded koostatakse automaatselt ning eelmised perioodid saab lihtsasti lukustada, et kogemata andmeid valesse perioodi ei saaks sisestada. SimplBooksi on lihtne kasutada ka e-poe jaoks automaatse liidestuse kaudu sinu e-poe ja raamatupidamistarkvara vahel.

Põhipaketis on veel palgaarvestus, ladu, tootmismoodul, põhivara arvestus, KMD koos lisadega, TSD ja VD aruanded, erinevad müügiraportid ja enam levinud raamatupidamisaruanded. Lisaks palju automaatikat ja hulganisti mugavat funktsionaalsust. Kasutusjuhendid on lihtsad ja arusaadavad ning meie kasutajatugi vastab hea meelega sinu küsimustele nii telefoni kui e-posti teel.

SimplBooksil on olemas ka Eduka Eesti Ettevõtte märgis

SimplBooks viib läbi raamatupidamisalaseid veebiseminare, mis on järelvaadatavad. Praeguseks oleme kokku teinud 12 veebiseminari:

1) SimplBooks seaded

2) Käibemaksu aruanne ja käibemaksu raport

3) Ettevõtte ülevaade ehk dashboardi seadistamine

4) Müügiarved

5) Ostuarved

6) Palgad ja palgaarvestus

7) Põhivara

8) CostPocketi abiga tšekid SimplBooksi

9) Envoice liidestus SimplBooks'is ja ostudokumentide automatiseerimine

10) Kuidas alustada raamatupidamisega SimplBooksis

11) Aastaaruande kontrollimine SimplBooksis

12) Kuluaruanne, lähetusaruanne ja sõidupäevik

Veebiseminarid aitavad SimplBooksi kasutajal paremini mõista erinevaid tegevusi tarkvaras ning nendes on põhjalikult seletatud lahti ka keerukamad nüansid. Käesoleval aastal jätkab SimplBooks veebiseminaride tegemisega ning need kõik on järelvaadatavad SimplBooksi YouTube'i kanalil.

Veebiseminaride jälgimise teeb lihtsaks see, et iga video alla on lisatud ajatemplid iga alamteema kohta, mis võimaldab vaadata just endale olulisi punkte.

SimplBooksi eelised:

Lihtne ja kasutajasõbralik – programmi kasutamine, juhendid, kasutajatugi, hinnastamine – kõik on lihtne.

Raamatupidajale on kõik vajalik olemas – enam ei pea kompromisse tegema, lisaks lihtsusele on olemas kogu vajalik funktsionaalsus.

30 esimest päeva tasuta – pane SimplBooks proovile ja veendu selle lihtsuses.

Soodne – arvete koostamine ainult 9.90 eurot + km ja raamatupidamine alates 16.90 eurost + km.

Puuduvad lisatasud – vahel on üllatused head, kuid mitte alati – meie kuutasule üllatusi ei lisandu.

Piiramatult kasutajaid – soovid jagada andmeid ja ülesandeid erinevate inimeste vahel – pole probleemi, sest Premium-paketis on kasutajaid piiramatult.

Tasuta kasutajatugi + juhendid – sõbralik ja professionaalne kasutajatugi on oluline – see on see, mida me väärtustame.

Väga kõrge turvalisus (nagu internetipangas) – sinu andmed on kaitstud ja varundatud.

Automaatsed ja tasuta uuendused – eelmisel aastal tegime üle 50 erineva uuenduse ja arenduse, mis jõudsid klientideni automaatselt.

Mitmekeelsus (eesti, inglise, vene ja soome) – keelevahetus on lihtne ja seda ainsana Eestis.

Võimalused:

1. Müügiarved – arvete sisu ja välimuse seadistamine, arvete väljasaatmine, olemasoleva põhjal uue loomine, pangaimport laekumistele ja maksetele, automaatne ettemaksete arvestamine, e-arved (XML) jpm.

2. Ostuarved – arvete staatused, koopiate talletamine serveris, olemasoleva põhjal uue loomine, maksete panka saatmise võimalus, arvete mass-ekspordi võimalus, kuluaruanded jpm.

3. Raamatupidamine – pearaamat, bilanss, kasumiaruanne, rahavood, automaatsed kanded, põhivara, käibeandmik, KMD, INF lisad, VD, TSD raport, võimalus eelmiste aastate raamatupidamist sisestada jpm.

4. Raportid ja aruandlus – müügiraport, müügireskontro, ostureskontro, põhivarade raport, võrdlevad aruanded, lähetusaruanded ja sõidupäevik.

5. Palgaarvestus – töötajate register, kalender, töötasude arvestus ("kõigile korraga" võimalus ja võimalik sisestada ka tunnitasusid töötasude arvestamisel), palgalehed (PDF-kujul), väljamaksed, pangamakse fail jpm.

6. Laoarvestus – mitme lao võimalus, laodokumendid, saatelehed, laoliikumised, inventuur, mahakandmised, artiklid.

7. Põhivara arvestus – põhivara register, eraldi amortisatsioonikontode määramine, automaatne amortisatsiooni arvestus, automaatsed mahakandmise ja põhivara müügi kanded.

8. Hinnapakkumised – pakkumiste register, pakkumisest automaatne müügiarve koostamine, sisu ja välimuse seadistamine, väljasaatmine e-postiga.

9. Kliendibaas (CRM) – klientide ja hankijate register, kliendipõhised seaded, kontaktisikute register, tegevuste logi.

10. Seadistamine ja lisavõimalused – palju võimalusi seadistamiseks (arved, pakkumised, e-kirjad, maksud, laoarvestus, kontoplaan, aruanded), mitmekeelsus (eesti, vene, inglise, soome), automaatsete uuenduste teated ja arhiiv, masstegevuste võimalused, kiirklahvid jpm. MTÜ-de jaoks on olemas sobivad algseadistused.

11. Müügi- ja ostutellimused – müügitellimustest on võimalik lihtsalt ja automaatselt koostada ettemaksearved või müügiarved. Ostutellimustest on võimalik lihtsalt koostada ostuarveid.

12. Tootmismoodul – retseptid, tootmine. Tootmise dokumente saab koostada käsitsi või eelnevalt loodud retseptide alusel.

13. Käibemaksu liigid – eelseadistatud käibemaksu liigid enam levinud olukordade jaoks.

14. Kassapõhine arvestus – tehinguid kajastatakse vastavalt tehinguga seotud raha laekumisele või väljamaksmisele.

15. Projektiarvestus – projektide abil saab arvestust pidada näiteks kindla tööga seotud kulude ja tulude üle. Projekte saab määrata ostu- ja müügiarvetele, finantskannetele ning ka palgaarvestust koostades.

16. E-arved – e-arvete saatmiseks ei ole enam vaja operaatoritega eraldi lepingut sõlmida, vaid e-arved saab saata tasuta välja otse SimplBooks'ist.

17. Perioodilised arved – korduvad arved võimaldavad saata samasisulisi arveid iga kindla ajavahemiku tagant.

18. Büroopakett – lihtsam haldus raamatupidajatele ja seda alates 39 eurost (+ km) kuus.

19. Palju liidestusi – näiteks EMTA, Finbite, Envoice, CostPocket, Telema. Pangaliidesed Swedbanki, SEB ja LHV pankadega ning liidesed e-poe platvormidega WooCommerce, Shopify ja PrestaShop.

20. Muudetavad arvepõhjad – loo oma kujunduse ja infoasetusega müügiarved ja pakkumised.

21. Import-eksport – me ei piira andmete liigutamist, vaid lubame kõiki vajalikke andmeid eksportida, pangaimport laekumistele ja maksetele.

22. Automaatsed kanded – kõikidele tehingutele koostab süsteem automaatselt kanded.

23. Valuutakursside automaatne laadimine – SimplBooks laeb tehingute, nagu näiteks müügiarved ja ostuarved, valuutakursid automaatselt otse Euroopa Keskpangast.

24. Ülevaade ettevõttest ehk Dashboard – näitab ühel lehel ära kõik olulisema finantsinfo ettevõtte kohta. Ülevaade on kasutaja poolt seadistatav.

25. Arvete massiline saatmine – võimaldab korraga välja saata kaks või enam koostatud müügiarvet kliendikaardil määratud aadressile.

Klientide tagasiside:

Registreeri konto ja proovi järele saad kohe palju parema ülevaate!

Juhul kui soovid esialgu lihtsalt sisse piiluda, siis saad meie demo-versiooni proovida siit!

Kui soovid raamatupidamisteenust, siis meie lehelt leiad ka parimad raamatupidajad, kes SimplBooksi tarkvaraga raamatupidamisteenust pakuvad – raamatupidamisteenused leiad siit!

Kontakt:

[email protected]

Tel: +372 635 0000

SimplBooks raamatupidamistarkvara

www.SimplBooks.ee

SimplBooks
Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700