Veebipõhiste majandustarkvarade infopäev

ERK infopäev
ERK korraldab raamatupidamisteenuste pakkujatele infopäeva

Eesti Raamatupidajate Kogu korraldab infopäeva, mis keskendub raamatupidamisteenuse pakkujate konkreetsetele muredele ja nende lahendamisele kaasaegsete veebipõhiste majandustarkvaralahenduste abil.

Tallinna Tehnikaülikooli Mektory innovatsioonikeskus on õige koht nii praktiliste juhiste andmiseks kui ka unistuste tarkvara üle arutamiseks. 

Infopäeva ajakava

09:30 – 10:00 Registreerumine ja äratav hommikukohv
10:00 – 10:30 Sissejuhatus – kuidas olla tark tellija. Raamatupidajad ja innovatsioon – kuidas uute võimalustega kursis püsida ja neid oma töös ära kasutada. Raamatupidamisteenuse pakkuja, kui oma kliendi edu edendaja.
10:30 – 11:15 Probleem I – Ostuarved ja kviitungid. Lahendus e-arved ja tšekk.ee või ...?
11:15 – 12:00 Probleem II – Aruandlus riigile. Kas lahendus on Maksuameti uued e-teenused ja RIK-i XBRL?
12:00 – 13:00 Lõuna – võimalus suhelda otse tarkvarapakkujatega ja kolleegist tarkvarakasutajatega.
13:00 – 14:00 Probleem III – igapäevane pangaring. Kuidas lihtsustada pankadega andmevahetust? Kuidas laabub LHV Panga ja Maksuameti koostöö, mida pakub Swedbank ja SEB?
14:00 – 14:45 Probleem IV – digiraamatupidamise varjatud külg – kus on andmed, kellele need kuuluvad ja kuidas säiluvad? Mis juhtub, kui on vaja vahetada tarkvara?
14:45 – 15:00 Kandev kohvipaus – võimalus suhelda otse tarkvarapakkujatega ja teiste tarkvara- kasutajatega.
15:00 – 16:00 Helge tulevik – Eredaimad lahendused juba täna ning tarkvaraarendajate tulevikuplaanid? Milline on meie unistuste tarkvara? Kokkuvõte infopäevast ja edasised sammud.

ESINEJAD
Anti Stranberg, SmartAccounts
Jaanus Reismaa, SimplBooks
Kaja Kert, Merit Tarkvara 
Taavi Hõbejõgi, Erplybooks
Egon Leego, Directo

INFOPÄEVA JUHIVAD
ERK juhatuse esimees Margus Tammeraja ja raamatupidamisbüroo eLMEK juhtivpartner Egle Vainula.

Margusel on 30-aastane kogemus raamatupidamise automatiseerimisel, mida ta jagab lektorina Tallinna Tehnikaülikooli magistrandidele ning aitab äriarhitektina luua uusi lahendusi Baltimaade suurimal arvehaldusteenuste pakkujal Fitekil ning on partneriks raamatupidamisteenuste büroos DStream Accounting.

Egle ligi 20-aastane kogemus finantsarvestuse valdkonnas, nii raamatupidaja, vandeaudiitori kui ka juhi rollis, on  andnud talle hulgaliselt kogemusi näha finantsarvestust mitme väga erineva nurga alt. Mis omakorda annab talle hea ettekujutuse sellest, mida ettevõtte juhid võiks soovida ja oodata finantsarvestuse protsessi korraldamiselt. Selle aasta kevadel asutas Egle oma raamatupidamis- ja palgaarvestusteenuseid pakkuva ettevõtte eLMEK Accounting OÜ. Lisaks on ta ERK raamatupidamisteenuste toimkonna liige. Oma töö käigus on Egle kokku puutunud järgmiste veebipõhiste raamatupidamistarkvaradega: Directo, SmartAccounts, SimpleBooks.

Teabepäeva esinejad
Teabepäeva esinejad

Osale arutelus

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Sundecor otsib kogenud PEARAAMATUPIDAJAT

Päikesedekoori OÜ

30. september 2017

Haanpaa Group is looking for a CREDIT CONTROLLER

Manpower OÜ

05. oktoober 2017

Cinamon is looking for a FINANCE MANAGER

Manpower OÜ

08. oktoober 2017

Uudised