Merit Aktiva

Merit Aktiva on lihtne ja mugav pilvepõhine raamatupidamisprogramm, mis sobib nii proffidele kui algajatele. Uued kaasaegsed võimalused ja paljude tegevuste automatiseerimine hoiavad kokku aega ning teevad töö lihtsaks.

Aktiva andmeid hoitakse turvalises pilveserveris. Turvalisus on samasugune nagu internetipankadel. Mitte kunagi enam ei ole Teil vaja muretseda andmete säilimise pärast.

Merit Aktiva kõige tähtsamad omadused:

Lihtne õppida ja kasutada.Ühe programmiga saab teha raamatupidamist paljudele firmadele ilma lisatasuta.Kõik uuendused on hinna sees, mitte kunagi pole vaja midagi juurde maksta.Sobib paberivabaks raamatupidamiseks, sest kõik algdokumendid salvestatakse programmi andmebaasi.E-arvete saatmine ja vastuvõtmine on Aktiva kasutajatele tasuta.Otseühendus Swedbanki ja LHV Pangaga on Aktiva kasutajatele tasuta.Tänu pilvetehnoloogiale saate Aktivat kasutada igal pool, igal ajal ja iga arvutiga.Tasuta lisakasutajad müügiarvete sisestamiseks – saate jagada tööd ettevõtjaga.Tasuta Eesti parim klienditugi.API kaudu ühendatav paljude teiste tarkvaradega, näiteks kassasüsteemide ja veebipoodidega.

Merit Aktivat saab osta kolme paketina: Aktiva Standard, Aktiva Pro ja Aktiva Premium.

Aktiva Standard katab suurema osa väikeste firmade vajadused. Standardpaketil on üks täisõigustega kasutaja ja juurde saab lisada piiramatul arvul müügiarvete sisestamise õigusega lisakasutajaid.

Aktiva Pro annab veel rohkem võimalusi ja sobib hästi ka keskmise suurusega firmadele.

Täisõigustega lisakasutajad, õiguste jagamise süsteem.Perioodilised arved ja arvete mass-saatmine.Ostuarvete kinnitusring.Korteriühistu funktsioonid.Klientide, hankijate ja artiklite grupid.Mitu ladu.Hinnakirjad ja allahindlused.

Aktiva Premium sisaldab on kõik Pro paketi võimalused ja lisaks veel pakkumised, müügitellimused ja ettemaksuarved.

Lihtsaim võimalus Merit Aktivaga tutvuda on teha endale Aktiva kasutajakonto ja ise proovida. Saate seda teha siin. Prooviversioonis saab sisestada kuni 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Tasulisele versioonile üleminekul jäävad kõik andmed alles.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700