16. september 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

17.09 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”17.09 kl 13.30 “Pöial-Liisi”18.09 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”18.09 kl 13.30 “Okasroosike”21.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”Lai 1, Tallinn

Endla Teater

16.09 kl 19 “Imetegija”16.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”17.09 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”17.09 kl 19 “Esimesed suudlused”21.09 kl 12 “Röövlitütar Ronja”21.09 kl 19 “Ballettmeister”22.09 kl 19 “Teatrikomöödia”22.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”Aruküla KultuurimajasKeskväljak 1, Pärnu

Estonia

16.09 kl 18 “Armastus kolmeapelsini vastu”17.09 kl 12 “Kolm musketäri”17.09 kl 19 “Tiit Kuusik 100” Ooperigala18.09 kl 18 “Tosca”21.09 kl 18 “Silva”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

16.09 kl 19 “Sinised kilesussid jalas” Rae KultuurikeskusesAleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal

16.09 kl 19.30 “Vertikaalstart”Kanuti Gildi SAALi hooaja avaüritus22.09 kl 19.30 “Talk To Me”Mart KangroPikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja

18.09 kl 11 “Piip ja Tuut Köögis”21.09 kl 18 “Piip ja Tuut Köögis”22.09 kl 10 “Vana aja koolilood”Kirjandushommik, Tiia Toomet Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater

16.09 kl 19 “Saja-aastane maja”16.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”Keila Kultuurikeskuses17.09 kl 19 “Toatüdrukud”Pangamajas17.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”19.09 kl 12 “Väike Mukk”Vanemuise väikeses majas 19.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”Vanemuise väikeses majas21.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”Türi Kultuurimajas21.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Türi Kultuurimajas22.09 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

16.09 kl 19 “Härra Biedermann jatulesüütajad”16.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”16.09 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”17.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”17.09 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”17.09 kl 19 “Härra Biedermann jatulesüütajad”19.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”19.09 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”20.09 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”20.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”21.09 kl 19 “Biloxi blues”21.09 kl 19 “Koletis kuu peal”22.09 kl 19 “Biloxi blues”22.09 kl 19 “Koletis kuu peal”Lai 23, Tallinn

Teater NO99

17.09 kl 19 “Three Kingdoms”19.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris19.09 kl 19 “Three Kingdoms”20.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris20.09 kl 19 “Three Kingdoms”21.09 kl 19 “Three Kingdoms”22.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatrisSakala 3, Tallinn

Teoteater

18.09 kl 12 “Siilipoeg avastabmaailma”22.09 kl 19 “Mängi minuga”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

16.09 kl 19 “Üks suvepäev”esietendus Tahkunas (Hiiumaal)17.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas22.09 kl 19 “Üks suvepäev” TahkunasVene 14, Tallinn

Ugala Teater

16.09 kl 19 “Väike raha” esietendus17.09 kl 19 “Väike raha”22.09 kl 19 “Väike raha”Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

16.09 kl 11 “Väikese onu saaga”esietendus Teatri Kodus16.09 kl 19 “Rumm ja viin”Sadamateatris17.09 kl 19 “Casanova” Väikeses majas18.09 kl 16 “Helisev muusika”Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

19.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis20.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumisTõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater

16.09 kl 12 “Aarete saar”Sünkroontõlge eesti keeldeVabaduse väljak , Tallinn

Viljandi Nukuteater

18.09 kl 12 “Hiir, mutt ja langev täht”Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Estonia kontserdisaal

16.09 kl 19 “Meistriklass” ERSO20.09 kl 19 ELiitkontserdid:Kadri-Ann Sumera ja Hanna Heinmaa21.09 kl 19 “Maailm samme täis”Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,Koit Toome, Hedvig Hanson,Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel Estonia pst. 4, Tallinn

Geneva keskus

17.09 kl 19 Jazzliit: John Stowell & Lembit Saarsalu TrioVõidu pst 2, Narva

Haapsalu kuursaal

17.09 kl 20 Tšellokvartett C-JamPromenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja

21.09 kl 19 Siiri Sisaski sünnipäeva- ja autorikontsertPargi 40, Jõhvi

Kaarli kirik

20.09 kl 17.30 Muusikaõhtu:Kristiina Hoidre (orel)21.09 kl 20 XVIII RahvusvahelineÕigeusu Vaimuliku MuusikaFestival CredoToompea 10, Tallinn

Kloostri Ait 

16.09 kl 21 Iljo Toming (kitarr)Vene tänav 14, Tallinn

NO99 Jazzklubi

16.09 kl 22 Jazzklubi:Ikonen-Yaralyan-OunaskariSakala 3, Tallinn

Pädaste Mõis

16.09 kl 18.30 Maksim ŠtšuraPädaste, Muhu vald, SaaremaaPärnu Kontserdimaja16.09 kl 19 Hooaja avakontsert:Anti Marguste 80Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

16.09 kl 21 Kolumbus Kris / Apelsin17.09 kl 21 Jay-Jay Johanson (SWE)22.09 kl 19 JäääärTartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Raekoda

17.09 kl 16 Artimus Ensembleklaveritrio20.09 kl 18 M. Filipczak, L. Eensalu,A. Lend, M. Messiter21.09 kl 18 Artimus EnsembleKeelpillitrio22.09 kl 18 Concerto di BelcantoRaekoja plats 1, Tallinn

Tallinna

Rootsi-Mihkli kirik17.09 kl 18 A. Kolstad, K. Kriit,H. Ticciati, L-D. MägilaRüütli 9, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

16.09 kl 19 ELiitkontserdid:Kadri-Ann Sumera ja Hanna Heinmaa22.09 kl 19 “Maailm samme täis”Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,Koit Toome, Hedvig Hanson,Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatuselVanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus

18.09 kl 17 Eesti Kitarrilegendid &Tallinna Kammerorkester22.09 kl 19 “Tallinn Jazz Weekend” Django Bates’ Spring Is Here (Shall We Dance?) feat. Josefine LindstrandMere pst. 5, Tallinn

Vilde lokaal

21.09 kl 20 1001 ööd -Helin-Mari ArderVallikraavi 4, Tartu

Viljandi Jaani kirik

17.09 kl 18.30 Paolo Angeli (Itaalia)Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait

16.09 kl 20 “Viljandi kitarrifestival” John Stowell & Lembit Saarsalu Trio16.09 kl 22 “Viljandi kitarrifestival”Drum Prana & Weekend Guitar Trio17.09 kl 21 “Viljandi kitarrifestival”Eesti Kitarrilegendid & Tallinna Kammerorkester21.09 kl 19 Django Bates - Spring is here, feat. Josefine LindstrandTasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Baar

16.09 kl 22 “Kapis neli jäätist”:Zetod ja Orelipoiss23.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”24.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel

17.09 kl 19 Muuilmamuusika Võrus: Jason Carter (UK) harf-kitarr jalive-elektroonikaLiiva 13, Võru

KINO

Cinamon 

“3”R–L kl 19.30; P–N kl 20.45“Lõpp-punkt 5” 3DR kl 15.15, 20.00, 22.30;L kl 18.15, 20.30, 22.45; P kl 16.00, 21.45;E–N kl 15.00, 19.30, 21.45 (v.a. N)“Südaöö Pariisis”R kl 13.30, 15.45, 19.15, 21.15;L kl 11.45, 13.45, 15.45, 19.15, 21.15;P–N kl 13.15, 15.15, 19.15, 21.15“Kauboid ja tulnukad”R kl 17.05, 22.00; L kl 17.05; P kl 15.00, 18.15; E–N kl 16.00, 18.25 (v.a. N)“Loomaaednik”R–L kl 12.30, 14.45; P–E kl 16.45“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles:R, E–N kl 12.00, 13.45, 15.30, 17.30;L kl 11.30, 13.30 (v.a. P), 15.30, 17.30; P kl 13.45“Kehad vahetusse”R–L kl 16.35, 18.45, 21.00, 23.05 (v.a. R);P–N kl 17.45, 20.00, 22.05“Smurfid” 3Deesti keeles: R kl 13.00; L kl 16.00;P kl 13.30; E–N kl 12.45“Rumal pöörane armastus”R kl 18.00, 20.20; L kl 17.45, 20.05;P–N kl 19.00, 21.30 “Halb õpetaja”R kl 17.15; L kl 13.00“Autod 2”eesti keeles: R kl 12.15, 14.25;L–P kl 12.00, 14.15; E–N kl 12.15, 14.30Õõvaöö:“Luba mind sisse”R kl 22.45; L kl 22.00  “Karje 4”R kl 23.05; L kl 22.30 “Elusalt maetud”R–L kl 23.15 Ooperipärlid kinoekraanil: “Rigoletto”P kl 18.00 “Seksisemud”N kl 18.30“Õuduste öö” 3DN kl 21.45 Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Kapten Ameerika - Esimenetasuja” 3Dkl 21.30 (v.a. T, N)“Autod 2” 3Deesti keeles: kl 11.40, 16.10 (v.a. N);vene keeles: kl 11.50“Halb õpetaja”kl 16.45; N kl 18.55, 21.15“Smurfid” 3Deesti keeles: kl 11.45; R–P kl 14.30, 18.50;vene keeles: kl 14.20, 19.35“Rumal pöörane armastus”kl 14.05, 21.50 “Barbar Conan” 3DR–P kl 22.15“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 14.10, 16.55; R–P kl 11.30, 15.50, 17.50; L–P kl 13.30; E–N kl 12.20;E–K kl 18.35“Kehad vahetusse”kl 12.15, 22.10“Kauboid ja tulnukad”kl 11.30, 16.40, 19.15“Südaöö Pariisis”kl 13.00 (v.a. P), 17.30, 19.40, 21.55; P kl 15.10“Loomaaednik”kl 15.10 (v.a. P); P kl 12.50“Larry Crowne”kl 12.10, 14.25, 18.55 (v.a. N), 21.15 (v.a. N)“Lõpp-punkt 5”kl 17.00, 18.45 (v.a. K, N), 19.00, 21.40;R–P kl 13.30, 19.50, 22.30; E–N kl 14.30;L–P kl 16.00“Colombiana”kl 14.40, 17.10, 19.45“30 minutiga või rutem”kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.05“Võitleja”kl 12.00, 15.00, 18.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. T, N); N kl 18.00; T, N kl 21.15“Pearl Jam Twenty”T kl 21.00“Õuduste öö” 3DN kl 21.00“Seksisemud”N kl 18.30Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 11.30, 15.45, 17.45“Kauboid ja tulnukad”kl 12.00, 17.00“Kehad vahetusse”kl 14.30, 21.30 (v.a. T)“Lõpp-punkt 5” 3Dkl 13.30, 19.45 (v.a. T), 22.15 (v.a. T)“Kobras”kl 19.30“Pearl Jam Twenty”inglise keeles, ilma tõlketa: T kl 21.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Autod 2” 3Dvene keeles: L–P kl 11.45“Ahvide planeedi sünd”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 14.00, 18.45“Smurfid” 3Deesti keeles: P, N kl 14.15;vene keeles: kl 14.15 (v.a. P, N)“Kauboid ja tulnukad”kl 16.15, 21.00; L–P kl 11.30“Lõpp-punkt 5” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: R kl 16.45; N kl 19.15;vene keeles: 16.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. T, N),21.30 (v.a. T)“Pearl Jam Twenty”inglise keeles, ilma tõlketa: kl 21.00“Vastikud ülemused”kl 15.00, 17.30, 20.15; L–P kl 12.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Smurfid” 2Dinglise keeles, eesti ja venekeelsetesubtiitritega: kl 14.15“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: 14.00, 16.00“Lõpp-punkt 5” 2Dkl 18.00, 20.00“Uinuv kaunitar”kl 18.45“Ahvide planeedi sünd”kl 16.30, 21.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Kannel

“Vastikud ülemused”R, K kl 19.00Liiva 13, Võru

Kino Mai 

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Kung Fu Panda 2”eesti keeles: kl 16.15“Melanhoolia”kl 18.15Väike Väärtfilmide Festival“Elulood ekraanil”:“Coco Chanel & Igor Stravinksy”R kl 21.00“Control”L kl 21.00“Edith Piaf - elusse armunud”P kl 21.00“Nowhere Boy”T kl 21.00“’Seraphine”K kl 21.00“Serge Gainsbourg-huligaani armastus” N kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Seks ja söök” Eveli Varik, 19.09–01.10“Mõmmi ja ingel igavesti koos” Fideelia-Signe Roots, kuni 17.09      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisuvalgustinäitus, kuni 23.10“Loov linn kõigile” Prantsuse disaininäitus, kuni 25.09“Critical Territories / Kriitilised Territooriumid” AA Arhitektuurikoolimaastiku-urbanismi magistriprogrammi kursusetööd aastatest 2004 – 2011,kuni 18.09Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Kaks on parem kui üks”Turu skulptorite rühmitus Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühendus, kuni 24.09“Kaart & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11“Loetud päevad” Peeter Langovitsifotod, kuni 26.09“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Jaak Visnap, kuni 07.10Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Scene” Mart Vainre, kuni 19.09                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Pavel Filonov ja vene avangard”,kuni 18.09“gateways. Kunst ja võrgustunudkultuur”, kuni 25.09“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Tanja Antoshina (RU), 21.09–15.10Pusa, kuni 17.09 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas

ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,kuni 02.10Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

Autorinukunäitus “Koosmäng”Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus Piirilinn (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre,Kadri Mälk, Taso Mähar, Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Mustrikeeles mängud jamänguasjad”, kuni 02.10“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Vaal galerii

“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Kunstiprojekt, kuni 23.09Liiva 13, Võru 

Autor: Signe Sillasoo, Rivo Sarapik

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt