21. oktoober 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni GaleriiEKA Arhitektuur, kuni 29.10      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12“Mängud tulega” Tarmo Luisuvalgustinäitus, kuni 23.10“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii jaEesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eestidisainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11“Vorm portselanis”, kuni 06.11Lai 17, Tallinn

Haus GaleriiTiina Tammetalu, kuni 18.11Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galeriiMargot Kask, kuni 31.10                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Bosch & Bruegel. Ühe maali nelijälge”, 22.10–04.03 Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, 26.10–25.03“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Portree kujutavas kunstis”Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseumPüsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseumPüsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Pärnumaa foto 2011”, kuni 12.11 Nikolai 27, PärnuPÄRNU LINNAGALERII RAEKOJASMila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna LinnagaleriiMare Tralla & Coolturistes (Leedu),kuni 23.10  Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJAAndrus Kasemaa, kuni 20.11Mall Nukke, kuni 27.11Helga Roht Poznanski, kuni 20.11Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Ää-ää-ää”Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseumPüsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii“Kannel 130”, 24.10–18.11Jaan Luik, Hannes Varblane,Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10Marika Alver, Branka Jovanovic,kuni 21.10Ove Kalde, kuni 21.10Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome

22.10 kl 19 “Üksi”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater21.10 kl 19 “Augustikuu”21.10 kl 19 “Õitseng”22.10 kl 19 “Viies kolonn”22.10 kl 19 “Punane”23.10 kl 12 “Varastatud oranžjalgratas”23.10 kl 19 “Jaan Umbi lugu”23.10 kl 19 “Pulmad”25.10 kl 19 “Kirsiaed”26.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”26.10 kl 19 “Grönholmi meetod”26.10 kl 19 “Aabitsa kukk”27.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr tategid siia...”27.10 kl 19 “Kõik on täis”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater21.10 kl 11 “Rapuntsel”22.10 kl 12 “Kiki ja Miki”22.10 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”23.10 kl 12 “Rapuntsel”23.10 kl 12 “Klaabu”23.10 kl 13.30 “ImprovisatsioonPöial-Liisi teemal”25.10 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”26.10 kl 11 “Rapuntsel”27.10 kl 11 “Käed ja kindad”Lai 1, Tallinn

Endla Teater21.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”21.10 kl 19 “Esimesed suudlused”22.10 kl 19 “Hamlet Anderson”25.10 kl 11 “Põrrr...!!!”26.10 kl 11 “Põrrr...!!!”26.10 kl 19 “Lõpp”27.10 kl 12 “Limpa ja mereröövlid”27.10 kl 19 “Teatrikomöödia”Haljala Kultuurimajas27.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg ”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia21.10 kl 19 “Carmen”22.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”22.10 kl 19 “Silva”23.10 kl 17 “Manon”26.10 kl 19 “Luikede järv”27.10 kl 19 “Carmen”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater24.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Pärnus Kentuki Lõvi pubis 25.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Aleksandri 46, TartuKanuti Gildi SAAL22.10 kl 11 “Võluvärk”ZUGA ühendatud tantsijad22.10 kl 13 “Võluvärk”ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

Monoteater22.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Pärimusmuusika Aidas24.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuseswww.monoteater.ee

KuressaareLinnateater26.10 kl 19 “Oma saar”27.10 kl 19 “Oma saar”Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater21.10 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”21.10 kl 19 “39 astet”Rannu Rahvamajas24.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”Vanemuise väikeses majas24.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Vanemuise väikeses majas 25.10 kl 19 “Toatüdrukud”Pangamajas25.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”  26.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”26.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla” Sadala Rahvamajas27.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”27.10 kl 19 “Tuulte pöörises”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater21.10 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”21.10 kl 19 “Härra Biedermann jatulesüütajad”21.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”22.10 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”22.10 kl 19 “Härra Biedermann jatulesüütajad”22.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”24.10 kl 19 “Biloxi blues”24.10 kl 19 “Nõks”25.10 kl 19 “Biloxi blues”25.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”26.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”27.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater 21.10 kl 19.30 “Edu” Kanuti Gildi SAALisMagasini 5, Tartu

Teater NO9922.10 kl 19 “Misery”24.10 kl 19 “Misery”25.10 kl 19 “Misery”26.10 kl 19 “Appi, tulmukad!”27.10 kl 19 “Appi, tulmukad!”Sakala 3, Tallinn

Teoteater23.10 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”26.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum21.10 kl 19 “Üks suvepäev”22.10 kl 19 “Üks suvepäev”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater21.10 kl 13 “Karlsson katuselt”21.10 kl 19 “Grace ja Glorie”22.10 kl 19 “Väike raha”24.10 kl 19 “Maakad”Eesti Draamateatris25.10 kl 19 “Piloot”26.10 kl 13 “Karlsson katuselt”26.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus27.10 kl 12 “Limpa ja mereröövlid”Pärnu Endlas27.10 kl 19 “Salaste laulupidu”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater21.10 kl 19 “Jäägu meie vahele” Vastemõisa Rahvamajas22.10 kl 19 “Jäägu meie vahele” Salme Kultuurikeskuses25.10 kl 19 “Kihluspidu”Orissaare Kultuurimajas26.10 kl 19 “Kihluspidu”Kihelkonna Rahvamajas27.10 kl 19 “Kihluspidu”Kuressaare KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine21.10 kl 12 “Aja lugu muusikas”Väikeses majas21.10 kl 19 “Tabamata ime”Väikeses majas22.10 kl 18 “Detektiiv Lotte”22.10 kl 19 “Casanova” Väikeses majas22.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris23.10 kl 12 “Helisev muusika”23.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas25.10 kl 19 “Hispaania öö”Väikeses majas25.10 kl 19 “Helisev muusika”26.10 kl 18 “Väikese onu saaga”Teatri Kodus26.10 kl 19 “Härra Amilcar”26.10 kl 19 “Harmoonia”Sadamateatris27.10 kl 19 “Maria Stuarda”Väikeses majas27.10 kl 19 “Quevedo”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

Varius24.10 kl 18 “Helisev viis”26.10 kl 18 “Helisev viis”Jõhvi Kontserdimajas18.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater21.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”25.10 kl 16 “Help!”26.10 kl 16 “Help!”27.10 kl 18 “Kihvad”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater23.10 kl 12 “Jänes ja Punamütsike”23.10 kl 16 “Jänes ja Punamütsike”25.10 kl 11 “Karupoeg Puhh”27.10 kl 11 “Magus linn”27.10 kl 15 “Kõige suurem sõber”Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater21.10 kl 19 “Madame Bovary”24.10 kl 19 “Madame Bovary”25.10 kl 19 “Madame Bovary”26.10 kl 19 “Madame Bovary”Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

 Chicago 1933

21.10 kl 22.30 Swing turns you Grazy – Swingers feat. Pearu Paulus &Birgit ÕigemeelAia 3, Tallinn

Clazz21.10 kl 22 Villu Veski iLife Party: Villu Veski, Ndioba (SEN), DJ Widenski24.10 kl 22 Anneliis Kits &The S-Groove Trio27.10 kl 22 Marvi Vallaste,Jorma PuusaagVana turg 2, Tallinn

Estonia 22.10 kl 19 “NYYD” “Alice Imedemaal” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,dirigent Olari Elts24.10 kl 19 “NYYD”XXII Sajandi Orkester ja Koor25.10 kl 19 “Suur meenutuskontsert - Mati Nuude 70” Ivo Linna, Mait Maltis, Uno Kaupmees ja ansambel Apelsin27.10 kl 19 “NYYD”“Ghost Opera” / “Kummitusooper”Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed25.10 kl 19 “Bella Italia” Armastatud Itaalia ja Napoli laule esitab Aare Saal(bariton), klaveril: Tarmo Eespere27.10 kl 19 “Kabaree Marcelle”Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek(klaver), Jaak Lutsoja (akordion) jaTanel Liiberg (kontrabass)Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi22.10 kl 22 Sõpruse Puiestee, All Day Long (Lv)/ Plaadid: Z24.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”26.10 kl 20 Tartu Jazz Club:Elleri kooli eriMagasini 5, Tartu

HOBUVESKI25.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”26.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”Lai tn. 47, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL23.10 kl 19.30 Rahvusvaheline uue muusika festival NYYD ‘11: Ansambel U: & Publikuorkester + Eesti Elekter25.10 kl 19.30 Rahvusvaheline uue muusika festival NYYD ‘11: Stuart Gerber (USA) Karlheinz Stockhausen „Himmels-Tür” + „Tür-Rin”Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait 21.10 kl 20 Vaike Hannust (vokaal), Themuri Sulamanidze (klaver)22.10 kl 20 Sergei Pedersen (vokaal, klaver)Vene tänav 14, TallinnKullo galerii27.10 kl 19 Land of DrumKuninga 6, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus21.10 kl 19 RAM ja Ichitaro(taiko-trummid, Jaapan)Talinna tn. 6, Kuressaare

Laupa mõis22.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),Guido Kangur (tekst)Laupa küla, Türi vald, Järvamaa

Teater NO9921.10 kl 22 Jazzklubi:Viljandi Gypsy Jazz CollectiveSakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja21.10 kl 19 “Andres Valkonen 60”Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi PihlamägiAida 4, Pärnu

Rock Cafe21.10 kl 20 “Rock Cafe sünnipäev”Propeller, Kolumbus Kris, HND, Kurjam, Herald, Zorg, Mihkel Ratt ja Ketikoerad27.10 kl 19 “Rock Hotel 33”Tartu mnt 80D, Tallinn

Saue mõis23.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),Guido Kangur (tekst)Pärnasalu 38, Saue

Taagepera loss21.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),Guido Kangur (tekst)Taagepera küla, Helme vald, Valgamaa

Tallinna Jaani kirik21.10 kl 19 NYYD:Macmillan ja Kaljuste22.10 kl 14 “Ferenc Liszt 200”23.10 kl 14 “Ferenc Liszt 200”Vabaduse väljak 1, Tallinn

Teatri Puhvet24.10 kl 19 Gourmet Duo:Yvetta Uustalu - Tõnis TüürTeatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja22.10 kl 19 “Andres Valkonen 60”Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi27.10 kl 19 ELiitkontserdid III:Kammermuusika klarnetigaVanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus26.10 kl 19 “NYYD”Telegrams from the NoseMere pst 5, Tallinn

Viljandi Pärimusmuusika Ait26.10 kl 20 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond Trio feat. Laura PõldvereTasuja pst 6, Viljandi

 KINO

CINAMON  Tartu

“Karupoeg Puhh”eesti keeles. kl 11.30, 13.15, 15.00, 16.35, 18.05“Johnny English. Taassünd”kl 11.45 (v.a. K), 14.15, 17.05, 19.20, 21.45;K kl 12.00“Võitleja”kl 13.00 (v.a. K), 15.50 (v.a. K), 20.45“Idioot”kl 14.00 (v.a. K), 22.00“Kolm musketäri” 3Dkl 19.00, 21.30“Tõeline teras”kl 19.35“Röövitu”kl 14.45 (v.a. K); K kl 17.30“Nakkus”kl 22.15“Mis su number on?”kl 18.30 (v.a. K); T kl 11.00; K kl 16.40“Seksisemud”kl 17.30 (v.a. K), 20.00 (v.a. N)“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles. kl 12.30 (v.a. K); K kl 16.25“Smurfid” 3Deesti keeles. kl 16.45 (v.a. K,N)“Punamütsike kurjuse vastu”eesti keeles. kl 12.00 (v.a. K)Kirjandus kinos.“Dostojevski – Peterburi deemonid”K kl 18.00“Tintini seiklused. Ükssarve saladus” 3D eesti keeles. N kl 19.00“Laenatud aeg”N kl 20.00  Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles. kl 11.55“Nakkus”kl 16.20 (v.a. E, N)“Tõeline teras”kl 15.05, 17.50 (v.a. L, K), 18.50 (v.a. K, N), 20.50; N kl 19.10“Eliitkillerid”kl 14.55, 19.45, 22.15“Punamütsike kurjuse vastu” 3Deesti keeles. kl 16.45 (v.a. N)“Riskipiir”kl 13.40, 15.55, 18.10“Kolm musketäri” 3Dkl 14.00, 15.00, 19.15 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); N kl 22.00“Unelmate kodu”kl 11.35, 20.25, 22.30“Idioot” eesti keeles, venek. subtiitritega.kl 14.45, 17.40, 20.30“Nahk, milles ma elan”kl 14.30, 21.55“Karupoeg Puhh”eesti keeles. kl 11.30, 12.00, 13.10, 13.45, 17.30;vene keeles. kl 11.40, 13.20, 17.45 (v.a. E)“Johnny English. Taassünd”kl 12.15, 12.20, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50;L–P kl 14.50“Ohtlik sõit”kl 15.25, 19.35 (v.a. E, N), 21.45 (v.a. N), 22.25“Koduabiline”L kl 17.50“Konnanägu Freddy”eesti keeles. kl 11.20, 13.05, 17.25“Tintini Seiklused. Ükssarve Saladus” K kl 17.35, 18.45; N kl 19.25“Laenatud aeg”N kl 20.15“Mis su number on?”kl 12.05, 16.55, 19.20“Verine osariik”kl 11.50, 14.10, 19.05 (v.a. E, N), 21.20 (v.a. E, N)Met Opera Live. “Anna Bolena”E kl 19.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Tõeline teras”kl 19.15“Kolm musketäri” 3Dkl 15.00“Idioot”kl 21.00 (v.a. R–P)“Karupoeg Puhh”eesti keeles. 11.30, 13.15, 17.30“Johnny English. Taassünd”kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 22.00Tudengipäevade filmid R–P kl 21.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  “Tõeline teras”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.kl 15.30, 18.15, 21.00; L–P kl 12.45“Kolm musketäri” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. E kl 17.00; K kl 21.30vene keeles. kl 17.00 (v.a. E), 21.30 (v.a. K)“Karupoeg Puhh”eesti keeles.R kl 13.30; P, T kl 15.15; N kl 19.45;vene keeles.kl 13.30 (v.a. R), 15.15 (v.a. P, T), 19.45 (v.a. N); L–P kl 11.45“Johnny English. Taassünd”kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; L–P kl 11.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino KosmosNB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Autod 2”eesti keeles. kl 16.45“Kolm musketäri” 2Dkl 18.00“Karupoeg Puhh”eesti keeles. kl 14.00, 16.15“Seksisemud”kl 20.30“Röövitu”kl 14.15, 21.00“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”kl 19.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Karupoeg Puhh”kl 15.45, 17.15; L–P kl 14.15“Smurfid”kl  18.45“Õuduste öö”kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

SOLARIS KINO“Tintini Seiklused. Ükssarvesaladus” 3DK kl 19.45, N kl 19.00 “Laenatud aeg”N kl 19.10, 22.00“Johnny English . Taassünd”R kl 12.35, 14.50, 17.10, 19.30, 22.00.L–P 11.30, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50.E–K kl 11.15, 13.35, 15.55, 18.15, 20.35.N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.25, 21.45“Ohtlik sõit”R kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;L–P kl 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25;E–K kl 10.50, 13.05, 15.20, 17.30, 19.45 (v.a.K), 22.00; N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.10, 21.25“Karupoeg Puhh”eesti keeles:R kl 11.45 ,  13.20, 15.00, 16.40, 18.15, 19.50;L–P kl 10/50, 12.25, 14.05 ,  15.45, 17.20, 18.55;E–K kl 11.30, 13.05, 14.45, 16.25, 18.10, 19.45;N kl 11.45, 13.20, 15.00, 16.40, 18.15, 19.50 ;vene keeles: R kl 12.12, 16.10, 17.40;L–P kl 11.30, 15.25, 16.55; E,T,K. 11.00, 14.45, 16.15; N kl 12.15, 16.10, 17.40“Unelmate kodu”R kl 10.00, 20.20, 22.20;L, P kl 15.30, 19.45, 21.45;E–N kl 16.00, 20.20, 22.20“Kolm musketäri” 3DR kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;L–P kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;E–K kl 11.20, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30 (v.a. K), 21.45; N kl 12.20, 14.35, 16.50, 21.45 ;vene keeles:R kl 12.20; L–P kl 11.00; E–K kl 12.20“Eliitkillerid”R kl 14.45; L,P kl 13.20;E–K kl 14.40; N kl 15.10“Tõeline teras”R kl 19.15, 21.50; L–P kl 18.30, 21.05;E–K kl 18.10, 20.45; N kl 12.30, 21.30“Riskipiir”R kl 17.00, 21.35; L–P kl 15.35, 20.35;E–K kl 17.00, 21.35; N kl 17.25“Nakkus”R kl 18.05 ; L–P kl 17.30; E–N kl 18.05“Mis su number on?”R kl 19.20; L–P kl 17.55, 20.05 ;E–K kl 19.25 ; N kl 19.45“Seksisemud” R kl 21.40; L–P kl 22.15 ;E–K kl 21.45; N kl 22.05“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles, vene keelsed subtiitrid;R kl 11.00, 12.35, 14.20 ; L–P kl 12.00, 13.50;E–K kl 10.55, 14.00 ; N kl 12.10, 14.00“Smurfid” 3Deesti keeles: R kl 14.00;L–P kl 13.15; E–K kl 12.35; N kl 14.00Estonia pst 9, Tallinn

 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt