Kopeerimise vähe kasutatud nipp – Ctrl + C + C

Uno Kõrsmaa
Koolitaja Uno Kõrsmaa tutvustab vähe tuntud kopeerimise nippi

Ctrl + C ja Ctrl + V (rahvakeeli „kopipeist”) on enamikule meist ammu tuttavad. Kas sa aga tead, et puhvrisse saab kopeerida kuni 24 erinevat objekti ja neid sealt siis vastavalt vajadusele kleepida?

Selle võimaluse kasutamiseks pead kõigepealt aktiveerima ühe valiku –allolevalt pildilt näed kohta, kuhu selleks klikata (vt HOME-riba esimene sektsioon).

Proovi nüüd kopeerimisel Ctrl + C asemel kasutada shortcut’i Ctrl + C + C – hoia Ctrl all ja vajuta kaks korda C. Nii saad vähendada kopeerimiste hulka ja lihtsustada (korduv)kleepimisi, ning seda Office’i programmide üleselt – ühest programmist kopeeritud andmeid saab valikuliselt kleepida mujale, nt Excelist Wordi või Outlooki.

Ctrl + C + C on vaja kopeerimisel vajutada ainult esimest objekti kopeerides – see avab ühtlasi puhvri paani.Kui puhvri paan on juba avatud, saab objekte puhvrisse kopeerida tavapärase Ctrl + C-ga.

Ava mõned Office’i programmid ja proovi kohe järele … ning kasuta võidetud minuteid selja sirutamiseks! Allpool leiad näitlikke illustratsioone.

Vaata ka Uno Kõrsmaa koolitust „Exceli meistriklass: makrod ja VBA”.

www.koolitus.ee

 

Osale arutelus

  • Uno Kõrsmaa, koolitaja

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Valdkonna tööpakkumised

Deloitte otsib RAAMATUPIDAJAT

Deloitte Audit Eesti AS

25. veebruar 2018

Harju KEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

Uudised

Tööriistad