Excellenti ajasäästunipp: ühtne infosüsteem

Excellenti projektijuht Allan Mäe tutvustab ühtset infosüsteemi
Excellenti projektijuht Allan Mäe tutvustab ühtset infosüsteemi

Tänapäevane äritarkvara ei ole mõeldud kasutamiseks ainult raamatupidajale. Samas programmis saavad tööd teha erinevad ettevõtte osapooled. Raamatupidajale tuleb kasuks, kui kogu tegevus koondatakse ühe katuse alla, kus kõik osakonnad ja töötajad saavad oma tööst jälje jätta, sest nii leiab ta kogu vajaliku info ühest süsteemist.

Näiteks on ühine tarkvara abiks müügi-, teenindus- või hooldusteenindust pakkuvas ettevõttes, mille raamatupidajal on arvete koostamiseks vaja teada nii tehtud töö sisu, mahtu kui ka kliendiga tehtud kokkuleppeid. Olukord, kus teenust pakkuvad tehnikud kasutavad teist süsteemi ja peavad raamatupidajale oma tööst eraldi infot andma, tekitab raamatupidajale lisatööd ja tõmbab tähelepanu põhitöölt tehnilistele tegevustele. Ühine äritarkvara kogu ettevõttele aitab seda probleemi lahendada.

Excellent Business Solutionsi projektijuhti Allan Mäe sõnul lihtsustab ühine äritarkvara raamatupidaja tööd:

• ülevaade töötajate tegevusest ja tehtud töödest võimaldab automatiseerida arvete koostamist ning lihtsustab palgaarvestust;

• tarkvarasse sisestatud info kaotab paberaruandluse vajaduse;

• äritarkvarasse sisestatud info põhjal on raamatupidajal võimalik saata koondarveid kõigile klientidele.

Kasutaja kommentaar

Tööstusseadmete müügi ja hooldusega tegeleva Aider OÜ tegevjuhi Henri Tabri sõnul tekitas mitme eri programmiga töötamine palju lisatööd, mistõttu otsustati ettevõttes kasutusele võtta „kõik ühes” tarkvara, mida saaks kasutada nii hooldustehnik kui ka raamatupidaja. „Üleminek uuele süsteemile on suurendanud kõigi töötajate iseseisvust, tagab töö kiiruse ja samas ka kvaliteedi. Ühte kohta on koondatud firma põhitegevus ning sellega kaasas käiv raamatu- ja arvepidamine, mis oluliselt lihtsustab kõikide osapoolte tööd.”

VAATA LISA: WWW.EXCELLENT.EE

Osale arutelus

  • Allan Mäe, projektijuht

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad