3 detsember 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome04.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

05.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”08.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”09.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater03.12 kl 19 “Hiilgav!”

03.12 kl 19 “Vihmatants”03.12 kl 19 “Aabitsa kukk”04.12 kl 19 “Vombat”04.12 kl 19 “Kõik on täis”05.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas” esietendus05.12 kl 19 “Eesti matus”05.12 kl 19 “Panso”07.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”07.12 kl 19 “Hiilgav!”07.12 kl 19 “Müügimehe surm”08.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”08.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”08.12 kl 19 Esimene lugemine: “Kafkamäng”09.12 kl 19 “Augustikuu”09.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater03.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

04.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”04.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”05.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”05.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”05.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”05.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”07.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”07.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”07.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”07.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”07.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”08.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”08.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”08.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”08.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”09.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”09.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”09.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”09.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”Lai 1, Tallinn

Endla Teater03.12 kl 19 “Ballettmeister”

04.12 kl 19 “Janu”08.12 kl 19 “Esimesed suudlused”09.12 kl 19 “Esimesed suudlused”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia03.12 kl 19 “Pähklipureja”

04.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”04.12 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”05.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”05.12 kl 12 “Pähklipureja”05.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”05.12 kl 19 “Silva”07.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”07.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”07.12 kl 19 “Nahkhiir”08.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”08.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”08.12 kl 19 “Tuhkatriinu”09.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”09.12 kl 19 “Pähklipureja”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal08.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest, esietendus

08.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”Sandra Z, esietendusPikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater08.12 kl 11 “Soovilaegas”

09.12 kl 16 “Soovilaegas”  Tallinna 20, Saaremaa

NO9904.12 kl 19 “Võtame uuesti!” esietendus

06.12 kl 19 “Võtame uuesti!”07.12 kl 19 “Võtame uuesti!”08.12 kl 19 “Võtame uuesti!”Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater03.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale” Saue huvikeskuses04.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale” 06.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale” Vanemuise v/m   08.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:Kirjad jumalale” Aravete kultuurimajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater04.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

06.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”06.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”07.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”07.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”08.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”09.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”09.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater05.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

06.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teoteater04.12 kl 12 “Päkapikne”

05.12 kl 15 “Päkapikne”Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum03.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”

04.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”08.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”09.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater03.12 kl 19 “Grace ja Glorie”

03.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Aruküla rahvamajas04.12 kl 19 “Nii nagu taevas”08.12 kl 19 “Grace ja Glorie”Tartu SadamateatrisVaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater03.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Märjamaa Rahvamajas04.12 kl 19 “Üllatuskülaline”Vändra Kultuurimajas05.12 kl 19 “Valedetektor”Pärnu teatris “Endla”06.12 kl 19 “Üllatuskülaline”Põltsamaa Kultuurikeskuses07.12 kl 19 “Valedetektor”Tartu “Vanemuise” väikeses majas08.12 kl 19 “Üllatuskülaline”Kuressaare Kultuurikeskuses09.12 kl 19 “Üllatuskülaline”Orissaare KultuurimajasTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine03.12 kl 19 “Helisev muusika”

03.12 kl 19 “Vihmamees”teatri väikeses majas04.12 kl 19 “Kevade”04.12 kl 19 “Puhastus”teatri väikeses majas04.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris05.12 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus”teatri väikeses majas05.12 kl 16 “Maetud laps” Sadamateatris06.12 kl 12 “Helisev muusika”06.12 kl 12 “Helisev muusika”08.12 kl 19 “Uinuv kaunitar”08.12 kl 12 “Nukitsamees”teatri väikeses majas08.12 kl 19 “Vihmamees”teatri väikeses majas09.12 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas09.12 kl 19 “Vanamees ja meri”Sadamateatris09.12 kl 13 “Helisev muusika”Tallinnas Nokia Kontserdimajas09.12 kl 19 “Helisev muusika”Tallinnas Nokia KontserdimajasVanemuise 6, Tartu

Varius07.12 kl 18 “Ananassid šampanjas”

Rahvusraamatukogu teatrisaalisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater03.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”

06.12 kl 19 “Tarbetud inimesed”Antsla Kultuurimajas07.12 kl 15 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis07.12 kl 17 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis08.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”09.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater04.12 kl 15 “Karupoeg Puhh”

Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater03.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

07.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas09.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa03.12 kl 19 Rain Simmul,

Heli Vahing, Jaan SöötMere pst 7, Pärnu

Eesti Nuku- ja Noorsooteater03.12 kl 19 Juhan Viidingu laulude

heliplaadi “Osa 2” esitluskontsertLai 1, Tallinn

Estonia kontserdisaal 07.12 kl 19 Eliitkontserdid /

Tanel Joamets (klaver) 09.12 kl 18 Musamari lastekontsert“Meil on jõulud, meil on laulud”Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed  05.12 kl 17 Kolme Tenori Jõulukontsert  

09.12 kl 19 Kolme Tenori Jõulukontsert  Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi03.12 kl 22 “Hip Hop Jam”

Def Räädu, Noizmakaz04.12 kl 19.45 Suur Pöffi LõpupiduMagasini 5, Tartu

Keila kirik09.12 kl 19 Jõulud südames -

Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,Uku Suviste, Violina, Mihkel MattisenPaldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait03.12 kl 20 Kristjan Mazurtšak

(saksofon), Ara Yaralyan (kontrabass)04.12 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk04.12 kl 22 Räppsodi Feat.

Getter Jaani, Shanon, Anis ArumetsVallikraavi 4, Tartu

NO9903.12 kl 22 Jazzklubi:

Muusikaakadeemia ja Otsakooli bändid04.12 kl 16 Jazzklubi: AjavaresSakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja07.12 kl 19 Macy Gray / Jõulujazz 2010

Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld03.12 kl 22 Bombillaz

plaadiesitluskontsert!04.12 kl 22 Metsakutsututvustab plaati08.12 kl 21 Jazziklubis Rebecca Kontus & Tom-Tomm TrioLossi 15, Viljandi

Pärnu Agape Keskus04.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Männi 2, Pärnu

Pärimusmuusika Ait03.12 kl 19 Kitarriduo Ain Agan ja

Oleg Pissarenko07.12 kl 18 OKA kontsertkohtumine Sille Kapperiga07.12 kl 19 Junson, Niit, Mazurtchak / Jõulujazz 201009.12 kl 19 Indrek KaldaJuubelikontsert “Jagatud armastus”Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja03.12 kl 19 “Reis ümber maailma”

Eesti RahvusmeeskoorAida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik03.12 kl 21.30 Jazzliit: Ajavares

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe03.12 kl 22 Singer-Vinger /

Ultima Thule08.12 kl 19 W.A.S.P. (USA)09.12 kl 20 Tony Allen (NIG)Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saka Mõisahäärber03.12 kl 19 Koit Toome - Mälestused

Saka mõis, Kohtla vald, Ida- Virumaa

Tallinna Jaani kirik04.12 kl 18 Jõuluaaria:

Oliver Kuusik (tenor, RO Estonia) Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Pauluse kirik05.12 kl 17 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Riia 27, Tartu

Teatri Puhvet06.12 kl 19 Siim Aimla, Ara Yaraljan

Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal08.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Valga mnt 42, Tõrva

Viimsi Püha Jaakobi kirik05.12 kl 17 Hingemuusikaga jõuluaega / L. Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak

Nurme tee 3, Viimsi

Voose Rahvamaja05.12 kl 19 Jõulud südames -

Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,Uku Suviste, Violina, Mihkel MattisenVoose küla, Alavere

Väravatorn 04.12 kl 16 Hortus Musicus:

Vahemere lauludLühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),

Juliana Espana Keller (CA/UK),Thora Gunnarsdottir &Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12  Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01Lai 17, Tallinn

Haus Galerii“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus “Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, 08.12–26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12Aida 4, Pärnu

Tallinna LinnagaleriiErkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12

Harju 13, Tallinn

Tammelinna RaamatukoguRaivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tampere Maja“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum”Nõukogude öö” ja teisi pilte. Raul Rajangu, kuni 30.12

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,kuni 12.12“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,kuni 12.12Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja“Peterburi muuseumi vahakujude

näitus”, kuni 13.12Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Liiva 13, Võru

KINO

Coca-Cola Plaza  “Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: R–P kl 14.00; RR–L kl 11.40; E–N kl 11.45, 16.50, 19.20 v.a. N)vene keeles: kl 11.30 (v.a. N); R–P kl 16.50;  E–K kl 16.40; E–N kl 19.10“Õigeks ajaks”kl 14.45, 21.55“Saag” 3DR–L kl 14.20; R–P kl 19.20, 21.45; E–N kl 14.15; E–K kl 22.05“Jälle sina”R–P kl 17.05“Pidurdamatu”kl 12.20, 17.20, 19.40“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 11.50 (v.a. P), 15.00, 18.10 (v.a. N), 21.15; R–P kl 16.05, 19.05;E–N kl 12.15, 15.20“13”kl 17.15, 22.20“Kõrbelill”kl 11.35 (v.a. N), 14.25 (v.a. N), 19.30“Skyline - Ära vaata üles”L–P kl 11.45, 13.55; R–P kl 22.15“Kolm järgmist päeva”R–P kl 11.55 , 14.30, 19.25, 22.05;E–N kl 11.40 , 14.20, 17.00, 19.35, 22.10“Luba mind sisse”kl 13.15 (v.a. R), 15.30 (v.a. R), 17.45, 20.00, 22.15; R kl 11.45, 13.55“Kiirem”kl 12.30, 14.55, 17.30, 19.45, 22.00“Söö palveta armasta”kl 18.20, 21.20“Keelatud tants” 3DE–K kl 14.00; E–N kl 21.40“Narnia Kroonikad:Koiduränduri teekond” 3DP kl 12.15; L kl 15.00; N kl 18.30National Theatre Live: “Hamlet”N kl 21.0014. TallinnaPimedate Ööde FilmifestivalHobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Saag” 3DE–K kl 21.00“Õigeks ajaks”kl 15.15, 19.15“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.00 (v.a. K), 15.00 (v.a. P, K),18.00 (v.a. L); R–P kl 21.00“Häbimärk”kl 17.15“Saatan”13.15, 21.30“Narnia Kroonikad: KoiduränduriTeekond” 3D P kl 15.00; L kl 18.00National Theatre Live: “Hamlet”N kl 21.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri        

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. E), 21.15; L–P kl 12.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 18.15“Külm linn”kl 16.30, 21.00“Jälle sina”14.15, 19.00; L–P kl 12.00“Kiirem”kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Söö, palveta, armasta”

P kl 15.00, 18.00; E–T kl 18.30;K kl 18.00, 20.50; N kl 19.00Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Red – eriti ohtlikud agendid”

N, K kl 19.00, 21.00Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! Kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalisPÖFFi seansid“Red - Eriti ohtlikud agendid”T–N kl 15.15, 20.00“Häbimärk”T–N kl 17.45“Varuvõmmid”T–N kl 15.45, 20.45“Wall Street: raha ei maga”T–N kl 18.00Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Stone”kl 18.45“Saag VII“kl 21.00Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino  “Söö, palveta, armasta”

R–P kl 11.45(v.a. L,P), 17.00;EZ–N kl 12.45, 17.00, 20.30“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: R kl 13.45; L kl 14.15;P kl 14.00; E–K kl 12.15, N kl 13.45;vene keeles: R kl 11.30; L kl 12.15;P kl 12.00; E–N kl 11.45“Sotsiaalvõrgustik”R–P kl 13.15; E–N kl 16.30 “RED – Eriti Ohtlikud Agendid”R kl 14.30; L–P kl 11.45; E–N kl 21.00    “Õigeks ajaks”R–P kl 18.00; E–N kl 19.00“Saag” 3DR–P kl 22.45; E–N kl 11.55, 22.00“Pidurdamatu”R–P kl 16.00; E–N kl 14.00, 16.15, 18.45“Jälle sina”R–P kl 13.45; E–N kl 12.00, 14.20“Harry Potter ja surma vägised. Osa 1” R kl 12.30, 14.00, 16.00, 19.45, 21.15;L–P kl 12.45(v.a. P), 13.30 (v.a. L), 14.00, 16.45, 19.45, 21.45;E–N kl 12.30, 14.00, 15.30, 17.00,18.30(v.a. N), 20.00, 21.30“Skyline. Ära vaata üles”11.50, 18.15(v.a. R–P), 21.15 (v.a. R–P);R–P kl 22.00“Kolm järgmist päeva”R–P kl 13.00(v.a. L, P), 19.40,22.15(v.a. L, P); E–N kl 14.15, 19.15“Kiirem”R kl 12.00, 15.40, 17.45, 22.00;L–P kl 12.30, 14.30, 20.00, 22.15;E–N kl 13.45(v.a. N), 15.45, 17.45, 19.45, 21.45“Keelatud tants” 3DE–N kl 17.00“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”eesti keeles: N kl 11.00“Narnia Kroonikad. KoiduränduriTeekond” eellinastused: L–P kl 15.30esilinastus: N kl 18.30Estonia pst 9, Tallinn

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee