24/7 Veebiseminarid

Lektor
Tutvustus
Kestus
Tõnis Elling, Leinonen OÜ nõustamisüksuse juht
Kulukad vead käibedeklaratsiooni täitmisel

Tänaseks on muudatustega seotud segadus suures osas paika loksunud, ent sellest hoolimata esineb käibedeklaratsiooni täitmisel mitmeid probleeme ja tehakse kulukaid vigu. Veebiseminaril käsitleme nii sõiduautode, 1000-euroste arvete kui ka piiriüleste tehingute deklareerimise vigu nii käibedeklaratsiooni kui ka ühendusesisese käibe aruande täitmisel. Käsitlemisele tulevad järgmised teemad: 1. Levinud vead sõiduautode deklareerimisel. 2. Ootamatud vead 1000-euroste arvete deklareerimisel. 3. Kas, kuidas ja millal deklareerida teenuse ostmist välisriigi ettevõtjalt. 4. Ühendusesisese käibe aruanne - mida ja kuidas deklareerida.

Kestus: 90 minutit
Tõnis Elling, Leinonen OÜ nõustamisüksuse juht
Reisiteenuste käibemaksuga maksustamise erikord

Reisiteenuste erikord ei ole ainult reisibüroodele. Tihti on reisiteenuste erikord päästerõngaks ja tavalisele ettevõtjale. Probleemid piiriüleste tehingutega võivad saada optimaalse lahenduse, kasutades erikorda. Seminaril käsitletavad teemad: - Reisiteenuste erikord, millal saab kasutada? - Kauba või teenuse edasimüük ja vahendamine. - Erikorra rakendamine. - Käibe tekkimise aeg ja koht erikorra kasutamisel. - Sisendkäibemaksu arvestamine kui kasutatakse erikorda.

Kestus: 90 minutit
Aule Kindsigo, Kindsigo Konsultatsioonid OÜ juht, maksunõustaja
Astmelise maksuvaba tulu arvestamine: millal, mida ja kuidas?

Vastuvõetud tulumaksuseaduse muutmise seaduse kohaselt on alates 1. jaanuarist 2018 residendist füüsilise isiku maksuvaba tulu piirmääraks 6000 eurot aastas ehk 500 eurot kuus. Raamatupidajate jaoks tähendab see suurt segadust maksuvaba tulu arvestamisel, füüsiliste isikute jaoks võib see tuua aga olukorra, kus tuludeklaratsiooni esitamisel peab tulumaksu hoopis juurde maksma.

Kestus: 90 minutit
Evelyn Liivamägi, Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja
TSD ja MTA uuendused 2018

2018. aastal muutub maksuvaba tulu arvestus, kusjuures raamatupidajad peavad arvutamisel lähtuma ainult väljamakse tegemise kuu väljamaksetest. Õige maksuvaba tulu selgub aga alles füüsilise isiku tuludeklaratsioonil. Praktilisel veebiseminaril vaatame, mis täpsemalt TSD-l ja lisadel muutub, ära kaob või juurde tuleb ning millised uuendused ja täiendused Maksu- ja tolliametil veel on tulemas.

Kestus: 85 minutit
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Wellman otsib ÄRI- JA FINANTSANALÜÜTIKUT

Wellman OÜ

08. veebruar 2018

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

26. jaanuar 2018

Uudised

Tööriistad

Raamatupidaja.ee uudiskirjaga liitumine