Autor: Excellent Business Forum • 8. märts 2024

Hinnatud äriprotsesside- ja tarkvarakonverents Excellent Business Forum tuleb taas

Aasta eest toimunud Eesti esimene äritarkvara konverents Excellent Business Forum tõi kohale üle 300 huvilise ja hulgaliselt jälgijaid üle veebi ning kasvab tänavu igas suunas.

Osalejate ja partnerite positiivne tagasiside kinnitas, et konverents oli tõeliselt kasulik iga osaleja äri ja professionaalse arengu jaoks ning taoline informatiivne sündmus on väga oodatud.

Konverentsi vastu oli väga suur huvi, mis andis meile kindluse teha see sellel aastal veel suuremas formaadis ning kaasata rohkem partnereid ja osalejaid,“ sõnab Excellenti turundus-ja kommunikatsioonijuht Maret Luts.

Ootame sündmusele raamatupidamise ja müügitöö eest vastutajaid, ettevõtte juhte ja finantsiste, kellele tutvustame äriprotsesside juhtimise ja äritarkvara kasutamise parimaid praktikaid kokku 5 laval. Lavadel on oma alade eksperdid rääkimas nii majandusest kui sellest, kuidas oma tööprotsesse oluliselt lihtsamini teha.

„Sündmuse korraldamisel ei lähtu me ainult enda äritarkvarast, vaid mõtleme laiemalt kogu sektoris ja majanduses toimuvast ning kaasame esinejana ka väliseid eksperte. Meie jaoks on tähtis anda ülevaade äriprotsessidest, tarkvaraarengutest ning turul toimuvast,“ lisab Luts.

Sündmus toimub uudses festivalilaadses ja sundimatus formaadis põnevas Noblessneri Valukojas, kus ettekannetega kõrvuti pakuvad üle 10 tehnoloogiapartneri lahendusi, mis lihtsustavad Sinu tööd. Saad valida just selle ettekande, mis Sind parasjagu kõnetab!

Kutsume Sind osalema konverentsil Excellent Business Forum, mis toimub 11. aprillil Tallinnas!

Oleme võtnud südameasjaks viia sündmus veelgi kõrgemale tasemele, pakkudes sisukat ja väärtuslikku kogemust kõigile külalistele.

Miks tasub osaleda?

● Uusimad trendid ja äritarkvara raamatupidamises: Pealava toob Sinuni kõige põletavamad teemad ja viimased uudised.

● Äriprotsesside teemalavad: Neli teemalava jagavad parimaid praktikaid äriprotsesside juhtimises ja äritarkvaras. Teemalavade loetelu: müük+ladu; seadmete teenindus; vesi/soojus/gaas; kinnisvara

● Erialased suhtlusvõimalused: Ühine mõttekaaslaste ja professionaaliga, laiendades oma kontaktide võrgustikku.

● Innovatiivsed lahendused: Üle 10 partneri esitlevad lahendusi, mis teevad Sinu tööprotsessid lihtsamaks.

● Erakordne formaat: Naudi uudset festivalilaadset atmosfääri Noblessneri Valukojas – koht, mis on sama unikaalne kui meie üritus ise.

Meil on hea meel tutvustada ka esinejaid:

Peeter Koppel, Redgate Wealthi investeeringute valdkonnajuht annab majanduse ilmaennustuse: kas äike või päike?

Sirli Heinsoo, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi digimajanduse osakonna juhatajalt uurime, millised on Eesti majanduse ja riigi andmevahetuse uued horisondid.

Raul Rebane, endine Gerd Kanteri tiimi juht, meedia- ja motivatsioonitreener räägib kuidas töö, puhkus ja meelelahutus on nagu kolme jalaga taburet, mis tuleb tasakaalus hoida.

Christer Haimi, CH Konsultatsioonide juht ning Eesti Raamatupidajate Kogu liige räägib raamatupidajate ja tööprotsesside tulevikust

Ilona Oolu on finantsjuht ja muutuste elluviia, kelle esitlusest saame teada, miks muutuste juurutamine tundub eriti raske ülesandena just finantsosakonnas.

Pille Arula on Viimsi Vesi finantsjuht, kes räägib millist kasu saab tööprotsesside automatsiseerimisest ning miks ühildada välised tarkvarad oma raamatupidamisprogrammiga.

Sven Karuse, Excellenti arendusjuht, kes räägib kuhu suunas äritarkvara liigub ning milliseid tööprotsesse saate kohe kasutada.

Kohal on loomulikult ka Excellenti enda eksperdid jagamaks näpunäiteid ja arenguid äritarkvara kasutamise ja muutuste osas.

Peeter Koppel

Siin on viis põhjust, miks peaksid kindlasti osalema:

1. Pealava raamatupidamise kuumade teemade ja tarkvara uudistega

2. Neli teemalava äriprotsesside juhtimise ja äritarkvara parima praktikaga

3. Head kolleegid ja mõttekaaslased osalemas

4. 10+ partnerit tutvustamas lahendusi, mis lihtsustavad Sinu tööd

5. Uudne festivalilaadne ja sundimatu formaat põnevas Noblessneri Valukojas

Soeta pilet varakult, sest sest kohtade arv on piiratud ja Sa ei taha sellest ilma jääda!

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700