EY Eesti juhtkonnas on muudatused

EY Eesti juhtkonnas on muudatused
EY Eesti partner Ranno Tingas

EY Eesti partner Ivar Kiigemägi, kes on ettevõttes töötanud 15 aastat, lahkub alates novembrist ametist. Tema ametikohustused EY Eesti juhtimisel võtab üle Ranno Tingas, auditiosakonda hakkavad juhtima partner Olesia Abramova ning oktoobri keskel EYga partnerina liituv, laialdaste kogemustega vandeaudiitor Stan Nahkor.

“Ettevõtte pikaajalise juhina tänan EY töötajaid, kliente ja koostööpartnerid, kellega moodustasime ühise, areneva ja teotahtelise meeskonna,” sõnas EY Eesti partner Ivar Kiigemägi. “EYs töötatud aeg pakkus mulle palju väljakutseid, õnnestumisi ja eduelamust. Kõik hea võtan endaga kaasa. Inimese aktiivne karjäär kestab umbes 30 aastat, olen poole sellest veetnud EYs. See aeg on olnud piisavalt pikk, et nüüd teha tööalases elus muutus, mis on kasulik mulle ja organisatsioonile. Esmalt plaanin puhata, kuid siis leida väljakutse, milleks on vaja rohkelt kirge ja saavutusjanu. Tunnen Stani juba pikka aega ning mul on väga hea meel, et leidsime tema näol EYsse väga tugeva täienduse.”

“Ivar on olnud tugev partner, kellega koos oleme õlg-õla kõrval pakkunud klientidele parimaid professionaalseid teenuseid ning aidanud neil saavutada oma eesmärke,” lausus EY Eesti partner Ranno Tingas. “Pikk koostöö on liitnud ning loomulikult on muutustega kaasnevad tunded vastakad. Samas on elus muutused paratamatud ning tean, et Ivari järgnevad väljakutsed on tema seniste saavutuste väärilised.”

“Klientide jaoks on oluline, et kõik positiivsed kogemused jätkuvad,” märkis Ranno Tingas. “Meie auditimeeskonnaga liitub Stan Nahkor, kes töötas viimase aasta advokaadibüroos Sorainen, kuid enne seda pikalt EY põhikonkurendi PwC juures. Teenuse kvaliteedis ja klienditeeninduse fokusseerimises me alla ei anna, vaid püüame iga päev ennast täiendada ja parandada. Auditiosakonna juhtimise järjepidevuse tagab Olesia Abramova, kes on EYs olnud juba 15 aastat ning on nende aastate jooksul töötanud enamiku meie klientide heaks.”

Ernst & Young Baltic AS on Baltimaade juhtiv ärikonsultatsiooni- ja audiitorbüroo. EY Eesti esinduses töötab 110 inimest. Rahvusvaheliselt on EY üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi- ja maksuteenuste pakkujatest. EY tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat Baltimaades.

Allikas: EY Eesti

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Valdkonna tööpakkumised

Wellman otsib ÄRI- JA FINANTSANALÜÜTIKUT

Wellman OÜ

08. veebruar 2018

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

26. jaanuar 2018

Uudised

Tööriistad