17 juuni 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Ammende Villas

18.06 kl 20 “Gertrude Steinsaatjaga”Mere pst. 7, Pärnu

Cabaret Rhizome

17.06 kl 15 “Harri barrikaadidel”Vabaduse väljakul18.06 kl 19 “Harri barrikaadidel”Vabaduse väljakulKaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

17.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas18.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas19.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas19.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”Saku mõisasPärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

17.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”18.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”18.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”19.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”19.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater

25.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”26.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”Jaama 14, Tartu

Estonia

17.06 kl 19 “Ameerika balletitähed”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

17.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”18.06 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”19.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas

17.06 kl 19 “Head ööd, ema”19.06 kl 19 “Head ööd, ema”20.06 kl 19 “Head ööd, ema”21.06 kl 19 “Head ööd, ema”Saue vald, Hüüru mõis

Kuressaare Linnateater

17.06 kl 19 “Petmine”19.06 kl 19 “Petmine”20.06 kl 19 “Petmine” EndlasTallinna 20, Saaremaa

Mägise põhuhoidlas

18.06 kl 20 “Unustatud hinged”19.06 kl 20 “Unustatud hinged”22.06 kl 20 “Unustatud hinged”25.06 kl 20 “Unustatud hinged”26.06 kl 20 “Unustatud hinged”Mägise küla, Aravete, Ambla vald

Palmse mõisas

26.06 kl 20 “Gertrude Steinsaatjaga”Palmse küla, Lääne-Virumaa

Rakvere Teater

18.06 kl 21 “Noor Eesti”Rakvere Rahvaaias19.06 kl 21 “Noor Eesti”   Rakvere Rahvaaias25.06 kl 21 “Noor Eesti”Rakvere Rahvaaias26.06 kl 21 “Noor Eesti”   Rakvere RahvaaiasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Botaanikaaias

19.06 kl 12 “Prikljutšenija Buratino”Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnateater

18.06 kl 19 “Scapini kelmused”esietendus20.06 kl 19 “Koletis kuu peal”20.06 kl 19 “Scapini kelmused”21.06 kl 19 “Scapini kelmused”21.06 kl 19 “Koletis kuu peal”22.06 kl 19 “Scapini kelmused”Lai 23, Tallinn

Teater NO99

20.06 kl 19 “The Lower Depths”Gorki/Koršunovas Põhuteatris 21.06 kl 19 “The Lower Depths”Gorki/Koršunovas PõhuteatrisSakala 3, Tallinn

Varius

19.06 kl 17 “Üksi ja vaba”Pädaste Mõisas Muhumaal20.06 kl 19 “Üksi ja vaba”Loona Mõisas SaaremaalTõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater

17.06 kl 18 “Alice”17.06 kl 21 “Alice”18.06 kl 18 “Alice”18.06 kl 21 “Alice”19.06 kl 18 “Alice”19.06 kl 21 “Alice”Vabaduse väljak 5, Tallinn

KONTSERT

Clazz

25.06 kl 22 Sofia Rubina & BandVana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

17.06 kl 21 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond TrioKeskväljak 1, Pärnu

Haapsalu Kuursaal

18.06 kl 18 Haapsalu suvemuusika. “Italiana” Urmas Põldma (tenor, Rahvusooper Estonia), Neeme Ots (trompet), Siim Selis (klaver)Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu toomkirik

25.06 kl 20 Haapsalu suvemuusika. “Kirg ja selginemine”Posti 34, Haapsalu

Jazz Cafe

18.06 kl 21 Maria Väli & Band25.06 kl 21 Anneliis Kits & JazzattractRingi 11, Pärnu

Jazz del Mar

17.06 kl 20 Tanel Ruben QuintetTallinna mnt. 6, Kuressaare

Järvakandi

17.06 kl 15 “Rabarock 2011”18.06 kl 12 “Rabarock 2011”Järvakandi alev, Raplamaa

Kadrioru loss

19.06 kl 17.30 Vaimuliku muusika kontserdid Kadrioru lossisWeizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait

17.06 kl 21 Maria Väli (vokaal),Jaan Jaanson (kitarr),Ara Yaralyan (kontrabass)25.06 kl 21 Savva Terentyev (klaver)   Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa

17.06 kl 20 Jazz del Mar /Tanel Ruben Quintet- Nõiutud veerandtunnidLossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Leigo talu

17.06 kl 20 Lauri Saatpalu jaPeeter Rebane23.06 kl 20 Bonzo ja PässLeigo talu, Lutike, Valgamaa

Niguliste kirik

17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Tallinna Kammerorkester jaEllerheinNiguliste 3, Tallinn

Pärnu Vallikäär

18.06 kl 19 Seal -The Commitment Tour 2011Pärnu

Rannapungerja

25.06 kl 17 “Tuletorni kontsert 2011”26.06 kl 14 “Tuletorni kontsert 2011”Ida-Virumaa

Stenbocki õu

21.06 kl 18 Stenbocki õuemuusika.ETV tütarlastekoorRahukohtu 3, Tallinn

Suure-Jaani Gümnaasiumi saal

17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Eesti Riiklik SümfooniaorkesterTallinna 24, Suure-Jaani

Suure-Jaani

Kappide muuseum17.06 kl 14 “Suure-Jaanimuusikafestival” AvakontsertTallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa 

Suure- Jaani kirik

18.06 kl 12 “Suure-Jaani muusikafestival” Konkurss metsasarvemängijatele I voor22.06 kl 21 “Suure-Jaani muusikafestival” Meditatsioonikontsert löökpillidel23.06 kl 13 “Suure-Jaani muusikafestival” JaanipäevakontsertJärve 4, Suure-Jaani

Suure-Jaani laululava

23.06 kl 17 “Suure-Jaani muusikafestival” Setu laulukoor KuldatsäukIlmatari 9, Suure-Jaani

Sõru Sadam

18.06 kl 17 Sõru Jazz 201119.06 kl 14 Sõru Jazz 2011Hiiumaa

Tallinna Jaani kirik

21.06 kl 20 “Sädelev barokk”Risto Joost (kontratenor),Riivo Kallasmaa (oboe),Löökpilliansambel Paukenfest25.06 kl 20 Arsise kellade ansamblidVabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak

21.06 kl 17 Thirty Seconds To MarsNarva mnt 95, Tallinn

Tammistu mõis

18.06 kl 18 “Suvealgus Mõisaga” Bonzo ja Mari-Leen KaselaanTammistu küla, Tartu valdVastemõisa viljakuivati20.06 kl 20 “Suure-Jaani muusikafestival” RAM ja ENSV koorimuusikaVastemõisa

Viimsi Vabaõhumuuseum

17.06 kl 21 Liisi Koikson Bänd &Tõnis Mägi + “Kormoranid”18.06 kl 21 Rein Rannap & Uku Suviste + “Polli Päevikud”Rohuneeme tee 51, Pringi küla, Viimsi vald

KINO

Cinamon Tartu  

“Kõrvalnähud”kl 16.30, 18.45, 21.15“Super 8”kl 12.10, 14.30, 16.50, 19.15, 21.45“Nowhere Boy”kl 20.15“Arthur”kl 12.00, 14.15, 20.45“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.00;inglise keeles: kl 19.30“X-Mehed: Esimene klass”kl 15.00, 17.35“Midagi laenatut”kl 15.45, 18.15“Pohmakas 2”kl 12.45, 22.00“Südametemurdja”kl 13.15“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3Dkl 16.15“Kõrvalnähud”N kl 13.00“Super 8”N kl 12.30, 15.00“Arthur”N kl 12.00, 14.15“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: N kl 11.45“X-Mehed: Esimene klass”N kl 13.30“Pohmakas 2”N kl 15.15“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3DN kl 14.30Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Kiired ja vihased 5”kl 14.05, 21.50 (v.a. T) “Preester” 3Dkl 22.15“Vesi elevantidele”kl 18.40“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel“ 3Dkl 12.00, 18.55, 20.30, 21.55; T kl 20.45“Blitz”kl 22.25“Pohmakas 2”kl 12.10, 14.35, 19.50, 22.10“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: kl 11.35, 13.45, 19.30;vene keeles: kl 14.15, 16.20, 17.45; L–P kl 13.55“Tänavajurist”kl 17.10“X-mehed: Esimene klass”kl 13.00, 15.50, 21.15“Arthur”kl 11.55, 16.55, 19.20“Hanna”kl 14.25, 21.45“Keskkooli lõpupidu”kl 11.45, 17.00, 19.20 (v.a. T)“Super 8”kl 11.40, 14.10, 16.50 (v.a. T), 19.25, 22.00;L–P kl 16.50“Teie kõrgeausus”T kl 19.00, 21.30“Animen: Teekond läbiuniversumi” 3Deesti keeles: kl 15.15, 17.05;vene keeles: kl 11.20“Ma armastan sind ka”kl 12.30, 15.00, 17.30, 20.00“Kõrvalnähud”kl 12.20, 14.45, 17.15, 19.40, 22.05Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel“ 2Dkl 18.00, 21.00“Kung Fu Panda 2“ 3Deesti keeles: kl 14.15, 16.45“Super 8”kl 12.15, 15.00, 19.00, 21.45“Animen: Teekond läbiuniversumi” 3Deesti keeles: kl 11.45 Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel” 3Dvene keeles: kl 21.30 (v.a. K);inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: K kl 21.30“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: R, P, T kl 16.30;vene keeles: kl 14.00, 16.30 (v.a. R, P, T),19.00; P kl 11.30“Pohmakas 2”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: 19.15, 21.45; L–P kl 12.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 16.45“Lähtekood”kl 14.45“Super 8”kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; L–P kl 12.00“Animen: Teekond läbiuniversumi” 3Deesti keeles: E, K kl 14.00;vene keeles: kl 14.00 (v.a. E, K); L kl 11.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel

“Lähtekood”R kl 19.00; E kl 21.10; K kl 19.00, 21.00“Kiire ja vihased 5”R kl 21.00; E kl 19.00; T kl 19.00, 21.10Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel” 2Dkl 20.15“Kung Fu Panda 2” 2Deesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00“Paul”kl 16.30, 19.00“Linnaluba”kl 14.00, 21.15Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!NBB! 17.–28.juuni(v.a. 23.-24.06.-seansse ei toimu)“Pohmakas 2”  kl 19.00“Astraal”  kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Kariibi mere piraadid.Võõrastel vetel”R–K kl 12.15, 13.10, 16.00, 18.45, 21.30;N kl 11.15, 13.40, 16.30“Vesi elevantidele”kl 21.15(v.a. N)“Kiired ja vihased 5”kl 21.50(v.a. N)“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles:R, E–K kl 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.20;L–P kl 11.00, 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.25;N kl 11.00, 11.50, 13.00, 15.00, 17.00;vene keeles: R, E–K kl 12.05, 16.40;L–P kl 12.40, 14.30, 16.30; N kl 11.10, 13.00, 15.00;inglise keeles: kl 20.15(v.a. N)“X–mehed. Esimene Klass”R, E–K kl 14.00, 18.30; L–P kl 15.50, 18.30;N kl 14.00, 16.50“Pohmakas 2”R–K kl 13.20, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;N kl 12.15, 14.30, 16.45“Arthur”R–K kl 12.30, 19.30; N kl 11.30“Hanna”R, E–K kl 16.00, 22.10; L–P kl 11.05, 22.20;N kl 16.40“Super 8”R–K kl 12.10, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;N kl 12.00, 14.30, 17.00“Kõrvalnähud”R–K kl 14.50, 17.10, 19.15, 21.40;N kl 13.50, 16.10Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,kuni 03.07Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Perceptual zones” Marje Murusalu, 20.06–09.07“Lõppmäng 2011”, kuni 18.06      Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum

“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08Püsinäitus: “Eesti loodusest”Lai 29, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

“Eile ja täna”Jüri Haini loomingu näitus, kuni 30.06“Raamatukingitus Venemaalt/100 venekeelset teost”, kuni 20.06“Euroopas sildu rajades” Thorsten Christian Pohlmanni fotod, kuni 22.06“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06“Kaunis emakeel: keelekorraldusja -hoole”, kuni 20.06Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,kuni 07.08“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,kuni 03.07Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Herkki-Erich Merila fotonäitus,kuni 15.07Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Päev pärast ....” Jaan Elken, kuni 27.06                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10“Bosch & Bruegel. Ühe maali nelijälge”, kuni märts 2012Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Pavel Filonov ja vene avangard”,kuni 18.09“gateways. Kunst ja võrgustunudkultuur”, kuni 25.09“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Vene ikoonid. Gunnar Savisaarekogu”, kuni 14.08Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Billeneeve, 22.06–16.07Mare Tralla, kuni 18.06 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

Linnagalerii raekojas“Vaasa graafikud (FIN)”, kuni 25.06Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum

Autorinukunäitus “Koosmäng”Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Meel ja Michael Jackson” Mari-Liis Laanemaa, kuni 26.06 Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

TÜ Maaliosakonna kaitsmised,kuni 26.06Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Koos kasvamine” Maaja Kallewaldorf- ja käsitöönukkude näitus“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Vaal galerii

“Mida oskad sina teha valge värviga?” Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 18.06Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Võru Kunstikooli lõpetajad”,kuni 01.07“Võru Linna Noortekogu”, kuni 01.07Liiva 13, Võru 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee