28 jaanuar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater28.01 kl 19 “Rahauputus”

28.01 kl 19 “Leekrüübe”28.01 kl 19 “Aabitsa kukk”29.01 kl 19 “Grönholmi meetod”30.01 kl 19 “Hirmus veretööLäänemerel” esietendus30.01 kl 19 “Pulmad”01.02 kl 19 “Hirmus veretööLäänemerel”01.02 kl 19 “Panso”02.02 kl 19 “Rahauputus”02.02 kl 19 “Pulmad”03.02 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr tategid siia...”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater28.01 kl 11 “Ise, ise ka!”

29.01 kl 12 “Nukumängu ABC”29.01 kl 12 “Kiki ja Miki”30.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh... “01.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”02.02 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”03.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”Lai 1, Tallinn

Endla Teater28.01 kl 19 “Külmale maale”

29.01 kl 19 “Külmale maale”02.02 kl 19.30 “Mässajad”Kanuti Gildi saalis03.02 kl 19 “Testosteroon”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia28.01 kl 19 “Kolm musketäri”

30.01 kl 12 “Metshaldjas”(La Sylphide)30.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”02.02 kl 19 “Nahkhiir”03.02 kl 19 “La Traviata”Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater31.01 kl 19 “Hind”

Vanemuise väikeses majas01.02 kl 19 “Hind”Valga Kultuurikeskuses02.02 kl 19 “Hind”Võru Kultuurimajas KannelTallinna 20, Saaremaa

NO9901.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater03.02 kl 19 “Boob teab”

Laitse GraniitvillasTüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater28.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”

Otepää kultuurikeskuses28.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla”28.01 kl 19 “Toatüdrukud”Pangamajas31.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”Eesti Draamateatris31.01 kl 19 “Täismäng”Eesti Draamateatris01.02 kl 19 “Tuulte pöörises”01.02 kl 19 “Papagoide päevad”02.02 kl 19 “Toatüdrukud”Pangamajas02.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Endlas03.02 kl 19 “Torm”03.02 kl 19 “Toatüdrukud”PangamajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater28.01 kl 19 “Jumala Narride

Vennaskond”28.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”29.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”29.01 kl 19 “Jumala NarrideVennaskond”31.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”31.01 kl 19 “Homme näeme”01.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”01.02 kl 19 “Jumala NarrideVennaskond”02.02 kl 19 “Härra Biedermann jatulesüütajad”02.02 kl 19 “Jumala NarrideVennaskond”02.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”03.02 kl 19 “Hecuba pärast”03.02 kl 19 “Suur mees juba”03.02 kl 19 “Meie, kangelased”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater31.01 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis01.02 kl 18 “Sisaliku tee”Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Theatrum28.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”

29.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Aruküla Kultuurimajas29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Rakvere Teatris30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Viljandi teatris “Ugala”31.01 kl 19 “Minu sõbratarMaksuamet” Vene Teatris02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”Kilingi-Nõmme Klubis03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”Kiviõli RahvamajasVaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  

Aruküla Kultuurimajas29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Rakvere Teatris30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Viljandi teatris “Ugala”31.01 kl 19 “Minu sõbratarMaksuamet” Vene Teatris02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Kilingi-Nõmme Klubis03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”Kiviõli RahvamajasTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine28.01 kl 12 “Nukitsamees”

teatri väikeses majas28.01 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”28.01 kl 19 “Rumm ja viin”Sadamateatris28.01 kl 19 “Elling”Rapla Kultuurikeskuses29.01 kl 12 “Detektiiv Lotte”29.01 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas29.01 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”30.01 kl 12 “Lotte ja Brunomuusikatund” teatri väikeses majas30.01 kl 16 “Vihmamees”teatri väikeses majas01.02 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas02.02 kl 12 “Ninasarvik Otto”teatri väikeses majas02.02 kl 18 “Ninasarvik Otto”teatri väikeses majas03.02 kl 19 “Vihmamees”teatri väikeses majasVanemuise 6, Tartu

VAT Teater28.01 kl 18 “Kas sulle meeldib

porno?”31.01 kl 18 “Kas sulle meeldibporno?”Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus28.01 kl 19 Taavi Peterson ja

The Doors tributebandNarva mnt 2, Tartu

Clazz28.01 kl 22 Laura Põldvere &

Jürmo Eespere Quartet29.01 kl 22 Gruuv Grupp & Kaire Vilgats31.01 kl 22 Jam Session03.02 kl 22 Fried Funk Soundsystem feat. Marilin Kongo &Mairo MarjamaaVana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi28.01 kl 21.30 Jazzliit:

Sööt, Remmel, Jaraljan, AbnerKeskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal 28.01 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival avakontsert “Püha linn,

Jeruusalemm”Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,Segakoor Latvija ,Pavel Vernikov (viiul, Iisrael),dirigent Andres Mustonen     29.01 kl 12 Eesti Kooriühinguaastakontsert01.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”VokaalansambelDie Singphoniker (Saksamaa)Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed02.02 kl 19 KontsertJazz

“Nõiutud veerandtunnid”Palad Tanel Rubeni uuelt CD-ltEstonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja 29.01 kl 17 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen”

Joel Frederiksen(bass, renessanss-lauto, Saksamaa) 03.02 kl 19 KontsertJazz“Nõiutud veerandtunnid”Palad Tanel Rubeni uuelt CD-ltPargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL31.01 kl 19.30 Improtest:

Priit Lehto & Rivo Laasi03.02 kl 19.30 Klassikaraadio:Mari Kalkun ja ansambel „Vihmakõnõ”Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk28.01 kl 22 Leslie Da Bass

plaadiesitlus + special guest29.01 kl 22 Fast K, TMF, Okym RiimVallikraavi 4, Tartu

Lokaal Sumin28.01 kl 21 “Kvaliteetaeg” 

Koit Toome ja Jorma PuusaagTuru tn. 21, Tartu

Mederi saal 30.01 kl 16 “XXII Barokkmuusikafestival Natalia Gutman”

Natalia Gutman (tšello, Venemaa)30.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen” Joel Frederiksen (bass, renessanss-lauto, Saksamaa)Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja29.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Vivaldi triosonaadid”

Svjatoslav Moroz (viiul, Venemaa),Andres Mustonen (viiul),Natalia Gutman (tšello, Venemaa),Ivo Sillamaa (klavessiin)Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja29.01 kl 19 Tõnis Mägi: Tarkus

Estonia pst 9, Tallinn

NO9928.01 kl 22 Jazzklubi:

TTT- TomTommTrioSakala 3, Tallinn

Rahvusraamatukogu Teatrisaal02.02 kl 18 Marilyn Jurmani

soolokontsertTõnismägi 2, Tallinn

Tallinna Jaani kirik 03.02 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival “Siioni muusa”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor,Hortus Musicuse laiendatud koosseis,dirigent Andres MustonenVabaduse väljak 1, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja 01.02 kl 19 KontsertJazz

“Nõiutud veerandtunnid”Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt02.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”VokaalansambelDie Singphoniker (Saksamaa)Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus29.01 kl 17 Tallinna Keelpillitrio / Meistrite Akadeemia 

Mere pst 5, Tallinn

Viljandi 28.01 kl 19 Kaminakontsert -

Pärimusmuusika Ait

Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa  02.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi -Talts-Karu-Kollom03.02 kl 19 Ansambli SILD kontsertTasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 

“127 tundi”R–K kl 12.30, 14.30, 20.05, 22.00;N kl 12.30, 14.30, 16.30, 21.15“Mehaanik”kl 12.45, 17.30, 19.35, 21.45“Meie senine elu”kl 12.00 (v.a. E), 19.15 (v.a. N), 21.35“Varietee”kl 15.45, 18.15“Rapuntsel”eesti keeles:kl 12.05, 14.05, 16.05 (v.a. E), 18.05 (v.a. N)“Armastus ja teised uimastid”kl 13.15, 20.45“Roheline vapsik”kl 15.00“Turist”kl 14.15 (v.a. E), 16.45, 21.00; E kl 12.00“Üks mu sõber”kl 16.30 (v.a. N), 18.45“Läänerindel muutuseta”E kl 15.00“Kuidas sa tead”N kl 18.30“Sanctum”N kl 19.15Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Turist”

kl 18.50 (v.a. N), 22.00“Tron: Pärand” 3Dkl 15.20, 20.50“Üks mu sõber”kl 17.05“Jõulupuud”kl 21.15“Roheline vapsik” 3D14.50, 20.30 (v.a. N)“Armastus ja teised uimastid”kl 14.15, 21.25“Rapuntsel” 3Deesti keeles: kl 11.45, 12.05, 12.15, 14.25, 16.50, 17.00, 17.15, 17.50, 19.10, 19.45;L—P kl 14.45; R–P kl 17.15; L–P kl 14.45vene keeles:kl 12.00, 12.40, 14.40, 17.15, 18.20“Meie senine elu”kl 11.55, 14.30, 19.15, 21.45“Koletised”kl 12.30, 22.25 (v.a. N)“Kuninga kõne”kl 14.35, 17.10, 19.50 (v.a. N)“Varietee”kl 12.20, 17.25, 22.10“Mehaanik”kl 12.10, 14.20, 16.40, 19.30, 21.45“Printsess”kl 14.55, 19.55“127 tundi”kl 12.45, 15.00, 17.45, 20.00, 22.15National Theatre Live Hd:“King Lear” N kl 21.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan“Politseiauto Pelle”

eesti keeles: kl 12.15“Kõrbelill”kl 18.45“Roheline vapsik” 3Dkl 21.45 (v.a. N)“Rapuntsel” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.15,16.45 (v.a. P, K), 19.15 (v.a. P, E, K, N)“Elusalt maetud”kl 14.00“Kolm järgmist päeva”kl 16.15, 21.30Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00National Theatre Live:“Kuningas Lear” N kl 21.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Megameel”vene keeles, eestikeelsetesubtiitritega: L–P kl 12.30“Turist”vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45,19.00 (v.a. P), 21.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 19.00“Tron: Pärand”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.30 (v.a. P, N)“Jõulupuud”kl 15.00, 19.15; L–P kl 12.45“Rapuntsel” 3Dvene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.00, 18.15 (v.a. P);L–P kl 11.30“Tappev vaheaeg”kl 17.15, 21.30Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00National Theatre Live:“Kuningas Lear” N kl 21.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud!“Megameel”eesti keeles: kl 14.15“Tappev vaheaeg”kl 14.00“Eilne öö”kl 20.15“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”kl 16.00“Kasiino Jack”kl 18.45“Kusagil”18.00“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 16.30, 21.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Solaris kino“Roheline vapsik”

kl 14.50 (v.a. L–P); L–P kl 19.20“Armastus ja teised uimastid”R–P kl 12.40, 17.20, 21.20;E–K kl 12.10, 17.00, 21.20;N kl 14.00, 21.20“Kusagil”kl 11.45 (v.a. L, P, N)“Turist”L–P kl 14.10, 17.40, 20.00, 22.15;R, E–K kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.10, 21.15;N kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.20 , 21.30“Tron. Pärand”kl 12.20   “Kuninga kõne”L–P kl 16.00, 18.30, 21.00;R, E,–N kl 14.10, 16.45, 19.15(v.a. N), 21.50“Varietee”16.20, 21.45(v.a. L,P,N); L–P kl 21.15“Meie senine elu”L–P kl 11.45, 18.50, 21.50;R,E–K kl 13.50, 18.50, 21.30;N kl 11.30, 18.50, 21.25“Rapuntsel”eesti keeles: L–P kl 11.00, 12.00, 13.10, 14.20, 15.20, 16.40, 19.00;E–N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.00(v.a. N): N kl 19.10;vene keeles:L–P kl 11.30, 13.45, 15.00, 17.15;E–N kl 11.50, 17.15, 19.30(v.a. N)“Kirjad inglile”R–P kl 12.45, 15.00, 19.40, 22.00;E–K kl 12.30, 14.40, 19.20, 21.40;N kl 13.30, 16.00, 21.45“Mehaanik”R–P kl 15.10, 17.30, 19.50, 22.10;E–K kl 15.00, 17.20, 19.40, 22.00;N kl 12.30, 14.45, 17.10, 22.10“Sanctum“ 3Desilinastus: N kl 19.00“Kuidas sa tead”esilinastus: N kl 19.30“Ilus”esilinastus: N kl 20.45“Musta nõia aasta”esilinastus: N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Soe tuba” Kaarel Eelma, 31.01–12.02

“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, kuni 29.01   Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,

kuni 10.04““Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,29.01–10.04Lai 17, Tallinn

Haus GaleriiPiret Rohusaar, 01.02–04.03

“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,kuni 28.01Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Inimarengu aruanne osa II”

Andrus Joonas & Siram, 02.02–14.02“Urbans - unio mystica” Mall Nukke,kuni 31.01                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja“13 x Valter” 13 Edgar Valteri

toredat pilti, kuni 31.01Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus “Iseõppinud kunstniku

Antonina Kivimaa maalinäitus”,kuni 27.02“Meelemaastikke sõrmedekaudu”, kuni 30.01 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Armastuse, mitte raha pärast”

Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,kuni 29.05Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”,“Nukuteatri ajalugu Eestis”,“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,“Maailma nukkude saal”,“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus“Puškiniana” fotonäitus, kuni 24.02

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“In Graafika”, kuni 29.01 

Nikolai 27, PärnuPärnu

Linnagalerii Raekojas“In Graafika”, kuni 29.01

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii“Raha” Money,Money,Money:

Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,

fotod, kuni 28.02“Kihnu pulm” Mati Kose,fotod, kuni 28.02“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02

“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02“Tähelepanek ja tõlgendus”Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02Liiva 13, Võru 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee