Eesti Raamatupidajate Kogu annab teada

Eesti Raamatupidajate Kogu annab teada
ERK teabepäeva „Tulumaksuseadus praktikas – esimese kahe kuu kogemused"

15. märtsil 2018 toimus ERK teabepäev „Tulumaksuseadus praktikas – esimese kahe kuu kogemused" ja iga-aastane üldkoosolek Eesti Filmimuuseumis. Lisaks toimusid MTÜ Eesti Raamatupidajate Kogu uue nõukoja valimised. Uus nõukoda valiti kolmeks aastaks.

Kokku tuli ligemale 119 ERK liiget üle Eesti. ERK teabepäeval arutati paneeldiskussiooni vormis kuidas on tulumaksu seaduse muudatus praktikas toiminud. Rahandusministeeriumi esindaja Lemmi Oro valgustas ka seadusemuudatuse tagamaid ja Maksu- ja Tolliameti esindaja Evelyn Liivamägi rääkis suurest tööst teavitamisel ning infosüsteemide ettevalmistamisel. Maarja-Liisa Maasik Merit Tarkvarast rääkis tarkvaraarendaja katsumustest väga lühikese ajaga muudatustest tingitud arendustest palgaarvestuse tarkvaras. Raamatupidamisbüroode esindajad Virge Ratassepp (V.Finantser) ja Imre Pralla (Askendo) tõid välja praktikute kogemused. Auditoorimiga tekkis elav diskussioon, paljud küsimused said konkreetsed ja selged vastused. Panelistide hea huumorisoon ja näited lisasid vaid positiivset nooti.

Üldkoosoleku päevakord - juhatus andis ülevaate senistest tegevustest, kinnitati ERK eelarve ning valiti uus nõukoda. ERK uus nõukoda.

Kõigil oli suurepärane võimalus koos giidiga teha ringkäik Eesti Filmimuuseumis. Eesti Filmimuuseum asutati 2006. aasta sügisel eesmärgiga väärtustada Eesti filmiajalugu. Filmimuuseum on kujunemisjärgus muuseum, mille kogudes on ekraniseeringutes kasutatud kostüüme, rekvisiite, Eesti filmiajalugu puudutavaid fotosid, käsikirju, dokumente, meeneid, trükiseid ja kinotehnikat.

Valiti ka uued MTÜ Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) nõukoja liikmed:
1. Aasamets Aila
2. Erala Sille
3. Haimi Christer
4. Järvpõld Valdek
5. Jaskeläinen Liia
6. Laal Eve
7. Lepvalts Enno
8. Noorväli Ursula
9. Noorväli Helle
10. Nuut Anne
11. Palm Aili
12. Püvi Juta
13. Ratassepp Virge
14. Roosioja Aime
15. Sternhof Manivald
16. Tammeraja Margus
17. Teearu Krista
18. Tinits Margus
19. Urban Karri
20. Vainula Egle

Allikas: Eesti Raamatupidajate Kogu

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

22. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad