Coop Pank maksab ettevõtetele kõrgemat intressi

Coop Pank alustas ettevõtetele kõrgema intressi maksmist
Coop Pank alustas ettevõtetele kõrgema intressi maksmist

Coop Pank tõstis teisipäeval, 21. augustil äriklientidele konto jäägilt makstavat intressi, mis on nüüd kuni 0,25 protsenti aastas, samal ajal kui turu keskmine kontojäägi intressimäär on 0,01 protsenti.

Coop Pank soovib olla partneriks Eesti ettevõtetele, makstes äriklientidele turu keskmisest oluliselt kõrgemat intressi. Ettevõtted, kelle kontol seisab vaba raha 100 000 kuni 1 miljon eurot, teenivad konto jäägilt intressi 0,25 protsenti aastas, mis on Eesti universaalpankade seas kõrgeim makstav intress. Summadele alla 100 000 ja üle 1 miljoni euro maksab pank intressi 0,15 protsenti.

Coop Panga juhatuse liikme, ärikliendipanganduse juhi Hans Pajoma sõnul soovib pank kõrgema intressi kehtestamisega pakkuda ettevõtetele alternatiivseid võimalusi oma tänasele likviidsuse juhtimisele. “Kui enamik arvelduspankasid pakub klientidele kas 0,01% või suuremate summade puhul lausa negatiivset intressi, siis Coop Panga poolt pakutav intressitase on oluliselt kõrgem. Kõige enam võidavad kõrgema intressimäära tõttu ettevõtted, kellel on tavapärasest suuremad arvelduskonto jäägid, mille pealt tänase seisuga ei teenita olulist tulu,” selgitas Pajoma.

Lisainfot Coop Panga uute intressimäärade kohta leiad SIIT.

Allikas: Coop Pank

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad