Konverents kasumlikult kasvamisest

Konverents kasumlikult kasvamisest
1Office tegevjuht Grete Janson võttis vastu teise koha auhinna

29. märtsil toimus esmakordselt raamatupidamisbüroode konverents Kasumlik kasv 2018 ning kõige rohkem käivet kasvatanud büroode autasustamine. Vaata galeriid ja loe, kes jõudsid TOPP 10 sekka ning kes olid 3 kõige tublimat.

Konverentsi avas MOVE Guides’i tootejuht ja majandusekspert Kristjan Lepik, kes rääkis majanduse ja tehnoloogia arengusuundadest ning andmete ja uute kriteeriumite olulisusest.

Comistar Eesti tegevjuht Mikk Maal jagas praktilisi näpunäiteid käibe kasvatamiseks ilma töökoormuse tarbetu tõstmiseta ning Eesti Raamatupidajate Kogu juht Margus Tammeraja usutles büroode juhte Krista Teearu (DStream Accounting), Christer Haimit (CH Konsultatsioonid) ja Egle Vainulat (eLMEK Accounting) nende kogemuste, edulugude ja ettevõtte arengutee kohta.

NJORD advokaadibüroo vandeadvokaat Liisi Jürgen selgitas raamatupidamisbüroo lepingutega seotud riske ja jagas vajalikke nõuandeid uue andmekaitsemääruse rakendamiseks. Rödl ja Partner advokaadibüroo vandeadvokaat Alice Salumets rääkis aga raamatupidamisbüroo vastutusest ja riskide maandamisest ning tutvustas paljudele uudisena tulnud kohustust taotleda tegevusluba äriühingute teenuse osutamiseks.

Digiagentuur Lavii turundusstrateeg Timo Porval jagas eluliste näidete ja vaimukate tähelepanekutega soovitusi, kuidas ja milliste elementidega turul eristuda. Päeva lõpetas Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse liige Lasse Lehis terase ülevaatega Eesti praegusest maksupoliitikast ning võimalike uute arengute tutvustamisega.

Palju edu ja jätkuvat kasumlikku kasvu nii raamatupidamisbüroode TOP 10 käibekasvatajatele (2015-2016 majandusaasta andmete põhjal) kui kõigile sektori teenusepakkujatele!

Fotograaf Raul Mee

Galerii

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Valdkonna tööpakkumised

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

01. mai 2018

IuteCredit Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Executive Lab Seach OÜ

03. mai 2018

Uudised

Tööriistad