Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Tarkvara moodulid:

Raamatupidamine

Palk

Põhivara

KÜ üüriarved

Ladu

Tootmine

Ost-müük

Kiire jaemüük (POS).

Lisaks karbitootele on võimalik tellida ettevõtte spetsiifikast tulenevaid erilahendusi ehk arendada sobiv tarkvara vastavalt kliendi soovidele ja liidestada see Profitiga.

Lihtne kasutusele võtta, kasutada ja uuendada

Majandustarkvara Profit on väga intuitiivne, tänu millele saab kasutamisega hakkama ka loogika ja varasema kogemuse põhjal. Programmiga on kaasas ka mahukas juhend, mis õpetab järk-järgult programmi kasutama. Samas on vajadusel võimalik ettevõttel tellida koolitus ja programmi juurutus.

Tarkvara ostu korral kaasneb kaks tundi tasuta koolitust, mille klient võib soovi korral asendada arvevormi kujundamise või andmete impordiga Profitisse. Tarkvara uuendamine ja andmete varundamine on lahendatud ühe nupuvajutusega, millega saab klient ka ise hakkama.

Tarkvara peamine eesmärk on lähtuda kliendi vajadustest.

Profit on laiatarbetarkvara, mis on kasutusel erinevates tegevusvaldkondades

Enamus praegustest Profiti kasutajatest tegeleb tootmise, müügi ja vahendamisega, kuid see ei tähenda, et Profit seaks piiranguid teistele tegevusvaldkondadele. Näiteks kasutavad Profitit edukalt ka kohtutäiturid, riigiasutused, kindlustusselts, paljud korteriühistud ja haldusfirmad (korteriühistu mooduli abil), mittetulundusühingud ja FIEd ning mitmed teenindus- ja ehitusettevõtted.

Kiire jaemüügi korraldamiseks arendatud Profit Pos koos Lao mooduliga sobib hästi kauplusesse või söögikohta müügi- ja laoarvestuse programmiks. Profiti bürooversioon on mitmete raamatupidamisteenust pakkuvate firmade lemmik, võimaldades programmi kasutada piiramatul arvul firmadele. Profit Ladu on mõeldud jae- või hulgifirmadele laoarvestuseks, tootmisprotsessi jälgimiseks ja ostu-müügihaldamiseks.

Tarkvara hinnastamine

Vastavalt ettevõtte spetsiifikale saab sobiva paketi endale kokku panna, sest erinevad moodulid töötavad nii koos kui ka eraldi. Tarkvara hind sõltub valitud moodulitest, paketist ja töökohtade arvust. Pakette ja mooduleid on võimalik nii rentida kui ka välja osta. Väljaostmine on soodsaim viis pikema aja jooksul programmi kasutada, kuna versiooniuuendused on tasuta, puuduvad täiendavad iga-aastased kulutused programmile. Tarkvara saab vajadusel välja osta ka järelmaksuga. Rentimisel algab lihtsama raamatupidamispaketi hind 19 eurost kuus.

Profiti eelised:

Parandamise ja kustutamise võimalus. Parandada saab tehtud arveid, kandeid, baasandmeid jne, kuid seda saab vajadusel ka kasutajaõigustega piirata.

Drill down funktsioon. Arendatud funktsiooni abil saab kiirelt liikuda ühest dokumendist teise, näiteks aruandest kandesse, kandest arvesse jne.

Isekujundatavad aruanded ja arvevormid. Tarkvaraga saab kaasa tasuta aruandegeneraatori, mille abil saab kasutaja ise kujundada erinevaid aruandeid ja arvevorme. Lihtsamate väljade lisamisega saavad hakkama ka kliendid iseseisvalt, tänu millele puudub vajadus tellida selleks eraldi teenus.

Tasuta versiooniuuendused. Profiti arendamine ja kaasajastamine toimub igapäevaselt vastavalt kasutajate soovidele ja riigi nõuetele. Kõik versiooniuuendused on kõigile tasuta kättesaadavad, tänu millele on kasutajatel alati kaasaegne tarkvara.

Kiire ja professionaalne kasutajatugi. Konsultandid abistavad kasutajaid operatiivselt telefoni ja e-posti teel. Pogrammi kasutatakse ka ise igapäevaselt töös, seega ollakse praktikud, mitte teoreetikud.

Erilahendused vasvalt ettevõtte spetsiifikale

Lisaks Profiti arendamisele arendadakse ka ettevõttespetsiifilised erilahendusi. Erilahendusteks on näiteks tootmise planeerimise ja jälgimise süsteem ning eriliste tootmis- müügi- ja ärijuhtimisprotsesside hõlbustamine. Mõningad nutikamad erilahendused, mille järele võiks vajadust tunda ka muud ettevõtted, toovad muudatusi ka Profitisse, tänu millele saavad ka teised kasutajad uute funktsionaalsuste näol kasu.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Uudised

Tööriistad