MTA jagab aumärke

MTA andis aumärke välja üheteistkümnendat korda
MTA andis aumärke välja üheteistkümnendat korda

MTA aumärgi pälvisid üheksa maksu- ja tollivaldkonna edendajat.

Rahandusminister Toomas Tõniste kinnitas maksu- ja tolliameti aumärgi komisjoni ettepanekul kõrgeima ehk I klassi aumärgi saajaks MTA uurimisosakonna juhataja Rain Kuusi, kes on pikaajalise ja eesmärgipärase tööga avaldanud mõju maksu- ja majanduskuritegevusega võitlemisel nii Eestis kui väljaspool.

Rain Kuusil on olnud kandev roll MTA uurimisosakonna järjepideval ülesehitamisel ja arendamisel, mille tulemusel on uurimisosakond silmapaistva professionaalse võimekusega järelevalveüksus, mis pälvib tunnustust nii kodu- kui välismaistelt koostööpartneritelt.

Teise klassi aumärgi pälvisid Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatuse esimees Raivo Rand ning tegevdirektor Indrek Peterson, kes on mõlemad aktiivselt panustanud ausa konkurentsi toimimisse ehitusektoris ning mõelnud kaasa maksurikkumiste tõkestamise meetmete efektiivsemaks muutmisele.

Kolmanda klassi aumärgi pälvivad kuus pikaajaliselt MTA-s oma töötulemustega ja positiivsete muudatuste elluviimisega silma paistnud ametnikku.

Maksuauditi osakonna juhataja asetäitja Eilike Pruuli juhitud valdkondade eesmärgipärane, sihikindel ja edukas töö on järjepidevalt kahandanud varimajandust Eestis. Maksuauditi üksuse juhi Kristi Veskusel on võtmeroll uusi lähenemisi nõudvate maksuprobleemide lahendamisel, maksuauditi ametnike teadmiste arendamisel ning kõige keerulisemate maksujuhtumitega tegelemisel. Tolliosakonna vaneminspektor Ojar Kalnapenkis on pikaajaliselt ja sihikindlalt arendanud tollijärelevalvet.

Teabeosakonna peaspetsialist Gerli Haav on suure pühendumusega andnud märkimisväärse panuse salakauba vastases võitluses. Maksude osakonna konsultant Liia Rannala väärib tunnustust pikaajalise ja silmapaistva nõustamistegevuse eest rahvusvahelise maksustamise alal ning koostöös Soomega. Endine kommunikatsiooniosakonna sisekommunikatsiooni juhtivspetsialisti Ailen Vessmann on andnud märkimisväärse panuse sisekommunikatsiooni arendamisse ning organisatsioonikultuuri rikastamisse.

Aumärke andis MTA välja üheteistkümnendat korda. Rohkem infot selle aasta aumärkide saajate ning eelmiste aasta laureaatide kohta leiad SIIT.

Allikas: Maksu- ja Tolliamet

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad