Tuuli Seinberg • 28 november 2016

Kasutamisvalmis AccountStudio on kiire

Foto: AccountStudio

1997. aastal asutatud OÜ Vesiir online-tarkvara AccountStudio pakub suurfirma võimalusi väikefirmale sobiva hinnaga. “Teenus ja tarkvara ühest kohast” lähenemine aitab välistada mitmeid probleeme.

Väärib mainimist, et Vesiir OÜ sai esimese raamatupidamisettevõttena Eestis ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi. See tähendab, et midagi ei jäeta juhuse hooleks! Lisagarantiina on olemas vastutuskindlustus. Ka on ettevõttel koostööpartnerite võrgustik advokaatidest, notaritest ja ettevõtluskonsultantidest, kelle teenustele on mugav ja kiire ligipääs. Vesiiril on peakontor Tallinnas ja harukontor Pärnus: "Account Studio väga efektiivne ja raamatupidamisandmed kergesti töödeldavad. Vana tarkvara vahetamine Account Studio vastu võimaldas kaks korda rohkem raamatupidamiskliente teenindada. Aruannete koostamine ja esitamine käib uskumatult kiiresti."

Küsimustele vastab OÜ Vesiir juhatuse liige Enno Lepvalts.

Millest on tarkvara valikul kõige olulisem lähtuda?

Lähtu oma vajadustest! Esiteks mõtle sellele, kas ja kui palju tahad raamatupidamistarkvara kasutuselevõtmiseks teha tühja ettevalmistustööd – see tähendab kulutada oma väärtuslikku aega erinevate seadistuste tegemiseks. Teiseks hinda seda, kui mugav seda on tarkvara kasutada – rutiinne käsitöö peab olema viidud miinimumini.  Kolmandaks arvesta sellega, et tihtilugu võib tarkvara olla küll ilus ja värviline, kuid sisult tühi.Millised on teie tarkvara suurimad plussid ja eelised?

Account Studio on kasutamisvalmis seadistatud süsteem, mille arendamismeeskonnas on võrdselt programmeerijatega ka raamatupidajad, kes tarkvara ka igapäevaselt kasutavad. Selle tulemusena on Account Studio täisfunktsionaalne tööriist, aga mitte mänguasi.Kui palju on kasutajaid?

Account Studiol on tuhatkond kasutajat. Suurim neist on Vesiir OÜ, kelle raamatupidamisteenuse kliendid moodustavad sellest umbes kolmandiku.Kasutajad tarkvarast

Rivo Kütt ettevõttest Omamees OÜ

Mida tarkvara sisaldab

AccountStudio majandustarkvara on suunatud eelkõige raamatupidajale, et muuta tema elu lihtsamaks.Siiski muudab see kaudselt kergemaks ka juhi elu, sest kogu töö, mida raamatupidaja teeb, on ju firmale kulu. Seepärast on oluline, et aruandeid oleks programmist lihtne ja kiire välja võtta. AccountStudio majandustarkvara on loodud Eesti suurima raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ abil, kus sama tarkvara igapäevatöös kasutatakse. Nii tagatakse selle vastavuses hoidmine muutuvate seaduste ja tingimustega ning ülim funktsionaalsus ja kasutusmugavus., mistõttu on seda võimalik kohandada igasuguse suuruse ja vajadustega klientidele. Tarkvarasüsteem on piisavalt täiuslik, et rahuldada ka kõige suuremate klientide vajadused, kuid tänu sujuvalt integreeritavatele moodulitele on see nii paindlik, et on taskukohane ka väikesele kliendile. Tarkvara on pidevalt arenev ja ajakohane, kuid uuendustele ja muule ei pea te ise mõtlema – tarkvara on võimalik kasutada meie serveris, tänu millele jääb ära vajadus ise server osta, varukoopiate pärast muretseda ja riistvara hooldusega tegeleda.. Teiste levinud tarkvarade puhul teeb keeruliseks see, et erinevaid andmeid tuleb vaadata erinevatest moodulitest ja neid ei saa üle kanda. AccountStudio süsteem koondab kõik erinevad moodulid üheks võimsaks ja funktsionaalseks tervikuks, milles erinevate moodulite piire ei tunnetagi. Nii on andmeid lihtsam leida ja hoomata ning aruandluses on tagatud detailsus.

AccountStudio majandustarkvara koosneb eri moodulitest

Üks olulisemaid märksõnu AccountStudio majandustarkvara juures on terviklikkus

Vaata lisa http://www.accountstudio.ee/

Account Studio
TSD eksport
FUNKTSIONAALSUS
Internetipõhine
Installeeritav (desktop)
Rent: kas määratud tähtaeg või tähtajatu?
Kas mitu kasutajat on võimalik?
Kas iga kasutaja on eraldi hinnastatud?
Kas kasutajatele on võimalik määrata erinevaid õigusi?
Kas kasutajalitsents sisaldab  interneti kaugkasutuse võimalust? (installeeritava tarkvara puhul)
Kas kasutaja peab lisaks ostma andmebaasi serveri tarkvara (nt MS SQL vms)?
1 - 10...11 - 20...91 - 95

Account Studio
TSD eksport
FUNKTSIONAALSUS
Internetipõhine
Installeeritav (desktop)
Rent: kas määratud tähtaeg või tähtajatu?
Kas mitu kasutajat on võimalik?
Kas iga kasutaja on eraldi hinnastatud?
Kas kasutajatele on võimalik määrata erinevaid õigusi?
Kas kasutajalitsents sisaldab  interneti kaugkasutuse võimalust? (installeeritava tarkvara puhul)
Kas kasutaja peab lisaks ostma andmebaasi serveri tarkvara (nt MS SQL vms)?
1 - 10...11 - 20...91 - 95
Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700