Jaga lugu:

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

13 aastat turul olnud AccountStudio raamatupidamistarkvara kasutavad ligi 400 aktiivset klienti. Tarkvaral on teiste programmidega võrreldes oluliselt rohkem võimalusi, mis raamatupidaja tööd lihtsustavad ja kiirendavad. Tarkvara on üles ehitatud selliselt, et kõik detailid perfektselt omavahel sobituksid, moodustades stabiilse terviku. Koosnedes erimoodulitest, on seda võimalik kohandada erineva suuruse ja vajadustega klientidele.

Tarkvara ja pakettide hinnastamine toimub sisuliselt kasutajate arvu järgi, kuid raamatupidamisbüroode puhul kasutatakse eraldi hinnastamist.

AccountStudiol on laialdaselt võimalusi ning programmi on mugav käsitleda. Käime arenguga kaasas, nutikalt nutituleviku suunas.

AccountStudio on terviklik finantstarkvara, sisaldab kõiki vajalikke funktsionaalsusi ning oma pidevas arengus muutub vastavalt sellele, millised on turu nõuded ja seadusest tulenevad nõuded. 2017. aasta toob kaasa tarkvara veelgi paindlikumaks, kasutajasõbralikumaks ja mobiilsemaks muutmise. Näiteks saab praegu tarkvara kasutada nutiseadmetes (mobiiltelefon, tahvelarvuti) läbi VPN-i, ent üsna pea laieneb nutiseadmetele täielik funktsionaalsus.

Programm on kasutajasõbralik ja kergesti omandatav. Kõiki mooduleid: ladu ja arved, palk ja personal, kassa, XBLR aruandlus, e-poe moodul ning laenude ja põhivara lisamoodulid, on võimalik kasutada ettevõtte vajadusest lähtuvalt eraldi. Programm on üles ehitatud selliselt, et vigade tegemise tõenäosus on viidud miinimumini.

AccountStudio võimaldab töötajate vahel jagada erinevaid töölõike nii ühe ettevõtte siseselt kui ka olukorras, kus osa tööst toimub klientfirmas ja osa raamatupidamisbüroos. Tarkvara uuendamine toimub automaatselt!

AccountStudio äritarkvara majutus meie serveris on meie klientidele tasuta – jääb ära serveri ostu vajadus, varukoopiate pärast muretsemine ning tegelemine riistvara hooldusega. AccountStudio suurimaks eeliseks teiste programmidega võrreldes on erinevate võimaluste rohkus, mis raamatupidaja tööd oluliselt kiirendavad ja lihtsustavad. Juba täna on programm arendatud nii efektiivseks, et võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga!

Meilt saab raamatupidamisprogrammiga täielikult integreeritud, väike- ja keskmise suurusega ettevõttele sobiva, e-poe lahenduse. Tarkvarad, mis on algusest peale loodud koos töötama, teevad seda sujuvamalt ning on töökindlamad kui erinevate tootjate tarkvaradest kombineeritud süsteem!

Raamatupidamistarkvaraga integreeritavuse kohta e-poega saad täiendavat infot SIIN.

Meie raamatupidamistarkvara teenindab ettevõtte ära ka järsu kasvu, uuele turule sisenemise või tegevusala vahetamise puhul.

Tegemist on tervikliku finantstarkvaraga, mida on lihtne kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Peamine sihtgrupp on küll keskmise suurusega firmad, kuid kuna äritarkvara on järk-järgult laiendatav, ei ole takistusi ka suuremate ettevõtete nõudmiste täitmiseks. Vastavalt kliendi vajadusele saab iga moodulit kasutada lähtuvalt vajadusest nii eraldi kui ka koos: ladu ja arved, palk ja personal, kassa, XBRL aruandlus, e-poe moodul ning lisamoodulid laenud, põhivara jne.

AccountStudio põhiklientuuri moodustavad e-kaubandus, väiketootmine ja komplekteerimine. Kõik veebipoes toimunud liikumised kajastuvad koheselt laos ja raamatupidamises, olemas on õiged tööriistad e-poe efektiivseks käivitamiseks ja sujuvaks toimimiseks ning alati on täpne ülevaade rahaliikumisest – kust raha tuleb, palju on kaupa, kes on võlgu. Tänu õigele infole ja aruannetele juhite AccountStudioga nii suuri kui ka väikeseid e-poode alati kasumlikult.

Kuitahes lihtne ja efektiivne pakutav majandustarkvara ka tundub, taandub programmiga rahulolu ühele väga olulisele asjaolule – kiirele ja tõhusale kasutajatoele.

Loogilise ülesehitusega, kiire ja lihtsa AccountStudio suurim eelis teiste programmidega võrreldes on erinevate võimaluste rohkus ning omavahel perfektselt sobituvad moodulid, mis raamatupidaja tööd oluliselt kiirendavad ja lihtsustavad. Ja kui raamatupidajatel või teistel programmi kasutajatel peakski tekkima mõni küsimus seoses tarkvaraga, pakub AccountStudio väga efektiivselt toimivat kasutajatuge telefonitsi või kirja teel. Samuti on võimalik kohapealne kasutajatugi nii tarkvaramüüja kui ka kliendi enda juures.

Kuna AccountStudio müüb enda arendatud toodet, saab kõigile küsimustele vastused väga kiiresti ja põhjalikult. Samuti on Eesti raamatupidajatele suur pluss emakeelne tagasiside ja võimalikud lisamaterjalid ning koolitused, selle asemel et sirvida näiteks ingliskeelseid manuaale või suhelda mujal riigis asuva kõnekeskusega. Kokkuvõttes võib öelda, et lisaks kiirele ja lihtsale äritarkvarale toetab teid igal hetkel kiire ja selge kasutajatugi.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt