Lihtne äritarkvara juhile

Lihtne äritarkvara juhile
Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Tavaliselt ajab juht rahaasju eri kohtades - ostuarvete vastuvõtt meilikastis, müügiarved Excelis või raamatupidamises, eelarved Excelis, aruanded raamatupidamises, maksed pangas jne. Selline töökorraldus on ajamahukas ega taga jooksvat ning just juhile olulist ülevaadet firma käekäigust.

 

BudgetMatador toob peamised juhipoolsed raamatupidamisega seotud ülesanded ning ülevaated ühte kohta. Tänase seisuga on BudgetMatador tööriist ostu- ja müügitehingute haldamiseks, eelarvete koostamiseks ja nende täituvuse jälgimiseks. Kuivõrd rakendus on veebipõhine, saab andmeid lihtsalt jagada tiimikaaslaste ning äripartneritega.

 

Lähema aasta jooksul lisandub ka:

- ostuarvete vastuvõtmine meili teel;

- ostuarvete kinnitamine ja maksmine äpist;

- müügiarvete väljastamine ja maksekontroll äpist;

- töölaud aruannete koostamiseks;

- töölaud ehk dashboard peamiste mõõdikute jälgimiseks.

 

BudgetMatadori arendatakse pidades silmas eeskätt juhi vajadusi - seda nii kasutajaliidese, funktsionaalsuse kui ka terminoloogia mõttes. Nii on rakendus mõeldud kasutajale, kel ei ole tingimata raamatupidamislikke süvateadmisi. Sarnaselt keskendub BudgetMatador peamiselt nendele funktsioonidele, mida haldab juht - st arvehaldus, likviidsusprognoosid ja juhtimisaruanded. Kasutajaid ei koormata nt lao- ja palgaarvestusega, samuti jäetakse raamatupidaja hoolseks bilanss ja kasumiaruanne.

 

Lisaks aitab BudgetMatador kui andmebaasi põhine ja avatud API-ga rakendus tõsta organisatsiooni üldist tööefektiivsust:

- Automatiseerida andmesisestust üle liideste - BudgetMatador on välja arendamas eel-integratsioone peamiste pankade ning raamatupidamistarkvaradega;

- Liidestuda teiste ettevõttes kasutatavate lahendustega, toetudes BudgetMatadori avatud rakendusliidesele;

- Töödelda suuremamahulisi andmeid ilma Exceli ning Google Sheetsi mahupiirangute ning kiiruseprobleemideta.

 

Tutvu äpiga ja lae alla tasuta e-raamat Kuidas siduda oma eelarved tulude-kuludega SIIN.

 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad